Üye Paneli

Uzunköprü Devlet Hastanesi, Edirne ili Uzunköprü ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz 1955 yılında faaliyete geçmiştir. İlçemiz Muradiye Mahallesi, Keşan Caddesindeki adresinde halen faaliyetini sürdürmektedir. Sağlık Bakanlığına Tahsisi yapılmış 14800 m2 arsa üzerinde bulunan merkez binalarımız ve 13125 m2 arsa üzerinde bulunan ek binamız ile birlikte, hastanemiz halen toplam 4 ana binada hizmet vermektedir. C Blokta, 1989 yılında devlet vatandaş işbirliği ile temeli atılmış olan 50 yataklı ek hastane binamızın yapımı tamamlanmış ve kadro yatak sayımız 2005 yılında 200’e yükselmiştir.

24.12.2006 tarihinden itibaren hastalarımız, merkez bina hastanemiz servislerinde, Avrupa Standartlarında, 2 kişilik, banyo ve tuvaletli hasta odalarında sağlık hizmeti almaya başlamıştırlar. Acil Servis Ekim 2006 ayı içerisinde modernize edilmiş olarak yeni yerinde sağlık hizmeti sunmaktadır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği, Yeni Doğan Yoğun Bakım kliniği, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon kliniği ile hastanemiz baş tabipliğine bağlı olarak hizmet vermeye başlamıştır.

İlçemiz; Avrupa- Edirne-İzmir yol güzergahında bulunmaktadır. İlimiz ilçelerinden Meriç’te hastane bulunmamaktadır. İlçemiz merkez ve köyleri ve Meriç ilçesi merkez ve köyleri de değerlendirmeye alındığında yaklaşık 86.000 kişiye sağlık hizmeti vermektedir.

Uzunköprü Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Uzunköprü Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Muradiye Mah.19 Mayıs Sok. Uzunköprü, Edirne

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,1
41 yorum
 • Büşra Kazel
  Büşra Kazel
  6 ay önce

  1 ekim tarihinde yüksek ateşle acil servise giriş yaptırdık sıra numarası 10 da bekliyordu içeride açık hasta olduğunu söylediler ancak 1 saat olmasına rağmen 1 kişi bile içeri girmedi sağlık bakanlığı şikayet hattını aradık trial aciliyet durumuna göre bekleme durumu nun normal olduğunu söyledi böyle bir normallik olmamak insanlar orda ateşli bekliyor bebekler bekliyor hasta ama kimse ilgilenmiyor

 • Hhgfddvh Hhhjnnd
  Hhgfddvh Hhhjnnd
  4 ay önce

  Harika bir hastane babamla çok iyi ilgilendiler sonra taburcu oldu hemşireler baya iyi ilgilendiler hakları ödenmez

 • Cenk Aliosman KARABUL

  Oğlum Cenk Ali Osman KARABUL hastalandı ve acile gittik sağolsun doktor ilgilendi ve bizi çocuk doktotuna yönlendirdi Hilal kizilaslan teşhisi koydu ve yatış verdi bize serviste çok yakından ilgilendiler teşhis ve tedavi yerinde olduğundan çok mutlu olduk Hilal hanım ve diğer hemşire arkadaşlara çok teşekkür ederim Birde hastanenin fiziksel koşullarının en kısa zamanda düzelmesini ve başhekim in bu duruma el atmasını rica ediyorum saygılarımla

 • Ezginaz ÇETİN
  Ezginaz ÇETİN
  9 ay önce

  Doktorlar çok ilgisiz hastalara karşı tutumları ve davranışları çok kaba ve kırıcı doktor olarak mesleğini tam anlamıyla olması gerektiği şekilde yapmıyorlar hastane çalışanları da öyle Güler yüz denilen bir şey yok herkes gergin ve suratsız bunun için acilen bir şeyler yapılması gerekiyor.

 • Gultekin Yamanlar
  Gultekin Yamanlar
  bir yıl önce

  Esim oksurukten tikayordu sira numarasu verdiler 23:20 civariydi önümüzde 10 lisi civarında hasta vardi doktor maya gitti dediler 00.15 civari ne gelen var ne giden sonra dr vardiyasi bitmis hasta kayita da haber vermemis oda hala sira veriyor bekle bele sira numarotur ilerlemeyince sesler yükseltmeye başladı gorevli mecburen yesil alanda tekrardan sita ver di tabi bizden gelenler oldugu icin bize tekrardan sira verilince sonlara geldik acil adli vakka gelince 01 i gecmisti laha muayne olamadik tam 1 saat 40 dk sonra fiso iptal ettirip hastaneden ozel hastaneye gectik hani derler ya Allah dusurmesin ama eksik etmesi bizim o misal oldu. Yanimda para vardi ozelde muayene olduk ya ol.asaydi hanima o gece 3 sise serum takild hanımın oksuruk krizlri jafifleyince taburcu olduk. Gece yarısı saat 4 e geliyordu eve gecebildik. Vel hasil çorlu devlet Hastanesi acil servisi acilen disipline sokulmali ve doktorlar hastalari muayene edip teshis koymalı karsidan yuzune ilgisiz ilgisiz bakip teshis koyup ilaac erip evebgondermemeli.......

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın