Üye Paneli

Balya İlçe Hastanesi, Balıkesir ili Balya ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Balıkesir ilimizin Balya ilçesinin 112 entegre ilçe hastanesi olarak başta balyamıza, köylerine ve tüm vatandaşlarımıza hizmet vermekteyiz.

Bugünlere gelmemizi, başta çalışkan personelimiz, balyamızın değerli idarecileri, cesur ve akıllı siyasetçileri, cömert varlıklı insanları olmak üzere tüm Balya ve köylerinin insanlarının emeği, alınterine borçlu olduğumuzun bilinciyle sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

2006 yılına kadar Balyamızda sağlık ocağı ve sağlık merkezi binalarımız ayrı ayrı hizmet vermekte ve bu kurumlarda hasta yatışı yapılamamaktaydı. 2006 yılında bu iki kurum tek çatı altında toplandı ve Balya merkez sağlık ocağı adını aldı. bundan kısa bir süre sonra Balya ilçe gün hastanesi kuruldu. 2007 yılında Balya ilçe hastanesi adını aldı. 2008 yılında hasta yatışı başladı.

Balya İlçe Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Adres: Enverpaşa mah. Atatürk cad. Balya Balya, Balıkesir

Şehir

Google Yorumları

3,0
4 yorum
 • İlhan Pezek
  İlhan Pezek
  3 yıl önce

  Bu hastane binası çok eski otopark yok denecek kadar küçük bir alanda. Buraya diş tedavisi için randevulu gittim ancak diş doktoru hiç ilgilenmedi durumum acil olmasına rağmen yardımcı olmadi. 12 bin nüfuslu il merkezine yakın olmayan bu ılçe hastanesinde hiç bir branş hekimi görev yapmıyordu sadece acil ve Aile sağlığı merkezi konuşlanmış durumda idi.

 • Turan Keser
  Turan Keser
  bir yıl önce

  Zaman çizelgesi doğru. Teşekkür ederim.

 • Gönül Candır
  Gönül Candır
  3 yıl önce

 • Ali Değer
  Ali Değer
  7 yıl önce

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.