Üye Paneli

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi, Balıkesir ili Altıeylül ilçesinde Şehir hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi tecrübeli ve nitelikli kadrosuyla tıbbın pek çok branşında; Onkolojik Cerrahiden Endokrine, Kardiyolojiden Hiperbarik Tıp uzmanlığına kadar geniş branşlarda 196, 071 metrekarelik kapalı alanı ile hizmet sunma kapasitesine sahip bir sağlık kompleksidir. Hastanemiz uzman hekim kadrosunun yanı sıra, hastalarına özenle yaklaşan hemşire ve sağlık profesyonellerinden oluşan kadrosuyla hastalarıyla buluşmaktadır.

Hastanemiz akıllı bina mimarisi ile inşa edilmiştir. Mekanik altyapısıyla yeni teknolojilere uyumlu otomasyon sistemi kullanılmaktadır. Mimarisindeki tüm bu özellikleri, hastalarının konforlu bir sağlık hizmeti almasına yönelik olarak planlamıştır. Her biri otel odası konforunda geniş, ferah yüzölçümüyle ve minimalist şık tasarıma sahip olmak üzere 1100 yataklı olarak hizmet vermektedir. Hastanemizde 512 hasta yatak odası, 200’ü aşkın poliklinik odası, 14 adet yoğun bakım ünitesi, 179 adet yoğun bakım yatağı, 7 adet yemekhane, 2 adet anne oteli, 9 adet TDL odası, 33 adet ameliyathane, 1 adet yanık ünitesi ve 11 adet izole hasta odası mevcuttur.

Hastanemiz sağlık konusunda hastalarımız için bir çözüm odağı olmayı hedeflemektedir. Tedavi hizmetlerinde olduğu gibi, sağlığın korunması alanında da bölgemizde öncü ve örnek hastane olmayı amaç edinmiştir.

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Gazi Osman Paşa Mah. 209. Sok. No:26 Altıeylül, Balıkesir

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,4
555 yorum
 • Yeşim Başar
  Yeşim Başar
  4 ay önce

  Gastroenteroloji Cerrahisi Doç.Dr.Mehmet Azimet Ayvalık'da yaşıyorum.Yaklaşık bir yıldır sürekli kabız ve isal şikayetiyle gitmediğim doktor kalmadı.ve fmf hastası olduğum için fmf ye bağlandı şikayetlerim.bi gece sabaha karşı kanama olmamla bir kaç gün hastanede yatıp gerekli tetkikler yapılıp kan verildi.Daha sonra Balıkesir Şehir Hastanesi'nde Doçent Dr.Mehmet Azimet beye randevu aldım.Hiç araştırmadan randevu aldığım Dr.Azimet hayatımı kurtardı.Kolonoskopi öncesi Tomografimde kalın bağırsağımdaki kitleyi farketmesi ve beni en kısa zamanda yatırıp kolonoskopi ve endoskopi ye aldı.Vakit kaybetmeden ameliyatımı yaptı.10 saat süren ameliyatımdan sonra da ilgisini hiç eksik etmedi.Mehmet bey mesleğine aşık bir hekim.Cumartesi pazar bile vizite sabah akşam geldi.Bu güzel insanı yetiştiren önce annesinden sonra da hocalarına şükranlarımı sunuyorum.

 • Arzu Kavascık
  Arzu Kavascık
  geçen hafta içinde

  Bir yıldız bile fazla temiz lik sıfır herşey kötü yalaklar kırık refakatçi koltuğu patçalanmış açmak için elimi attım elimde kaldı hasta yatağı çökmüş asansör ler her yer kir içinde yemekler berbat hiç denetleniyor mu acaba merak ettim kapı camları bişe kırık gerçekten çok şaşkın birçok şehir hastanesine gittik ben böylesini ilk defa görüyorum ama sağlık çalışanları hemşire be Dr teşekkür ediyorum sözüm sadece bina ile ilgili yetkililer kimse gelip gezmeleri yeterli yazdıklarım az bile

 • *LEZZETLERİN* *EFENDİSİ*

  Balıkesir e uğradığım zaman ufak bir rahatsızlığım olduğunda gitme fırsatım oldu bu güne kadar ama devlet ama üniversite ama özel sağlık kuruluşlarından hizmet aldım ama şehir hastanesi gibi kaliteli hizmet veren temizliğe hasta sağlığına hasta haklarına önem gösteren temiz titiz özveriyle çalışan sorun çözme odaklı güvenilir bir hastane içiniz rahat sağlık hizmeti alabileceğiniz bir yer özellikle güvenlik görevlilerini dikkatlice uzaktan izledim mükemmel tüm hastane çalışanlarına teşekkür ederim Allah kimseyi sağlığından etmesin ama Balıkesir'e yolunuz düşerse demiyorum yolunuzu muhakkak bu hastaneden geçmeli ve sağlık hizmeti alınacaklar arasında üniversite ve özel hastaneler hariç sağlık hizmeti için seçim yapılacak bir hastane ama kantinin muhakkak denetlenmesi gerekiyor not

 • Ugur Cura
  Ugur Cura
  geçen hafta içinde

  Bayram arifesinde gecirdigi kaza sonucu omuzu kirilan annemizi Ramazan Bayraminin birinci gününde acilen ameliyata alip platin takip ve ertesi gün taburcu eden Sayin Op.Dr. Irfan Tepe ye ve G Blockun ücüncü katindaki, yogunluklarina ragmen güler yüzlüklerini esirgemeyen tüm saglik calisanlarina cok tesekkür ediyoruz. Iyiki varsiniz, hayat sizlerle daha güzel

 • selda
  selda
  bir ay önce

  Hastanede asansörlerin çalışmaması büyük problem, calisanlar guleryuzden uzak kendi aralarinda laylaylom, ilk kez geldim hayalkırıklığı oldu.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın