Üye Paneli

Çukurca Devlet Hastanesi, Hakkari ili Çukurca ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 1953 yılında ilçe olmasının ardından sağlık hizmetlerinin sağlık ocağında verildiği Çukurca İlçesi’nde, 4 katlı ve 20 yataklı Devlet Hastanesi 2014 yılında halkın hizmetine açılmıştır.

Cumhuriyet Caddesi’nde bulunan tarihi belediye mezarlığının yerinden kaldırılıp başka yere taşınması ardından, 2011 yılında Çukurca Devlet Hastanesi’nin temelleri atılarak 2014 yılında kullanıma açılmıştır.

Poliklinik olarak sabah 08.00’den akşam 16.00’ya kadar hizmet verilen kurumda, acilde 24 saat hizmet verilmektedir.

Çukurca Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Çukurca Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Emirşaban Mah. Cumhuriyet Cad. No:46 Çukurca, Hakkari

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,6
11 yorum
 • Aynur Ucan Kul
  Aynur Ucan Kul
  11 ay önce

  Sayın Gülbahar Uygur hocam İstanbul Bagcilar Eğitim araştırma hastanesinde 11.07.2023 tarihinde tanıdım kendisini... Mesleğinde ki bilgisi ilimi, hastaya ilgisi Tek tek tahlil sonuçlarını yorumlaması, incelemesi başından savmamasi ve hepsinden ziyade tebessümle tek tek cevap verip alakası için sonsuz teşekkürler hocama. Mesleğinde başarılar yolu açık olsun

 • Çukurca Tanıtım
  Çukurca Tanıtım
  bir yıl önce

  Hayat boş gerisi yalan:)

 • Sinan Harmancı
  Sinan Harmancı
  4 yıl önce

  Muhteşem

 • xald xald
  xald xald
  5 yıl önce

 • OĞUZHAN ÖZAY
  OĞUZHAN ÖZAY
  bir yıl önce

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.