Üye Paneli

Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi, Edirne şehrinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 63 bin metrekarelik arsanın içinde yer alan 73 bin metrekarelik kapalı alanda hizmet verilmektedir. Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi ileri teknolojik altyapısı ile 400 yatak kapasitesi ve gerekli durumlarda genişleyebilecek bir hastane olarak tasarlanmıştır.

Hastane, 2 bin 700 metrekare alana sahip acil ünitesi 19 erişkin, 4 çocuk, 1 izole müşahede yatağı ile ileri düzey monitörle izleme yapılmaya uygun son teknolojiye sahip geniş gözlem odaları ve ayrıca hızlı çekim yapmayı sağlayan röntgen cihazlarıyla ile Edirne’ye, Trakya Bölgesine ve Balkanlara 365 gün, 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Hastanemiz yeni binasında 460 mevcut yatak, 137 Uzman Hekim, 23 Pratisyen Hekim ve 1 Diş Hekimi ile hizmete devam etmektedir.

Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Hadımağa Mevkii, Helvacısakaoğlu Sok. Merkez, Edirne

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

5,0
Yorum 1
  • Zafer Günsal
    Zafer Günsal
    2 yıl önce

    Kalbimi kontrole geldim ritim bozukluğu vardı

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın