Üye Paneli

Edirne Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Edirne şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Edirne Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 15-09-2008 tarihinde hizmete açılmıştır. Edirne Devlet Hastanesi ve Selimiye Devlet Hastanesi’ndeki Diş Hekimleri ve Diş Tedavi Birimlerinin, Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda birleştirilmesiyle oluşturulmuştur. 2011 yılında yeni hizmet binası açılmıştır. 2016 temmuz itibariyle 40 ünite ulaşmıştır.

Kurumumuz hafta içi saat 08:30-17:30 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Acil polikliniği 7/24 hizmet vermektedir. 01/02/2016 tarihi itibariyle mesai dışı çalışmamız başlamış olup, saat 17:30-19:30 arası poliklinik hizmeti verilmektedir. Mesai içinde yapılan tüm tedaviler mesai dışı çalışmasında da uygulanmaktadır. Hastalarımıza 182 MHRS randevu sisteminden aldıkları randevular doğrultusunda poliklinik hizmetleri sunulmaktadır.

Merkezimiz giriş kat, bodrum kat ve 1. kat ve 2. Kat olmak üzere 4 katta hizmet vermektedir. Giriş Kat’ta bulunan birimler: 18 poliklinik odası, Engelli polikliniği, Mahkum polikliniği, 7/24 sat hizmet veren acil polikliniği, panaromik röntgen, periapikal röntgen, hasta kayıt birimi, danışma birimi, hasta hakları birimi, hasta bekleme alanları, vezne ve güvenlik birimi bulunmaktadır. 1.Kat ta bulunan birimler : Başhekimlik ve idari birimler, yemekhane, çalışan hakları ve güvenliği birimi, kalite birimi, protez laboratuvarı, özel protez laboratuvarı, mescit, 5 poliklinik odası, cerrahi polikliniği, 1 implantoloji polikliniği ve hasta bekleme alanlarından oluşmaktadır. 2. katta bulunan birimler: 15 poliklinik odası, toplantı odası, eğitim salonu bulunmaktadır. Merkezimiz engelli hastalarımız için “Engelli Ulaşılabilirlik Rehberi doğrultusunda dizayn edilmiştir. Merkezimizde 1 sedye-engelli olmak üzere 2 asansörümüz bulunmaktadır.

Edirne Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Edirne Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: 1. Murat Mah. İbrahim Soyan Sok. No:8 Merkez, Edirne

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,2
72 yorum
 • Zuhal Turkyılmaz
  Zuhal Turkyılmaz
  3 hafta önce

  Hastane olarak hiç beğenmedim.dis hekimleri çok ilgisiz sadece bakıyor ve dış fakül.yolluyor.biz yapamayız diyorlar.Ben şimdi soruyorum.burası neresi ve burada ne yapılıyor?devletten maaş alan bu hekimlerin görevi nedir?yetkililere şikayette bulunucam.gittim geldim sadece yol parası verdim.

 • Volkan Eğilmez
  Volkan Eğilmez
  4 ay önce

  1 Hafta arayla ikinci kez annemi bu hastaneye getirdim. 9 Nolu Poliklinikte muayene olduk. Hasta olarak gelip muayene için bekleyenler tuvaletlerden gelen koku nedeni ile iyice hasta oluyor. Bu kadar güzel hastaneye bu koku yakışıyor mu? Yönetim bundan hiç mi rahatsız olmuyor.

 • Can Mıhcı
  Can Mıhcı
  6 ay önce

  Ben bu kuruma 5 sene içerisinde rahat 6-7 kere gittim. Bir kere olsun ağzımın içine herhangi bir işlem yapmadılar. Röntgen çekip, şanslıysam ağzıma şöylece bir bakıp gönderiyorlar. O veya bu gerekçeyle her seferinde soluğu özel bir diş kliniğinde almak zorunda kalıyorum. Burada yapılmayan onlarca müdahale yapılıyor. Bir tanesini bile yapamaz mıydınız? Bir defacık küçük bir dolgu, bir diş taşı temizliği, herhangi bir müdahale? Yok. Panoramik çektirmekten başka bir şey yaptıramıyoruz. Maaş almıyor da hayrına çalışıyorlar gibi tavırları da cabası. Neyse ki yorumlara bakınca gördüm de, burada dolgu/kanal yaptırabilen başkaları varmış. Helal olsun, en azından başkalarına bir faydası olmuş. Ben iyi niyetlerinden şüphe duyuyorum.

 • Ceyhan Ceylan
  Ceyhan Ceylan
  7 ay önce

  Pahalı Değil Özel değil Ceyhan Ceylan Rambo 51 yaşında dolgu diş için bekliyor

 • Yüksel Sarıçam
  Yüksel Sarıçam
  bir ay önce

  Çok güzel bir hastane... Yoğun değil, kalabalık değil. Görevliler gayet ilgili

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın