Üye Paneli

Keşan Devlet Hastanesi, Edirne ili Keşan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 30 bin metrekare alana sahip, toplam 195 yatak kapasiteli Keşan Devlet Hastanesi yeni binası, tıbbi hizmet kalitesi en üst düzeyde düşünülerek inşa edildi ve ileri teknoloji tıbbi cihazlarla donatıldı. Hastane, 5 akıllı ameliyathaneye, 1 kadın doğum ameliyathanesine, 21 yatak kapasiteli yoğun bakım ünitesine, 6 yeni doğan yoğun bakım ünitesine, 14 hemodiyaliz yatağına, 36 adet poliklinik odasına, 50 adet kapalı ve 125 araç kapasiteli otopark alanına sahip.

Hastanemizde tıbbın yeni ve teknolojik imkanlarını kontrol ederek katılımcı ve yetişmiş personeli ile çağdaş ve güvenilir bir sağlık hizmeti vermek, hastalarımızın beklentilerini, mesleki becerilerimizi insan sevgisi ile örtüştürerek kişilerin memnuniyet oranını yükseltmeyi benimsedik.

Keşan Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Keşan Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Aşağı Zaferiye Mah. Evreşe Cad. No:22 Keşan, Edirne

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,0
99 yorum
 • Sergül Baytugan
  Sergül Baytugan
  bir ay önce

  1hafta önce babamın bağırsağındaki tümör dolayısıyla ameliyat yaptı Osman Akdoğan Hocam.İlk duyduğumuzda bizim için bir şoktu, araştırmaya başladık, başka doktorlara da gittik. Lakin Osman Hocam süreci o kadar detaylı anlatıp, bilgi veriyor ki anlamlandırma, kabullenme sürecimize büyük destek oldu.Sonrası başarılı bir ameliyat, çok korktuğumuz ama sayesinde çok rahat atlattığımız bir iyileşme süreci. Ameliyat sonrası da bizi hiç yalnız bırakmadı, haftasonu, resmi tatil( ki hepsine denk geldik) gece saati farketmeksizin hep ilgilendi, dinledi, her seferinde sormak istediğiniz bir şey var mı diye sordu.Hasta sorularına muhatap olmak istemeyen doktorlara o kadar alıştık ki Osman Hocam’ın tavrı, yardımcı olma içtenliği, doktor etiği, engin bilgisi bizi hayran bıraktı.Kendisine denk gelmemiz bizim için büyük şanstı ki bunu dile getiren birçok kişi tanıdım. Velhasıl Osman Hocam hala güvenilir ve iyi doktorlar olduğuna inancımızdır. Kendisine çoook teşekkür ediyorum. Aynı zamanda hastanede ameliyathane çalışanları, genel cerrahi bölümü hemşireleri, hastabakıcılar, temizlik görevlisi arkadaşlar da dahil olmak üzere güleryüzleri ve ilgileri için hepsine ayrıca çok teşekkür ediyorum.

 • Duygu Z.
  Duygu Z.
  bir ay önce

  Annem söz konusu hastaneye beyin cerrahi doktoru Dilaver Bey’in hastası olarak yatırıldı. Yatışımız altı gün sürdü. Kaldığımız süreç boyunca bizimle ilgilenen hemşirelerin hiçbirinden memnun kalmadık. Hepsi büyük burunlu, ilgisiz ve suratsızdı. Defalarca söylememize rağmen annemin damar yolunu (normalde olması gereken sol eline) almadılar. Üstüne üstlük damar yolundaki iğnenin flaster bant işlevini yitirdiği için elinden çıktığını bile fark etmediler. (Tabii ki flasterin de değiştirilmesi gerektiğini birçok kez söyledik) İstediğimiz hiçbir şeyi dikkate almadılar. Hemşirelere kibar ve anlayışla sorduğum hiçbir soru cevabını bulmadı. Sırf ona kadar kahvaltı ettikleri için çıkışımızı doktor dediği zaman yapmadılar ve beklememiz gerektiğini söylediler. Yorgan, nevresim gibi talepleri bile olmadığı gerekçesiyle geri çevirdiler. Kısacası Doktor Dilaver Bey dışında hiçbir hemşireden ve personelden memnun kalmadık. Umarım yönetim gelen yorumları dikkate alır ve gerekli uyarıları personeline yapar.

 • S
  S
  bir hafta önce

  KBB diş bölümü bulunmayan hastane mi olur evet oluyor maalesef çok yazık koskoca yeni hastanede bu bölümler yok mecburen özel hastaneye veya edirneye gitmek zorunda kalıyorsunuz randevu alamıyorsunuz çok mağdur oluyoruz her seferinde yol çekip başka hastanelere gitmek mecburiyetinde kalıyoruz su sorun bir an önce çözülmeli yazık...

 • Önce Vatan
  Önce Vatan
  bir ay önce

  Baştan sona vasat bir hastane dingonun ahiri tabelası assalar yeridir 4 gündür sadece sonuç göstereceğim git yarın gel nidaları ile 4 gün oyaladilar Dr demeye bin şahit.. hasta haklarına gidiyorsun derdini anlatmaya birsey yapamayız kötü şans diyorlar şaka gibi... bashakeme ne zaman çıksanız toplantidadir yok yerinde ki olsada birsey değişmez.. uzun lafı kısası hastaların şans eseri tedavi olmaya çalıştığı bi hastane

 • Mira Demir
  Mira Demir
  2 hafta önce

  Ben böyle rezalet görmedim hastaneyi arıyorum açan kadın bana doğru düzgün bi bilgilendirme bile yapmıyo ve yardımcı olmuyo kinayeli bi şekilde de bana canımlı konuşuyo bence acilen çalışanlarınızı gözden geçirmeniz gerekiyo sanırsın hastane sahibi gibi konuşmaları !!!!!

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.