Üye Paneli

Hakkari Devlet Hastanesi, Hakkari şehrinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hakkari Devlet Hastanesi olarak 500 personelle vatandaşlarımıza kaliteli bir sağlık hizmeti vermenin mutluluğunu yaşamaktayız. Hastalarımıza güler yüzlü yaklaşmak, modern tıbbi teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak hizmet vermek, çalışanlarımızın da huzurlu ve güvenli bir ortamda çalışmalarını sağlamak birinci hedefimizdir. Bütün bu hizmetleri sağlarken amacımız hasta ve çalışanlarımızın haklarına saygı gösterip sağlık hizmeti memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarmaktır.

Hakkari Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Hakkari Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Dağgöl Mah. Çevre Yolu Üzeri Merkez, Hakkari

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,6
84 yorum
 • Furkan DERTLİ
  Furkan DERTLİ
  4 ay önce

  Randevu saatinde muayene oluyorsunuz ancak sonuçlara saat:15.30'dan sonra bakılıyor. Bir muayene ve sonuç gösterme neredeyse tüm gününü alıyor. Bekleme alanında oturmaya yer olmaması yoruyor.

 • Muhammet Çehre
  Muhammet Çehre
  3 hafta önce

  Doktorlar ilgili ama hastane kapasite bakımında yetersiz hakkariye yeni birhastane şart

 • Kürşad Fatih
  Kürşad Fatih
  8 ay önce

  Saat 9 a çocuk dr randevu aldık. Hanımefendi 10.30 da geldi hastaymış. Diyare imiş. Hastaysan gelme izin al rapor al.bizim cocuklarımıza da bulaştıracaksın..Almıyor musun çok çalışma aşkın mı var, o zaman saatinde gel. bana niye 9 a randevu verdirtiyosun. İlgilenip bakmadı bile bişey yok diyip savuşturdu Van’a gideceğiz. Allah kabul etmesin yazık bu insanların emeklerine parasına zamanına. Şikayet edeceğiniz merci yok çünkü hep haklılar . Denetim yok. Başhekimle görüşemiyorsunuz bile.Kısa saçlı bir bayan var telefonda müdüre kafa tutuyordu kapattı bana parmak sallıyor müthiş özgüvenli..Müdür yrd. Görevlendirmiş şikayetlere baksın diye müdür yrd. diyorki”maalesef bu dr böyle.” Emeği geçen herkesi kutluyorum teşekkürler

 • ibrahim erdal
  ibrahim erdal
  3 ay önce

  10.12.2023 tarihinde Hakkari Devlet Hastanenize aşırı göğüs ağrısı ile müracaat etmiştim. Acil servis hekim ve hemşirelerinin dikkati sayesinde kalp krizi geçirme ihtimalim olduğu ortaya çıktı ve ard arda yapılan tahliller sonrası kardiyoloji hekimini çağırdılar. Acilen anjiyoya alındım. Hastaneniz gerçekten çok güzel. Anjiyo ekibi ve özellikle anjiyo yoğun bakım ekibinize çok teşekkür ederim çok ilgili sabırlı ve guleryuzluler. Benim gibi sinirli birisini anjiyo öncesi sakinleştirmeye başardılar. İsimlerini hatırladığım yoğun bakım personelleri Günel hanım, Elif hanım, Uğur bey, Neçirvan bey ve Ahmet beye çok çok teşekkür ederim. Gözlerini hastalarından hiç ayırmıyor ve gerçekten çok ilgileniyorlar, kendimi yoğun bakımda güvende olduğumu hissettirdiler, harika bir ekibiniz var. Doktorum Recep bey zaten muhteşem bir hekim çok ilgili, bilgili, güleryüzlü ve sabırlı birisi. Anjiyo ünitenizdeki cihazlar ise görüntülemesi harika doktoruma ve ekibine tekrar tekrar teşekkür ederim. Ayrıca hem yoğun bakımda hem de serviste hastalarını ziyarete gelerek sadece sağlık durumumuzu sormakla kalmayıp bir ihtiyacımız olup olmadığını sorarak gönülleri fetheden, güler yüzlü ekibi ile insana moral ve güven veren Başhekim Nigara hanım'a da çok teşekkür ediyorum. Hastanenin durumuna gelince gerçekten temiz ve hijyenik. Temizlik personelleri işlerini gerçekten çok iyi yapıyorlar. Bizlere böyle hijyenik bir ortam sağladıkları için kendilerine teşekkür ederim. İyiki varsınız.

 • Suzan Haciahmetoglu

  Bu hastanede gordugum iyi doktorları hıc bir yerde gormedım helekı genel cerah doktoru Musa hoca olanüstü bir sey ya abattım mı ne ama gercekten cok iyi bir doktor cok ilgili

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın