Üye Paneli

Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Balıkesir ili Bandırma ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz Pertevniyal Devlet Hastanesi olarak 1928 yılında yapımına başlanmış ve 1932 yılında tamamlanarak hizmete açılmıştır. 1954 yılında B Blok, 1974 yılında C Blok ve 1995 yılında da D Blok yapılarak hizmete devam etmiştir. 19 Şubat 2005 yılında Sağlık Bakanlığına devredilerek Kapıdağ Devlet Hastanesi adıyla faaliyetine devam eden Eski SSK Hastanesi ile 30 Mayıs 2009 yılında birleştirilmiş ve Bandırma Devlet Hastanesi adını almıştır.

Bandırma Devlet Hastanesinin yeni binasının yapımına Doğan Pınar Köyü Çiftlik Mevkiinde 1995 yılında başlanmıştır. 04 Ekim 2010 tarihinde faaliyete geçerek hasta kabulüne başlayan hastanemizin resmi açılışı 23 Ekim 2010 tarihinde Başbakan tarafından yapılmıştır.

Bandırma Devlet Hastanesi 2021 yılından itibaren Onyedi Eylül Üniversitesi Bandırma Tıp Fakültesi bünyesinde Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet vermektedir.

Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Yeni Mahalle Şehit Astsubay Mustafa Soner Varlık Cad. No:75 Bandırma, Balıkesir

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,1
362 yorum
 • Ebru Erdim
  Ebru Erdim
  bir ay önce

  Hastanenin çok çok fazla eksiği olmasına rağmen çalışanların davranışları açısından bu puanı veriyorum özellikle polikliniklere girişteki danışmada Asım bey sağolsun güleryüzü ve yardımseverliğiyle hastaneyi güzel bir yermiş gibi gösteriyor. Hastanelerde çalışan böyle güler yüzlü yardımsever arkadaşların olması çok güzel ve artması dileğiyle. Asım beye yardımlarından, ilgisinden ve güleryüzünden dolayı çok teşekkür ederiz.

 • Canan Tan
  Canan Tan
  2 ay önce

  Rabbim kimseyi buraya düşürmesin hijyen sıfır zaten aciller ana baba günü bu yoğun salgın döneminde 2 Dr başının bekliyoruz sağlam giren hasta çıkar acil olarak acil oğlumun düştü hiç beklemeden götürdük kesin kırık şişti ve asla hareket ettiremiyorum bu durumda ne yapılır hemen müdahale edilir dimi yok tam acilin sirasında 1 buçuk saat bekledik iyice şişti neyse sıra geldi şükür röntgen derken tabi kırık alçı olacak alçı yaptırdık Dr 5 gün sonra ortobati uzmanı için polikliniğe gelin uzman Dr görsün tamam dedik 5 gün sonra ortopedi uzmanı röntgen istedi sonuç yanlış pozisyon nasıl yani dedim nolacak tekrar alçı yapılacak aradan 5 gün geçmiş çocuk bu kaynadı kemik hali ile alçı odasından beni çıkardılar 3 kişi kocaman 3 erkek oğlumun kolunu çeke çeke tekrar kırdı doğru pozisyon için ama ben o odanın önünde ömründen ömürler gitti hastane inledi hastane başıma yıkıldı o bağırdıkça ben öldüm yani o gün acılde olan alçıcı kadına hakkımı helal etmiyorum bilmiyorsan ne işin var orda niye yapıyon bu mesleği be kadın her yere şikayet ettim ben yandım başkaları yanmasın, siz siz olun alçı yaptırdıktan sonra tekrar röntgen isteyın sizi eve gövdermesinler bi baksınlar doğru pozisyon olmuş mu uzman Dr bile yeni alçıdan sonra röntgene gönderdi bakalım pozisyon olmuş mu dıye Dr yani bunu yaptı uzmanlık alanı olan sen alçıcı beceriksiz sen çok mu biliyon da göndermiyorsun röntgene Buda bana ders oldu bir daha başıma böyle birsey gelirse akıllandım röntgen isticem alçıdan sonra siz siz olun dikkat edin

 • HÜSEYİN MERT KÖSE
  HÜSEYİN MERT KÖSE
  bir ay önce

  5 para etmez bir hizmet var tamamen prosedür gereği çalışıyorlar paramı alayım gideyim derdinde hepsi kantinden hastamıza meyve suyu aldık yiyecek aldık hepsinin tarihi geçmiş geçen senenin ürünlerini bu sene hastaalara içirmeye çalışıyorlar utanmaz arlanmazlar bide diyorki bugün geldi senin alırken ürünü kontrol etmemen benim sorunum değil insanlar ürün alırken stt kontrol etmeyi düşünmüyorlar zaten dertleri var utanmazlar 20 liralık meyve suyunu 40 liraya satıyorsunuz bari sağlam ürün satın

 • Ali Tosun
  Ali Tosun
  3 ay önce

  Yakın zamanda babam için acil serviste bulundum. Allah düşürmesin. Ama üzülerek belirtmeliyim ki tam bir mezbaha. Hijyen yok. Anlayış hiç yok. Sağlık bakanlığına şikayet edeceğim. Sağlam giren insan hasta olup çıkar ya da enfeksiyon kapar. O yatakların hali nedir her yer pislik. Yazık günah insanlara evet bir özel hastane değil ama bu kadar mı değersiz insanlar. Tek kelime ile rezalet. İmkanı olan da gitmesin. Ama sgk nın vatandaşa bir faydası olmadığı da aşikar. Yazık parasını vergilerimizle ödediğimiz hastahane çalışanşrının hastalara gösterdiği yaklaşım tam bir facia. Kesinlikle denetlenmesi gereken bir kurum.

 • İdeas for Life
  İdeas for Life
  4 ay önce

  Plastik Cerrahi doktoru Ahsen Öncüye muayene oldum. Maalesef ki muayenesi psikolojik olarak çok yordu, branşının gerektiği hassasiyetinden bihaber olarak görev yapması, hastayı küçümseyen tavırları hiç hoş değil memnun değilseniz yapmayın kardeşim bu mesleği.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın