Üye Paneli

Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Giresun şehrinde göğüs hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz 1959 yılında 7000 metre kare alan üzerinde Giresun Göğüs Hastalıkları Hastanesi olarak Giresun ve Ordu illerine hizmet vermek amacıyla kuruldu. 03.03.2008 yılında Bakanlar Kurulu Kararı ile Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi olarak adı değiştirildi. Hastane hizmet kalitesini artırmak için 2006 yılında ek bina inşaatının temelleri atıldı. 2009 yılında ek bina hizmete açıldı.

Hastanemiz Acil Servis Ünitesi, 6 Poliklinik Odası ve 2 basamaklı Erişkin Yoğun Bakım Ünitesi ile hizmet vermektedir. Klinik yatak kapasitesi 115 ile hizmete açılmış, ihtiyacın artmasıyla 2017 yılında 120 yatak olarak tescil edilmiştir. 2010 yılında uyku laboratuvarı ve oksijen üretim merkezi kurularak hizmet alanı genişletilmiştir. 2011 yılından ana bina tadilattan geçirilerek oda yatak sayıları 1 ve 2 kişi olarak düzenlenmiştir. Çevre düzenlemesi kapsamında 26 araç kapasiteli ziyaretçi otoparkı, 3 engelli ve 21 kişilik personel otoparkı mevcuttur.

Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Kavaklar Mah. Gedikkaya Cad. No:66 Merkez, Giresun

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,0
15 yorum
 • Huzursuz Biri
  Huzursuz Biri
  bir ay önce

  Eski bir hastane baya eski.Ama sonuçta personel ilgili ve güleryüzlü ve bu hastanede işlemler kısa sürede tamamlanıyor kalabalık olmasına rağmen.

 • Cemre Çekiç
  Cemre Çekiç
  bir yıl önce

  1 hafta önce annemi acile götürdüm öksürükten grip sonrası öksürük normal dedi acilde ki doktor 1 haftadır öksürük çekiyor boğazı hep yırtıldı bugün başka hastanede uzman doktora gittik bronşit olmus ve zatüreye az kalmış boşu boşuna oraya deneyimsiz insanları acile koymuslar kadın boğazına bile bakmadı resmen sırtını dinleyip bizi geri gönderdi ilaç şurup hiç bir şey de vermedi koca bi nesli böyle doktorlara emanet ediyoruz yazıklar olsun

 • Hakan Özkaya
  Hakan Özkaya
  7 yıl önce

  Hastanemiz doktorlarindan Syn. Deniz BILICI & Syn. Birsen CIRIT EKIZ hocomiza ve hastenemizin 2. katta gorevli olan hemsirelerine de gostermis olduklari yakin ilgi ve alaka , guler yuzluluk ve ayrica hastamin hassasiyetine onem gosterip detavi uyguladiklari icin cok cok tesekkur eder , basarilarinin devamini dilerim .

 • necati can
  necati can
  5 yıl önce

  Bir yıldızı bile hakketmeyen bir yönetim burnu havada personel kanun bana şu yetkiyi verdi bu yetkiyi verdi diye kapı önünde hastalara ben istersem bakarım istemesem sadece MHRS hastalarına bakarım diye efelenen doktor ..(insan hakettiği biçimde yönetilir)

 • Derya Çakır
  Derya Çakır
  3 yıl önce

  Doktorların sevecenliği güler yüz göstermesi

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.