Üye Paneli

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Giresun şehrinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Giresun Üniversitesi Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 30 farklı branşta 17 Profesör Doktor, 17 Doçent Doktor, 61 Öğretim Üyesi Uzman Doktor, 17 Araştırma Görevlisi Uzman Doktor 44 Uzman Doktor 16 Pratisyen Doktor ile üst düzeyde, bilimsel üretkenlik ve araştırmayı amaç edinen kadrosuyla hizmet vermektedir.

Bugün hastanemiz; gelişmiş teknoloji ile donanımlı, 350 yatak kapasiteli, gelişime açık, eğitimli ve ekip anlayışında 1574 sağlık çalışanı ve 77.737 m2’lik kapalı alanı ile Giresun ilinin en büyük hastanesidir.

Hastanemiz; hasta yakınlarına standart kalitede hizmet verebilmek ve hasta memnuniyetini arttırmak için Sağlık Bakanlığının Sağlıkta Kalite Standartları ve Sağlıkta Verimlilik Standartlarına bağlı kalarak, hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktadır.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Aksu Mah. Mehmet İzmen Cad. No:145 Merkez, Giresun

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,3
127 yorum
 • Yilmaz Kilicaslan
  Yilmaz Kilicaslan
  geçen hafta içinde

  Yogun bakim hemsire ve doktorlarina sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum. Hastalarla oyle guzel ilgileniyorlar ki anlatamam. Hepsi secilmis insanlar... Ama bir idarecinin " siz hastanizi bakmak istemiyorsaniz yada bakamiyorsaniz Onu durumu cok ciddi olan hastalarin birakildigi yere goturun" seklindeki soylemi beni gercekten uzdu. Bir idarecinin hasta yakiniyla bu Kadar agir ithamlarda bulunmasi ne aci! Idareci olmak sorumluluk ister hem de buyuk sorumluluk! Insanlarla ozellikle zaten uzgun olan hasta yakinlarina bu sekilde yaklasmak Kabul edilebilir degil. Dupe duz saygisizlik! Malesef , siyasetin ve Adam kayirmanin hizmet sektorune girmesi, hazifsiz kisilerin koltuklari doldurmasina sebep oluyor. Cok aci.

 • Selami Göze
  Selami Göze
  bir ay önce

  Hastane yeni, Ama temizlik çok kötü. Her yer çöp, acil servis pislik içinde , Çöpler kıyıya köşeye atılmış. (BURADA TEMİZLİK PERSONELİNİNİ SUÇLAMIYORUM, İNSANLARIN HASTANEYE ÇÖPLÜK GİBİ DAVRANMASINDAN BAHSEDİYORUM) Temizlik personeli temizliyor, gördüm, özverili de çalışıyorlar. Hastane yapmak ne kadar önemliyse onu korumak iki kat daha önemli. İstanbul'daki hastaneleri pis görüyordum, buraya çok şaşırdım.

 • Ertan GÜLBEYAZ
  Ertan GÜLBEYAZ
  bir yıl önce

  Giresun’un Trabzon yönünde il çıkışına yakın ve Aksu üzerinde eski SEKA arazisine yapılmış üniversite hastanesi. Çocuğumuz rahatsızlandığı için gittik ancak yetişkinler için birimleri olduğunu söylediler ve Giresun Kadın ve çocuk hastanesine (otogarın yan tarafında) yönlendirdiler. Her iki hastanede de Sıra yok, çabuk cevap alıyorsunuz ancak araştırma hastanesinde çocuklar içinde hizmet vermeleri gerçekten iyi olurdu.

 • Enver ÇAKIR
  Enver ÇAKIR
  bir ay önce

  Doktorları ve olanakları iyi olmasına rağmen birimler arası çok ciddi iletişim ve buna bağlı koordinasyon sorunları var. Bu da hasta ve hasta yakınlarının daha çok uğraşmasına neden oluyor. Devlet hastanesi bunlara on çeker.

 • Hayrettin Aydin
  Hayrettin Aydin
  bir ay önce

  Dr sekreterleri ve başhakimlik yetersiz.çözüm bulabilecek derdini anlayabilecek kimse yok.sıra ne zaman gelecek belli değil. Dışarda bekle çağıracağız. Lütfen birileri bu konulara el atsın ALLAH rızası için. Resmen azar istiyoruz.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.