Üye Paneli

Arnavutköy Devlet Hastanesi, İstanbul ili Arnavutköy ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. İl Özel İdaresi tarafından yaptırılan Arnavutköy Devlet Hastanesi Mayıs 2010’da Ali Külünk Semt Polikliniği’nde hasta kabul etmeye başladı. Hastanesi’nin açılışı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 2 Mayıs 2011 tarihinde düzenlenen törenle resmi açılışı gerçekleşti. Arnavutköy’ün ilk kamu yataklı kurumu olma özelliğine sahiptir. 2008 de İstanbul ili özel idaresi tarafından yapımına başlanmış 17.000 m2 arsa alanı, 5, 742 m2 oturum alanı 30, 350 m2 kapalı alanı ve 201 yatak kapasitesi ile 30.12.2009 da kurucu ekibin atanmasıyla faaliyet sürecine başlamıştır. Bu süreçte hizmet alımları, malzeme alımları sağlanarak alt yapı oluşturulmuş, doktor ve sağlık personeli atanmasıyla da, Temmuz 2011’de poliklinik hastaları kabul edilmeye başlanmıştır.

Acil servis, yataklı servisler, ameliyathane, yoğun bakımlar sırasıyla açılmış ve yıllık 700 bin hasta sayısına ulaşmıştır. Genel Yoğun Bakım, Yenidoğan Yoğun Bakım, Palyatif Bakım, Eswl, Doğumhane Ayrıca hastanemiz BT, MR, Mamografi, Eko, Dijital Röntgen vb. son teknolojiyle üretilmiş cihazlarla donatılmaktadır. İdari süreçlerde kompakt arşiv kurulmuş, bilgi işlem aktif hale getirilmiş, HBYS, PACS, dijital arşiv, güvenlik kamera sistemleri, IP telefon alt yapısıyla modern bir hastane olmaya çalışmaktadır.

Arnavutköy Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Arnavutköy Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Merkez Mah. Eski Edirne Asfaltı No:1165 Arnavutköy, İstanbul

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,4
472 yorum
 • Shee
  Shee
  geçen hafta içinde

  Randevu bulmak çok zor acile geliyoruz onda da acildeki doktor Hanıma muayne oldum ne dediğini düzgünce anlatsa anlayacağız içerde başka hasta varken nasıl anlayabilirim bana ne dediğinizi içerde başka insanlar varken. Sabır yoksa sizde doktor olmayın 2 3 soru soruyorum of puf yüz ifadesi gülüp alaya alır gibi çık git demekten beter yani. İnsanlara mantıklı açıklama yapıp anlatmak yerine tavır yapmaya gerek yok. İşiniz stresli olabilir herkes bu şartlarda çalışıyor hastaya tavır yapmak da pek profesyonel değil. Yıllardır hastaneye gittim bu şekilde tavırlı bir doktor görmedim. Diğer hastalara normal konuşuyor bana tavırlı bir üslupla konuluyor insan hemcinsine bunu yapmaz

 • Merve Meltem Kiper

  Burası cocuk servisi yatan hasta bölümü. Tam 1 haftadır hersefinde kocaman böcekler görmekten bıktık. Az önce oğlum gördü gecenin bir yarısı korkudan ağlıyor. Hangi çağda yaşıyoruz? Burası bir hastane.. Hele ki çocuk servisi. Temizlik hijyen? hastalanip mikrop kapmak için değil iyileşmek için burdayız. Oğlum zatürre yan tarafimizda bebek hasta var.. Derhal cozumlensin lutfen..

 • Revşan Karavay
  Revşan Karavay
  2 hafta önce

  Ben dün kız kardeşimi genel cerrahi doktoruna götürdüm Ahmet Serdar caboğlu doktor güya insana hayvan muamelesi gösteriyor ve azarlıyor hiç bir şekilde saygısı yok insana kendisinden şikayetçiyim.

 • Tuba Çukurçayır

  Hastane gerçekten kötü acilden polikliniklere kadar aşırı pis bir durumda. Doktorlar ve sağlık personelinde iletişim yok denecek halde ve hemşireler birbirlerine inşallah bu hasta bize değildir diyecek kadar bıkmış vaziyetteler. İnanılır gibi değil her mesleğin zorlukları var ama kimse yapamayacağı işe girmesin. Gelenler hasta insanlar en nihayetinde, bir de naz niyaz surat çekecek halde değiller. Herkes işini layıkıyla yapabilecekse yapsın.

 • Esra Kurtuluş
  Esra Kurtuluş
  2 ay önce

  Bu gün ilk defa bu hastaneye gittim. Bogaz agrisi, grip,başağrısı ve ateş şikayetleriyle başvurdum. Doktor kesinlikle benimle konuşmadı. Durumumu dinlemedi. Yanında oturan tahminimce sekreteri bana sana ilaç yazdık. Yan oda da iğne olacaksın dedi. Bu şekilde işe gitmem mümkün değil rapor talep ediyorum dediğimde de salgın var herkes hasta ve evlerinde yatıyorlar birilerinin de çalışması lazım dedi sekreter hanım. Doktor hanım ise hiç konuşmadı. Bu konuşmalar toplam 1 dakika bile sürmedi. Beni gönderdiler. Hayatımda ilk defa bu şekilde bir davranışla karşılaşıyorum. Hemen orayı terk edip özel bir hastaneye gittim. Durumu doktora anlattığımda ise çok şaşırdı. İğnelik bir durum olmadığını, ilaçları düzenli kullandığımda 3-4 güne toparlayabileceğimi söyledi. Anlıyorum sağlık çalışanları zor şartlarda çalışıyor Fakat bunun suçlusu ben değilim. Bu şekilde davranılmayı hak etmedim.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.