Üye Paneli

Bartın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Bartın şehrinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bartın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ek yerleşkesi Bartın Devlet Hastanesine bağlı olarak hizmet vermektedir. Hastanemizde gebelik doğum ve lohusalık süreçlerinde verilen tüm hizmetler kalite standartları doğrultusunda, anne ve bebek odaklı olarak güvenli bir şekilde sunulmaktadır.

Bartın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Bartın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Aladağ Mah. 40. Sokak Merkez, Bartın

Şehir

Google Yorumları

3,2
60 yorum
 • Nisa Altnts
  Nisa Altnts
  4 ay önce

  Daha temiz hijjen artırılabilir. Cocuk ve kadin hastanesi bir büyük bi suru doktorlar var. Toz insnalar cok o yuzden toz fazla silinebilir 2 3 saat arayla. Hastaliklar zaten çok buna fikkat edilebikir.

 • ÇAĞDAŞ ÇAĞLAYAN

  İĞRENÇ BİR HASTAHANE RANDEVULU GİDİYORSUN BİR DAHA KAYIT YAPILIYOR SIRA ÇOK FAZLA, MUAYENE OLUYORSUN MUAYENE DOKTOR U ACİL E GÖNDERİYOR ACİL E GEÇİYORSUN BİR DAHA KAYIT İSTENİYOR BİR DAHA KAYIT YAPIYORSUN ACİL DOKTORUNA GİDİYORSUN SANA BUR KAĞIT DAHA VERİYOR GİDİP ONU DA ONAYLATIYORSUN ONDAN SONRA BİR DAHA ACİL DOKTORUNA GİDİYORSUN SIRA BEKLİYORSUN İLGİSİZLİK DÜZENSİZLİK HAT SAFHADA PİSLİK VE HİJYENDEN BAHSETMİYORUM BİLE HAYATIMDA GÖRDÜĞÜM EN KÖTÜ HASTAHANE BEBEK ARABASI İLE GİRMEK İMKANSIZ OTOPARK YOK ARAÇLA GİRMEK AŞIRI ZOR YOLU KÖTÜ ENGELLİ VE ÇOCUK ARABASI İÇİN AŞIRI BİR EZİYET ÇÜNKÜ BU ARAÇLAR İÇİN HERHANGİ BİR YOL YOK VAR DİYE GÖRÜNÜYOR AMA ANCA GİRERKEN İÇERİDE BÖYLE BİRŞEY YOK ASANSÖR KÜÇÜCÜK VE 1 TANE 2023 YILINDA BİR İL HASTAHANESİ DOĞUSUYLA BATISIYLA TÜRKİYENİN %80 NİNİ GEZDİM BÖYLE KÖTÜ HASTAHANE GÖRMEDİM MECBURİYETTEN GELDİK DAHA ÇOK HASTA OLUP ÇIKTIK

 • murat g
  murat g
  bir yıl önce

  Röntgendeki dövmeli işini parmağının ucuyla tutan tiplemenin hasta ile muhatap edilmemesi gerekli, sanki zorla çalıştırılıyormuş gibi, çocuk hastanesinde böyle sinir bozan insanların olmaması gerek, torpille onca insana minnet edip, iş bulup sonra iş beğenmeyen bunun gibileri sağlık çalışanlarının adını kirletiyor. Çok yazık içler acısı.

 • Hanife Ünsal
  Hanife Ünsal
  4 hafta önce

  İlgi ve alakalarindan güler yüzlerinden memnun kaldım

 • Emrah ÇELİK
  Emrah ÇELİK
  bir yıl önce

  Dün akşam aciline gittik eşim hamile okadar çok ilgilendiler ki sadece baş ağrısı için halsizlik için bile direk bebeğimizin durumuna baktılar hemşireler çok başarılı ve anlayışlı temizlikçiler işlerini çok iyi yapıyor ve yardımsever iyiki devletimiz var

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.