Üye Paneli

Yüksekova Devlet Hastanesi, Hakkari ili Yüksekova ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Resmi açılışı 2 Kasım 2008 tarihinde Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan hastanemiz, 55000 metrekare alan üzerine kurulan 23740 metrekare kapalı alanda hizmet vermektedir. 150 yatak kapasiteli hastanemizde 23 poliklinikte hizmet verilmektedir. Günlük yaklaşık 2000 hastaya poliklinik hizmeti verilmektedir. Hastanemizde dört odalı ameliyathane, beş yatak kapasiteli yoğun bakım birimi, on yatak kapasiteli diyaliz ünitesi mevcuttur.

Yüksekova Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Yüksekova Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: İpekyolu üzeri, ?İnanlı Köyü mevkii Yüksekova, Hakkari

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,7
58 yorum
 • F__AT10
  F__AT10
  4 ay önce

  1 puan bile fazla bu hastaneye. Doktor yetmezsizliği, takındıkları tavırlar. Kaç gün aralıksız randevu almaya çalışıyorum bazen 1 aya yakın, randevu aldığım için seviniyorum doktora görüneceğim çünkü ama göründüğüm gün ilaçtan fazla bir şey yapmamaları beni çok üzüyor. Mesela KBB bölümü aşırı derecede çok kötü. Sorunum var 3 4 senedir, ben bu hastanede ameliyat olamıyorum neden mi çünkü; bu hastanede bir bölüm ve tek oda ayrıyetten doktorların sürekli değişmesi gelen kaçmak istiyor....

 • Ada Aylar
  Ada Aylar
  3 ay önce

  5 🌟 vermemin sebebi hatay depreminden sonrası bura bile iyi gelmesi yoksa çok eksigi olan bi hastane ilçe olarak hekimlere lafım yok muhattap oldukları son derece mütavazi

 • Erhan YÜCE
  Erhan YÜCE
  4 ay önce

  Bodrumu berbat kokuyor hastane ilk acildiginda iyiyidi ama zamanla hem bakimsizlasti hem de çok eskidi. Çok bakımsız bir hake geldi son gittiğimde çok üzüldüm bu duruma.

 • mani ketıl
  mani ketıl
  4 ay önce

  Neden hastane numarası servis dışı arıyoruz yanıt yok kendiliğinden kapanıyor yazıklar olsun hizmet vermiyorsanız kapatın hastaneyi daha iyi

 • sitare-i rahşan
  sitare-i rahşan
  10 ay önce

  Bir yıldız bile çok bu kuruma! Jinekolojik muayene için gittiğim doktor Ülkü Yaka Kartal yüzünden travma yaşadım resmen.Müdahaleleri çok sert ve insani yönü fazlasıyla zayıf.Ayrıştırıcı bir tavrı var özellikle ferace çarşaf gibi tesettürlü hastalara.Eğer o hastalardan biriyseniz sert müdahale sonucu canınızın yanması umrunda olmadığı gibi bu acıdan dolayı tepki vermenizi anormal karşılayıp suçlu sizmişsiniz gibi kendini manipüle eder! Hastane yönetimi personellerine insani muamele hakkında ciddi bir eğitim vermeli bence! (Bu kapsamda olmayan tatlı dilli ve yumuşak davranan personelleri tenzih ederim)

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın