Özel Aktıp Hastanesi, Bartın şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Özel Aktıp Hastanesi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 4440384 telefon numarasını arayabilirsiniz.
Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Aktıp Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Adres: Kemerköprü Mah. Kadıoğlu Sok. No:30 Merkez, Bartın
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız.
Nevin Ozal
geçen hafta içindeÖncelikle hastanenin temizliği ve hijyenik olarak aktıpa teşekkürler. Personellerin samimiyeti sıcak yaklaşımları bizi daha rahat ettiriyor. Katlardaki odaların temizliği şahane. 3. Katta kaldığım sürece evimde gibi hissettim. Hostes arkadaşların ilgileri alakaları süperdi
Nazli Aydogan
bir hafta önce3 gün önce nöroloji polikliniğine muayene oldum ve sonrasında tetkiklerim yapıldı. Özel sağlık sigortamı kullanmak istedim ve sigorta şirketiyle bu konuda problem yaşadım. Bu benim sigorta şirketiyle aramda bir problem olmasına rağmen özel sigortalar ekibi başta Duygu hanım olmak üzere problemimi çözmek için sigorta şirketiyle iletişime geçip sorunumu hallettiler. Bu süreçte bir hasta olarak hastane tarafından haklarımın önemsendiğini hissettim ve gördüm. Kendilerine teşekkür ediyorum.
Zumra Ozal
geçen hafta içindeHer şey mükemmeldi. Odalar geniş ve ferah temizlik açısından da çok guzel. Personellerin saygı ve sevgi tutumları çok guzel 3.kat hemşirelerine ayrıca teşekkür ederim. Hostesler zaten lafım yok çok iyiler elimiz kolumuz oluyorlar. Bartina tam olarak yakışan bir hastane
Sefa Yılmaz
5 ay önceBakın ben bu Tatlılığı Aktıp ailesi ne borçluyum hemen deneyimi mi anlatayım Bizimle 10 saat bekleyen Dr. Dilara Hanım 🥰 ve evimiz gibi hissettiren ekibi Gece yarısından sonra evlerinden 15 dk da gelip hazırlanan ameliyathane ekibi ve Çocuk doktorumuzla mükemmel di Diğer hastanelerde ameliyat sonrası boşlanır hastalar Ancak 2 gün yuvamız oldular her biri ayrı tatlı dil ve samimiyete ve içtendiler Hepsine çoooook minnet borçluyum Rabbim hepsinden Razı olsun🤗 💙💙💙
Metin Biçici
2 hafta önceHastaneniz ile tesadüf Bartın'da kızımı acile getirerek tanıştım... Allah hasta olup hastaneye düşürmesin fakat AKTIP gibi hastanelerini başımızdan eksik etmesin.. Acil sonrası kızımın ameliyat olması gerekti Dr. Dilara hanım öncelikle gülen gözleri ve pozitif enerjisi ile tedaviye başladı...İnanın ben bu kadar ilgi alakayı özel hastane olsa bile (çok özel hastanelere gittim) bu kadar samimi bir personel görmedim...Hastanedeki hizmetli personelinden güvenlik, resepsiyon, muhasebe, sağlık personeline kadar herkes güler yüzlü ve samimi kendimizi o kadar güvende hissettik ki anlatamam. Allah hastalık vermesin fakat sağlıkla ilgili problem olursa hiç mesafeyi sorun etmem gönül rahatlığıyla AKTIP' a giderim İyi ki varsınız AKTIP " HER ŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER"