Üye Paneli

İpsala Devlet Hastanesi, Edirne ili İpsala ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. İpsala Devlet Hastanesi yeni binası 2018 yılında hizmete açılmıştır. Yeni hizmet binamız 7.700 metrekare arsa alanı üzerine 7.300 metrekare kapalı alandan oluşmaktadır. 4 katlı inşa edilmiş olup 15 nitelikli odada 30 yatak kapasitesi bulunmaktadır. İleri teknoloji cihazlarla donatılmış bulunan binada şu birim ve hizmetler planlanmıştır: 11 adet poliklinik odası, 2 ameliyathane, 5 yataklı diyaliz ünitesi, 3 yataklı erişkin yoğun bakım ile 4 küvözlü yeni doğan yoğun bakım, 6 yataklı acil müşahede 1 endoskopi odası, 1’i acil olmak üzere 2 röntgen birimi, 1’i acil olmak üzere 2 laboratuvar mevcuttur. Günümüzde Keşan Devlet Hastanesine bağlı İpsala Ek Hizmet Binası olarak hizmet sunmaya devam etmektedir.

İpsala Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için İpsala Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Bayrambey Mah. Enez Cad. No:98 İpsala, Edirne

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,9
7 yorum
 • Ceren K.
  Ceren K.
  3 yıl önce

  Bu kadar büyük bu kadar masraf edilerek yapılmış içi bomboş bina. Bünyesinde 1 (bir) doktor bulunan , pek memnun kalmadığımız sağlık kuruluşu. Madem bu kadar masraf edilmiş , keşke istediğimiz her sağlık taramasını yaptırabilseydik. Yerel halk da bu durumdan memnun değil , yazık.

 • Mehmet Yasa
  Mehmet Yasa
  2 yıl önce

  20,01,2022 merhaba bu gün ipsala hastanesine soyuk algınlıyı içi gittim ve gördüyüm ilgi ve halakadan dolayı tüm doktor ve emşire arkadaşlara ve bölgemizde ipsala ve köylerine verdikleri izmetten dolayı teşekkür ederim ..

 • Barış E
  Barış E
  5 yıl önce

  Şuan fazla doktor yok ama hastane süper

 • Ümit Mutlu (UMD)
  Ümit Mutlu (UMD)
  bir yıl önce

  Doktor hastalara yaklaşmadan neyin var diye sorup ilaç yazıp gönderiyor . Rezillik

 • Flû
  Flû
  bir yıl önce

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.