Üye Paneli

Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Adını bulunduğu semtten almış olan Haydarpaşa Asker Hastanesi, Üsküdarda, Karacaahmet-Selimiye-Kadıköy’ün Yel değirmeni kesimi arasında, Seydiahmet ve Kavak Derelerinin ortasında, bir yandan İbrahimağa çayırına, öte yandan Kavak Kasrı ve Marmara Denizine bakan hafif meyilli, ağaçlıklı, geniş bir arazi parçası üzerine yapılmıştır.

Zaman içinde gittikçe gelişen hastane 1 Ekim 1985 tarihinden itibaren Gülhane Askeri Tıp Akademisi Haydarpaşa Eğitim Hastanesi adını alarak yeni akademik yapısına kavuşmuştur. Gata Haydarpaşa Eğitim Hastanesi’nde modern tıbbın ve teknolojinin bütün imkanlarının kullanıldığı, profesyonel ve deneyimli sağlık personeli ile hastane hizmet standartlarına uygun olarak poliklinik hizmeti verilmektedir.

2016 yılında Askeri hastanelerin Sağlık Bakanlığı’na bağlanması ile birlikte Gülhane Askeri Tıp Akademisi (GATA) Haydarpaşa Eğitim Hastanesi’nin adı değiştirilerek Haydarpaşa Sultan Abdülhamid Eğitim ve Araştırma Hastanesi oldu.

Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Selimiye Mah. Tıbbiye Cad. 34668 Üsküdar Üsküdar, İstanbul

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,4
694 yorum
 • Gülden Öztürk
  Gülden Öztürk
  7 ay önce

  İlk defa gittim bu hastaneye randevum düşünce hastane eski yapı çok güzel bahçesi birbirinden farklı ağaçlarla sizi karşılıyor. Beklemeniz gerekiyorsa bahçede çok güzel bir cafe mevcut. Kahvaltılık ürünlerden tutun çorbaya kadar birçok yiyecek mevcut. Masaya servis de yapıyorlar. Fiyatlar uygun. Gelen hastalar malum hem hiçbir ortak kullanım alanını düzgün kullanmaya özen göstermez hem de birşeylerden şikayetçi olur . İnsanlar afedersiniz mala anlatır gibi anlatmış her yere uyarı tabelası asmış(fotoğraf ekledim)lakin her yerde insancıklardan kaynakları pislikler mevcut. Lütfen lütfen lütfen hassasiyet insanların emeğini hiçe saymayın . !! Ulaşımı çok kolay otobüs önünden geçiyor Kadıköy e giden bütün otobüsler. Eve dönmeden beş dakika Kadıköy sahile yürüyüp sahil havası alıp son duraktan da otobüsünüze binip evinizin yolunu tutabilirsiniz. Herkese geçmişler olsun kendinize cici bakın buralara çok sık gelmeyin

 • Uğur Çemberci
  Uğur Çemberci
  3 hafta önce

  Bugün 18.05.2024 saat 10.33 tarihinde ağır bel ağrısıyla acil giriş yaptım Ayakta zorlukla durdugumu ve çok ağrım olduğunu söyledim 1 günlük rapor istirahat rapor verebilirmisiniz kendimi gerçekten iyi hissetmiyorum dedim acilde asistan dr.sıla çatal hanım efendi böyle bir üstten bir tavırla kas gevseticiyle işe gidebilecegimi söyledi zaten ağrıdan duramıyordum bırakın işe gitmeyi yuruyemiyordum.devletin kurumlarında vatandaşa yardımcı olacaklarına özel makamları gibi davranıp o anki duygu durumlarına göre davranıyorlar bencilce bir yaklaşım.hic bir kötü sözümüz hakaretimiz kötü olmamasına rağmen yüzümüze bakmadan bizi resmen kapıyı gösterdi.Kiniyorum Sağlık bakanliginada şikayet ettim tamamen onların inisiyatifine kalmış dendi. Uyarilmadi bile sikayetimiz ciddiye alınmadı bile yazıklar olsun.Bu Hastaneye giderken bir daha düşünün....

 • Zeynep Cifci
  Zeynep Cifci
  bir ay önce

  Gastroenteroloji Polikliniginde hizmeti sirasinda siroz hastasi annemizle ilgilenen saygideger Dr.Fatima Benan OZMEN' e cok cok tesekkur ederiz. Amaci randevuyu gecistirmek degil de,gercekten tedavi sureci bir butun olarak goren,hastaninin takibini yapan,duygusal ve fiziki sartlarini gozonunde bulunduran,hasta yakinina gerekli bilgilendirmeler de bulunan bu mennun edici ilgi ve alakayi bu poliklinikte cok ozlemistik. Sahsini,ailesini,yetismesinde emegi olan tum hoca ve meslektaslarini tebrik ederiz.Boyle guzel kalpli ,meslegini tum gereklilikleriyle boyle zor ve yogun sartlarda dahi yapabilen doktorlarimiza sonsuz sevgiler ,saygilar ...

 • Hakan Bakırcı
  Hakan Bakırcı
  bir ay önce

  Herkese selam bu hastanede gerçek anlamda göz bölümündeki çalışan personeller özellikle Retina Göz iğnesi yapılan bölümde çalışan personeller insanlara hayvan gibi muamele ediyorlar telefonla aradığınızda ulaşmak istediğiniz bölüme ya da bir soru soracağınız da sizi dinlemeyip suratınızda telefonu kapatıp ya da başka bölümlere bağlıyorlar hastanız var durumunuz önemli onlar için hiçbir şey ifade etmiyor hastanede değil de sanki bir fabrikada çalışıyorlar her şey önemsiz Ayrıca hastanenin sadece giriş tarafında insanların kullanılması mümkün olan bir tuvaletleri var Normalde hastanenin bölüm bölüm her yerinde tuvaletleri var ama çalışan personellere ayrılmış ve Tuvaletler kilitli yaşlı bir insan hastaneye geldiği zaman bir tuvalete gitmek için bir başından bir başına yürümek zorunda bulunduğu bölümdeki tuvaleti kullanamıyor Çünkü personeller kendi keyiflerine göre hastanenin kararı galiba bütün Tuvaletler kilitli ihtiyacını görmek için ta bir baştan bir başa yürümek zorundalar bu sorunların bir an önce giderilmesi lazım kimse bedavaya çalışmıyor sonuçta hastanede çalışan personellerin biraz daha anlayışlı olmaları gerekiyor Sonuçta hiçbir hasta oraya bedavaya gelip tedavi olmuyorlar SSK'ya para ödeniyor hastanenin Başhekimi ya da Sağlık Bakanlığı bu duruma bir el atması lazım.

 • ipekology
  ipekology
  bir yıl önce

  Eski Gata Askeri Hastanesi’dir, yeni ismi Sultan Abdülhamid Han Eğ. ve Arş. Hastanesi. Prefabrikten hallice duvarları her kapı açılış kapanışında sallanıyor. Doktorları yerinde bulmak mümkün değil, yerlerine asistanları muayene ediyor. Randevu alıp gitmiş olsanız bile en az 1 saat sıra bekliyorsunuz.İçerisinde otopark,kantin, yiyecek içecek otomatları, bazı Atm’ler, ağaçlıklı yürüyüş alanları ve spor aletli alanlar mevcut. İsmi gibi cismi de Osmanlı’nın son dönemine çevrilmiş.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.