Üye Paneli

Tirebolu Devlet Hastanesi, Giresun ili Tirebolu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Sağlık Bakanlığı’na bağlı bir kamu kurumu olarak 1972 yılında 50 yataklı olarak açılan Tirebolu Devlet Hastanesi 1996 yılında 85 yatak kapasitesine çıkarılmıştır. 1998 yılında diyaliz ünitesi 4 yataklı olarak hizmete açılmıştır. 2007 yılında 5 yatak kapasiteli olarak hizmete devam etmektedir. 2004 yılında sağlık standartlarımızı yükseltmek, günün teknolojik imkanlarını yöre halkımıza sunmak, yatan hasta odalarımızı tek ve çift yataklı hale getirebilmek, hastanemizin alt yapısını geliştirebilmek için; 7000 m2’lik, 150 yataklı Ek Bina planlaması yapılmış ve yatırım programına alınmıştır, 2005 yılında projelendirilmiş ve 2006 yılında ihalesi yapılmıştır.

Hastanemiz genel cerrahi, dahiliye, KBB, çocuk, kadın doğum branşlarında toplam 7 uzman hekim, 7 pratisyen hekim dahil olmak üzere toplam 129 personel ile yöre halkına hizmet vermektedir. Hastanemizde 3 ameliyat salonu bulunmaktadır. 1 adet diyaliz nakil aracı ve 2 adet ambulans mevcuttur.

Tirebolu Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Tirebolu Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Haman Mah. Gazipaşa Cad. No:369 Tirebolu, Giresun

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,0
27 yorum
 • Cebeci Avni
  Cebeci Avni
  4 ay önce

  Sıra Numarası diye bir şey yok🤔çalışan işçiler ise takipde değil🤔 Her muayene yerinde sıra ile çağırmak için bir şey koymuşlar kapalı düşen yok insanları sıkıştırıyorlar bir yere üst üste havalandırma sıfır yenilik diye bir şey yok çalışan bayanlardan yaşlı insanları takip yok yokta yok🤔 müdür bey de bunları iletebilirsiniz iletilmesi bende iletmenin imkanları vardır. 13.02.2024 Salı Saygılar Selamlar Tireboludan Avni Cebeci

 • Emel K.
  Emel K.
  bir ay önce

  Geçen hafta perşembe gece bebeğimizin ateşi çıktığı için acile götürdük ve Yunus Emre hoca çok güzel ilgilendi ,özel hastanedeymiş gibi hissettik ,böyle işini severek yapan doktorların sayısının artması dileğiyle …

 • Funda YILMAZ
  Funda YILMAZ
  11 ay önce

  07.07.2023 tarihinde saat 15.30 da Çocuk Dr Çağrı YÜREK oğlumu muayene etti. Bir gece hastanede kaldık. 07.07.2023 tarihini 08.07.2023 bağlayan gece çocuk servisinde görev yapan iki bayan hemşireden Allah razı olsun❤Benim gibi zor bir anneye sabırla davrandılar,sevgili doktorumuzada uyguladığı güzel tedavi nedeniyle çok teşekkürler🌺

 • WanderWheelers
  WanderWheelers
  bir yıl önce

  Espiyede yaşayan vatandaş olarak, Espiye ilçesinde yeni ve kapsamlı hastane olmasına karşın hizmet ve poliklinik olayı çok çok geride kalmış. Tirebolu ilçesi hastanesi ve binası yapısı eski olmasına rağmen hizmet anlayışı ve yoğunluğunun az olması hastalar için mükemmel durumda. Personelin güler yüzü çocuğunuzla doktor ve servis görevlilerinin ilgisi hastalık tedavi sürecinizi iyileştiriyor. 10 km uzaktan bütün muayeneler için Tirebolu Devlet Hastanesini tercih ediyorum .

 • uğur coşkunata
  uğur coşkunata
  3 yıl önce

  İlk defa gittim. Sorunsuz sıra alabiliyorsunuz. Çalışanlar sorularınızı cevaplandırıyorlar. Park yeri yeterli. Arka bahçe, beklerken dinlendirici. Doktorlar işini yapıyor. Etrafta temizlikçi göremezsiniz; ama etraf temiz. Bina bilgi tabelaları yeterli. Aradığınız yerler, okuyarak ya da sorarak kolayca bulunuyor.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.