Üye Paneli

Ulus İlçe Devlet Hastanesi, Bartın ili Ulus ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Sağlık hizmetlerinde verimliliğin artırılması, kaynak tasarrufunun sağlanması, sağlık hizmetlerinin planlanması ve sunumunun tek merkezden yapılması suretiyle, koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetlerinin bir arada yürütülmesine imkan tanıyan güçlendirilmiş bir şekilde 2009 yılından itibaren Ulus Devlet Hastanesi ile Toplum Sağlığı Merkezinin birleştirilerek 10 yatak kapasite ile Entegre Bartın – Ulus Devlet Hastanesi olarak faaliyetine devam etmesine karar verilmiştir.

İl Sağlık Müdürlüğü tamamlanan Bartın Ulus Şehit Piyade Er Hasan Hüseyin Oğuz İlçe Devlet Hastanesi 10 Yataklı olarak 2016 yılından beri hizmettedir.

Ulus İlçe Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Adres: Mezgeller Mah. Zübeyde Hanım Cad. Ulus, Bartın

Şehir

Google Yorumları

2,7
7 yorum
 • Furkan Evmez
  Furkan Evmez
  6 ay önce

  İlçe adına yeterli ancak geliştirilebilir olan bir hastane

 • Sümeyye Tiryaki
  Sümeyye Tiryaki
  3 yıl önce

  Acili Berbat bir yer. Sağlık çalışanı olmama rağmen ne muane ettiler ne tam şikayetimi dinlediler. Ilgilenme diye bir şey yok. Onlar soru sorar siz cevap verirsiniz

 • Dursun Aktunç
  Dursun Aktunç
  8 ay önce

 • Ihsan Eris
  Ihsan Eris
  geçen hafta içinde

 • Yusuf Çiftçi
  Yusuf Çiftçi
  2 yıl önce

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.