Üye Paneli

Özel Ekol Hastanesi, Edirne şehrinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Özel Ekol Hastanesi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (284) 236-1010 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Ekol Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Kocasinan Mh. Muammer Aksoy Cd. 21. Sk No:1 Merkez, Edirne

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,9
275 yorum
 • Emine NALÇAKAN
  Emine NALÇAKAN
  bir ay önce

  Bugün KK'nın doktoru Murat kKüçükuğurluoğlu'na babamı kulak problemi için getirdim, babam 80 yaşında daha önce Dr bey kendisine "sen yaşlısın bekleme direk gel" Demiş ve ben daha sıra alırken babam muayene haneye girmiş, neden girdik diye Dr bey rahatsısz oldu üstelik hastası yokken "biz çağırsaydık " Dedi. Babam özür diledi fakat lakayıt tavırları devam etti 600 tl ödeme aldığı halde doğru düzgün muayene bile etmedi, git şekerine baktır, ben şekerci değilim şeklinde saygısız ve daha aklımda tutamadığım tavırlarda bulundu.. Hipokrat yemini etmiş bir insanın, herşeyden önce 80 yaşında bir yaşlı insana tavırları çok saygısızdı. Babam eve gelince bile çok içerlemişti, boğazının ağrısını söylemeyi bile unutmuş ki Dr söylemeden bakması gerekirdi. . Bu ve bu konularda Dr beyin ve hastanemizin daha hassas olmasını dilerim..Yaşlı insanı kovmaktan beter etti çok yazık, para verip azar işitmeyi kim ister..

 • Enes Kıhrı
  Enes Kıhrı
  4 ay önce

  Hayatımda yaşadığım en kötü hastane deneyimiydi. 1 hafta öncesinden programımı buna göre ayarlayıp göz randevusu için gittim. Randevu saatinden 20 dakika öncesinde orada olmama rağmen randevumdan 40 dakika sonra muayene olabildim. Randevu için beklenilen alanı saymıyorum bile, hastaneden çok anaokulunda öğrencisi bekliyorum gibi, küçücük bir alan tamamen gelişigüzel bir düzen. Utanmadan muayene için para alıp insanlara bekleme alanında göz damlası damlatıyorlar. Ayrıca o kadar para alıp bir de seslenerek randevuya çağırıyorlar, duvarda asılı olan ekrana randevuları yansıtmak için tamir ettirmek bu kadar zor olmamalı, yıl olmuş 2024. Bir de tüm bunların üzerine gözlüklerimi almak için gittiğimde yaşadığım olay rezilliklerinin resmen kanıtı, reçetemin kodunu bile doğru yazamamış doktor. İnsan sağlığıyla ilgilenilen bir müessesede bunlar kabul edilemez ufak detaylar. İnsanların zamanını, sağlığını, huzurunu ve parasını çalan çok kötü bir hastane. Baştan sona sorumsuz, ilgisiz bir yer. Zaten özel bir hastaneye insanların para vermesinin nedeni daha iyi daha hızlı hizmet almakken bunlar hem paranızı alıyor hem de rezil bir hizmet veriyor. Sağlığınızı, zamanınızı ve paranızı çöpe atmayın…

 • MUSTAFA GÜRALİ
  MUSTAFA GÜRALİ
  bir ay önce

  Özel hizmet aldığımız ve parasını ödediğimiz için Ekol hastanesini tercih ediyoruz . Ancak bu sefer resmen çakıldılar . Rezalet . Randevularda 5-10 dk geç alınmayı kabul edebilir hastalar ama randevu saatinden 1 saat sonra hastayı içeriye almayı biraz gecikme olarak açıklamak çok saçma durum . Şimdilik doktor ismi vermeyelim ama.REZALET … Gidecekler işlerini ona göre ayarlasın Nede olsa Dr un keyfi gelmeden hastayı içeriye almıyorlar.

 • Veysel Demirtaş
  Veysel Demirtaş
  2 ay önce

  24 EKİM 2023 günü (tam 3 ay önce) Dr Feyzan Kadir ERCAN hocama çift taraflı Kapalı Lakoroskopik yöntemle KASIK FITIĞI ameliyatı oldum. Ameliyatım başarılı geçti amaliyat sonrası doğru düzgün bir ağrı kesici bile kullanmadım. Hocam ve ekibine teşekkür ederim. Bir de O gece dahiliye bölümünde nöbetçi Hemşire ismi yanılmıyorsam Zeynep hanım dı çok ilgili ve tecrübeliydi onada çok teşekkür ederim. Dr Feyzan Kadir ERCAN hocama ve ekibine görevlerinde başarılar diliyorum.

 • A pk
  A pk
  3 ay önce

  Ortopedi klinikte muayene olduk. Beyti TUNCER hocam gibi doktora ender rastlanır. Hastalığımız hakkında bizim anlayabileceğimiz şekilde bilgiler verdi. Çok naif bir insan gerçekten kendisinden çok memnun kaldık. Teşekkürler hocam

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın