Üye Paneli

Havsa Devlet Hastanesi, Edirne ili Havsa ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 10 yataklı Havsa İlçe Hastanesi, Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesine bağlı Havsa Ek Hizmet Binası olarak sağlık hizmeti sunmaktadır.

Havsa Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Havsa Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Yeni Mah. Fatih Cad. No:289 Havsa, Edirne

Şehir

Google Yorumları

2,9
49 yorum
 • Göktuğ Gökkara
  Göktuğ Gökkara
  3 ay önce

  Burası kadar ilgisiz alakasız bir hastane görmedim ben doktor bilgisi sıfır mahremiyet sıfır tecrübe sıfır o koltuğa otururlar gözünüzün içine bile bakmazlar hasta olan vatandaşlar aile hekiminize gidin emin olun onlar daha tecrübeli bilgili ve kibarlar. Sıfır yıldız olsa sıfır verirdim.

 • Aslı Sertdemir
  Aslı Sertdemir
  4 ay önce

  Çalışanları tecrübesiz olmakla birlikte terbiyesiz hem tedavi olamıyorsun hem de hakarete tabi tutuluyorsun SAKİNE DOĞAN adlı hemşireden şikayetçiyim kesinlikle görevini kötüye kullanıyor

 • Tuğba Kahraman
  Tuğba Kahraman
  9 ay önce

  Hassa Ilçesi içinÇok geç kalınmış bir şeyAma gayet başarılı tüm emeği geçenlere teşekkür ederizAma eksik yanlarımız da varDoktorlarımızVe malzemelerÖrneğin kulak burun boğaz vs, En azından Hassa ilçemize bir hastanemiz oldu tüm doktorlarımıza ve çalışanlarımızaTeşekkürlerimizi iletiyoruz sizlere minnettarız

 • Lütfiye KARAKÜÇÜK

  Oldukça sorumsuz bir hastane olduğunu düşünüyorum. Yetkili desen yok,diğer hastanelerde işlemler kısa sürede hallolurken burada uzun süreye mal oluyor. Hasta olarak geliyorum aferin ve antibiyotik yazıp gönderiyorlar. Babannem kalp krizi geçirdi hiçbirşey yapmayıp Antakya'ya sevk ettiler yolda öldü. Gerçekten seçeceğim en son hastane olabilir.

 • Yağmur Hanım
  Yağmur Hanım
  2 yıl önce

  Diş hekimi Mehmet Ateş bey çok deneyimli eli hafif bir doktor. Çok mütevazi ve yapacağı her işlemi ilk önce söyleyip sonra uyguluyor.Güven dolu doktor herkese tavsiye ederim. 👍

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın