Üye Paneli

Özel Bartın Diyaliz Merkezi, Bartın şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Bartın Diyaliz Merkezi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (378) 227-7390 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Bartın Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Göbucağı Mah. 537. Sok. No:4 Merkez, Bartın

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

5,0
2 yorum
 • mert mert
  mert mert
  11 ay önce

  Bartında gidebileceğiniz en kaliteli diyaliz merkezi. Sahipleri işlerini hakkıyla yapıyor. Çalışanlar güleryüzlü ilgili . Ulaşımı kolay otopark sorunu yok. Gayet temiz bir mekan . Güvenle tercih edebilirsiniz. Trafik sorunu olmadan rahatça ulaşabileceğiniz yerde. Sağlık sektörü burası gibi dürüst çalışkan mekanlara ihtiyaç duyuyor. Yeni sanayi sitesi yanında inkumu yolu üzerinde sanayi ışıklarından girdiğinizde yaklaşık 100 metre ileride. İçerisi gayet temiz. Hekimler ilgili. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Çınar Mert Çeçen
  Çınar Mert Çeçen
  bir yıl önce

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.