Üye Paneli

Espiye Devlet Hastanesi, Giresun ili Espiye ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Giresun Kamu Hastaneler Birliğine Bağlı Espiye Devlet Hastanesi yeni binası; yeni yerinde 2016 yılında hizmete açıldı. Halka daha kaliteli hizmet vermek ve halkın memnuniyetini artırmak amacıyla hizmet vermeye başlayan Espiye Devlet Hastanesi; 50 yatak kapasiteli olup, hem dahili hem cerrahi branşlarda poliklinik hizmeti vermeye devam ederek hastalara şifa kaynağı olmaya devam etmektedir..

Hastaların konforu ve güveni esas alınarak hazırlanan hasta odaları sayesinde ise hasta memnuniyeti daha da artacak. Sunulan hizmetlerin yanı sıra, hizmete giren Espiye Devlet Hastanesi’nde yatak sayıları arttırılmış olup, bu yöndeki ihtiyaçları karşılamak amacıyla çalışmaların devam ettiği belirtildi.

Hastanemize Espiye İlçe Merkezinden (ilk durak Arıdurak Mh.) 07:00-22:30 saatleri arasında şehir içi dolmuşları hizmet vermektedir.

Espiye Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Espiye Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Adabük Mah. Yavuz Sultan Selim Cad. No:9 Espiye, Giresun

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,7
35 yorum
 • Coştu TV
  Coştu TV
  11 ay önce

  Bazı poliklinik eksikliklerine rağmen iyi. Araç park yerleri var. Temiz. Oturacak çay içecek yeri mevcut. Espiye Tirebolu istimatinde Güce sapağına gelmeden önce sağda. yanında adliye ve noter var

 • Gökhan KÖROĞLU
  Gökhan KÖROĞLU
  4 yıl önce

  Hastane ve çevresinde birtakım eksiklikler mevcut, elbette personel ile alakası olmayan konular. Otopark mevcut değil, uzman hekimler belirli günlerde geliyor ve birçok alanda mütehassıs hekim hiç yok (cildiye vb). Tuvalet ve lavaboların yenilenmesi gerekiyor. Tüm bunlara rağmen hastane personeli genel itibariyle iyi.. Edit: Üstteki eski yorum eski hastane için geçerliydi. Yeni hastane bina olarak yeterli ancak hala branş eksikliği var ve hala bazı poliklinikler olmadığından bulancak, görele ya da merkez hastaneye gitmek zorunda kalınıyor. Hastane yenilendi güzel ama poliklinik eklenmeyince anlamı kalmıyor.

 • Soner Efe
  Soner Efe
  3 yıl önce

  İlçemize yeni bir hastane yapıldı. Ancak bölüm ve teknik kapasite olarak ciddi bir ilerleme söz konusu değil. Hastanede tamı tamına 5-6 bölüm var. İlin en büyük ikinci ilçesinde insanlar hâla il merkezine, Bulancak, Tirebolu ve Görele ilçelerine doktora gidiyor ve yüksek ulaşım maaliyetiyle karşı karşıya kalıyor.Tabi bu durumda kurumsal bir toplu taşıma sistemi olmamasından kaynaklanan bir sorun.Yeni hastane hizmete gireli yıllar oldu fakât bu eksiklik hâla giderilmedi. Bu Espiye'nin sağlık alanında hakettiği seviye değil.

 • Zeynep Çobanoğlu
  Zeynep Çobanoğlu
  bir yıl önce

  Kadın doğum doktoru doğum yapmış 2 yıl gelmez 2 yıl boyunca doktor olmaz burda daha diyor görevli. Böyle bir saçmalık olabilir mi doğum yaptıysa yerine başka bir doktor getirilemiyor mu .

 • Ömer Faruk Önder

  Güzel hastane ancak belli bölümler var hekimler 3 gün geliyor

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın