Üye Paneli

Bartın Devlet Hastanesi, Bartın şehrinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bartın Devlet Hastanesi, 1930 yılında şimdiki EM Lisesinin olduğu binada 30 yataklı hastane olarak hizmete girmiştir. 1954 yılında Kırtepe Mahallesi Arifler Sokakta bulunan eski Halk Evi binasına taşınmış ve 50 yataklı devlet hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. 1964 yılında yapılan ek bina ile 100 yatağa, 1991 yılında yapılan diğer ek bina ile yatak kapasitesi 150 kadro yatağına çıkartılmıştır.

Hastanemiz 21/01/2005 tarihinde Ömer Tepesi mevkiinde bulunan bugünkü hizmet binasına taşınmıştır.

Bartın Göğüs Hastalıkları Hastanesi ile Bartın Devlet Hastanesinin idari kadrosunun 01/10/2009 tarihinden itibaren tek başhekimlik altında birleştirilerek hizmetlerinin 300 yatak kapasite ile Bartın Devlet Hastanesi adı altında yürütülmesine karar verilmiştir.

Bartın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile Bartın Devlet Hastanesi birleştirilerek ayrı hastane yönetimleri tarafından sunulmakta olan yataklı tedavi hizmetlerinin PDC ve mevcut personeliyle birlikte idari, mali ve tıbbi bakımından Bartın Devlet Hastanesi adı altında ve tek baştabiplik idaresinde 402 yatak kapasite ile B grubu genel hastane rolünde hizmet vermesine dair 25/08/2011 tarih ve 36241 sayılı makam oluru ile yürütülmesine karar verilmiştir.

Bartın Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Bartın Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Tuna Mah. 846. Cadde No:15 Merkez, Bartın

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,7
171 yorum
 • Muhammet danısman
  Muhammet danısman
  bir ay önce

  Buraya hastahane demeye Bin şahit lazım... Pislik içinde insanlar tıkış tıkış Sıra diye bişey yok itiş kakış lâ içeri girmeye çalışanlar hijyen "SIFIR" KANTİNN dahil.... Tedavi değil insan dahada hasta olur burda.. Yönetimdeki kişi ve kişiler bir zahmet odalarından çıkıp hastaneye ilgilensin ler..

 • Gülten Krgl
  Gülten Krgl
  bir ay önce

  A dan z ye her şeyiyle berbat. Özellikle İletişim kurmayı bilmeyen insanları toplamışlar. zorla bedava mı çalıştırıyorlar sizi ? Yatan hastanız varsa zaten yandınız. Hemşireler suratsız, (berna korkut isimli hemşire özellikle) koridorda bağırarak birbirilerine sesleniyorlar yatan hasta koridorunda neden bu kadar gürültü olur ki? Damar yolu açtılar iki gün ağrıyo dememize rağmen bir şey yok dediker neyse ki onlara inanmayıp doktorumıza gösterdik enfeksiyon kapmış antibiyotik kullanımıyla geçti. Gerçekten iş ahlakınız yok. İnsanlar canıyla uğraşıyor birde bunların iş bilmezliği saygısız zoraki iş yapmalarına maruz kalıyoruz.Büyük şehirlerdeki hastanelere gidin biraz iş ahlakı öğrenin. Temizlik desen hak getire arkadaş her yer sidik kokuyor. Gerçekten denetlenmesi gereken bir hastane. Muhammed alperen bardakçı hocaya teşekkür ederiz bu vasatlığın içinde lotus çiçeği gibi kendisi.

 • Rumeysa Özdemir
  Rumeysa Özdemir
  5 ay önce

  sebahattin Basa Dahiliye doktoruna randevu aldık. bence emeklilik zamanı geldiyse emekli olsun... aksi takdirde gelecek olan hastalara acıyorum ve üzülüyorum. bu nasıl bir saygısız yaklaşım? nasıl hastayı yok saymak? kesinlikle şikayet edilmeli....

 • Bahar Güleç
  Bahar Güleç
  3 ay önce

  O acilin kapısının önünden bile geçmeyin doktorlar berbatt tahlil yapması gerekirken tahlil yapmadan antibiyotik yazdi insanların sagliyla oynuyolar tahlil yapmadan nereden bileceksin sen ne olduğunu da antibiyotik yaziyosun sonra doktorum diye gecinirler şikayet ediceksin bunlari

 • Ramazan Bulut
  Ramazan Bulut
  bir ay önce

  Telefona dana kafalı birini koydular ısrarla sürekli araman gerekiyor açsalar bile cevap yok ki bir bilgi bile vermeden doktora aktarım yapıp telefonlar açılmıyor hemen kapatılıyor hastaneniz batsın

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın