Üye Paneli

Şemdinli Devlet Hastanesi, Hakkari ili Şemdinli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 18 Aralık 2017 tarihinde yeni hizmet binasında resmi olarak faaliyete geçen hastanemiz 8000 m2 alan üzerine kurulan alanda hizmet vermektedir. 54 yatak kapasiteli hastanemizde 13 poliklinik hizmet verilmektedir. Günlük yaklaşık 700 hastaya poliklinik hizmeti verilmektedir. Hastanemizde iki odalı ameliyathane, 6 yatak kapasiteli yoğun bakım servisi, 5 yatak kapasiteli diyaliz ünitesi ve 6 yataklı yeni doğan yoğun bakım servisi ve tomografi hizmeti mevcuttur.

Hastalarımıza güler yüzlü yaklaşmak, modern tıbbi teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak hizmet vermek, çalışanlarımızın da huzurlu ve güvenli bir ortamda çalışmalarını sağlamak birinci hedefimizdir. Bütün bu hizmetleri sağlarken amacımız hasta ve çalışanlarımızın haklarına saygı gösterip sağlık hizmeti memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarmaktır.

Şemdinli Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Şemdinli Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Moda Mah. Çevre Cad. No:151 Şemdinli, Hakkari

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,5
11 yorum
 • Evliya Dalgıç
  Evliya Dalgıç
  bir yıl önce

  09.01.2023 tarihinde hastaneye gittiğimizde serum yok bahanesi ile hizmet görmeden çıkmak zorunda kaldık

 • Yasin Tekin
  Yasin Tekin
  bir ay önce

  Hizmet 👏

 • Güneş Çelik
  Güneş Çelik
  4 yıl önce

  Yeni yapılan bu hastane eskisine göre çok iyi sadece eksik doktor ve eksik bir kaç malzemesi var.

 • Nedim AKBAY
  Nedim AKBAY
  3 yıl önce

  Son derece modern bir hastane

 • Asteng 16
  Asteng 16
  bir yıl önce

  🏥

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın