Üye Paneli

Enez İlçe Devlet Hastanesi, Edirne ili Enez ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Enez İlçe Devlet Hastanesi “Sağlık Bakanlığı’na Bağlı İlçe Devlet Hastanelerinde Entegre Sağlık Hizmeti Sunulmasına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmelik” gereği 2011 yılında Enez Toplum Sağlığı Merkezi olarak değiştirilmiş ve hizmet vermeye devam etmektedir. 10 yataklı yeni hastane binası Edirne Keşan yolu üzerinde 2019 yılının son çeyreğinde hizmete alınmıştır.

Adres: Edirne Kaşan Yolu Enez, Edirne

Şehir

Google Yorumları

3,5
28 yorum
 • Gürcan TEZCAN
  Gürcan TEZCAN
  bir yıl önce

  Sağlık ocağı formatında devlet hastanesi. Gece nöbette 1 Dr, 1 hemşire, 1 sekreter ve 1 güvenlik görevlisi olmak üzere 4 kişilik ekip. Ellerinden geleni yapıyorlar, hepsine müteşekkirim. Ama radyoloji, laboratuvar desteği yok.150 bin nüfuslu bölgede bu inanılır gibi değil! Bina güzel ama ekip yok. Yerleşim merkezinden uzak, ulaşım zor. Hastalar ulaşmasın diye her tedbir alınmış adeta! En yakın teşekküllü hastane 60 km uzakta.

 • Y B
  Y B
  bir yıl önce

  Hastane görünümlü sağlık ocağı yapmışlar adına da devlet hastanesi demişler.İçerisinde sadece 2 adet aile hekimi ve acil bölümü var. Saka gibi olaylarla karşılaştık Laboratuvarda idrar tahlili isteniyor malzeme yok denip geri gonderiliyorsunuz.En önemlisi Kadın Doğum bölümü yok görevliye sorduğumuzda ilcede dogum oldugunda ambulansla dua ede ede Keşana gönderiyoruz dediler. .Acil bölümünde çalışanlar gayet ilgili ancak yaz ayında yetersiz kalıyor.Bina çok güzel ama hizmet alamadiktan sonra bir önemi kalmıyor.

 • Nermin
  Nermin
  8 ay önce

  Çok büyük bir hastane değil ama ihtiyaca cevap veriyor bence,çok İyi doktorlar var,uzman anlamında bir tane doktor bulunuyor,her branşta uzman doktor bulunması çok güzel olur, inşallah en kısa zamanda sağlık bakanlığı uzman doktor gönderir diye arzu ediyoruz.

 • HASAN KİRAZ
  HASAN KİRAZ
  2 yıl önce

  Burası Enez"e girişte sağ tarafta kalıyor Enez merkeze yaklaşık 1-1.5 km mesafede güzel temiz bir yer eksik olan burada Cerrahi işlemlerin yapılamayışı iki aile hekimi,diş hekimi hizmet vermektedir.Uzman aile hekimi mevcut covit 19 aşısı yapılmaktadır,kan tahlili ve EKG hizmeti de verilmektedir.

 • Hilal Arslan
  Hilal Arslan
  bir yıl önce

  Herseyi yarim tam olmayan. Randevu sisteminde görünmeyen varlığı bile bilinmeyen kendisini geliştirme anlamında hic birsey yapmayan bir devlet hastanesi.. kos koca edirnede toplasanız 30 40 tane hastalık bölümü var gerisi yok. Edirne bu konuda çok yetersiz.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.