Üye Paneli

Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinde göğüs hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1950 yılından bu yana ülkemiz akciğer sağlığına hizmet vermektedir. Önceleri sadece verem hastalığının tedavisine yönelik olarak tüm yurtta açılan Göğüs Hastalıkları Sanatoryumları içinde önemli bir yer tutan hastanemiz, son yıllarda kaydettiği ilerlemelerle ülkemizin göğüs hastalıkları ve göğüs cerrahisi konusunda söz sahibi konuma yükselmiştir.

2011 yılında faaliyete geçen 200 yataklı yeni hastane binamızda akciğer nakli ünitesi, kemoterapi ünitesi ve Cerrahi yoğun bakım ünitesi hizmete girmiştir. 2015 yılında yeni binada ileri teknoloji ile donatılmış laboratuarlar, solunumsal yoğun bakım ünitesi, pulmoner rehabilitasyon ünitesi ve ileri Bronkoskopi üniteleri açılmıştır.

Hastanemiz Zeytinburnu ilçe sınırları içerisinde, Edirnekapı’dan sahile kadar devam eden tarihi Topkapı surları boyunca uzanan 10. yıl caddesini (eski Balgradkapı-Demirhane yolu) kesen Belgradkapı Yolu üzerindedir.

Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Kazlı Çeşme Mah. Belgrad Kapı Yolu Cad. No:1 Zeytinburnu, İstanbul

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,8
343 yorum
 • kadir bağsız
  kadir bağsız
  2 ay önce

  Gece acil bölümünden girdim içeri her hastahanede olduğu gibi şikayeti söyleyip direk reçete yazılıyor. Muayene dahi etmeden maşallah çok ilerlemiş tıp bunları da geçtim artık sancıdan kıvranmaktan yorulmuşum 20 km yol gelmişim bi iğne yada serum talep ettim karşılığında hastanedeki yok cevabını aldım 21. Yüzyıl Türkiye’sinde tıp yerin dibine girmiş

 • Fehmi Arslan
  Fehmi Arslan
  3 ay önce

  Devletimize sesleniyoruz hastanedeki Dr iyi ama osmanlı döneminde kalma gecekonduları ikişer kişi olarak yatakhane yapmışlar pis eski yemekler berbat ötesi. Sabaha kadar yanındaki hastanın kahrını çekiyorsun Allah rızası içik Devletimiz el atsın..

 • Serdar İstanbuL
  Serdar İstanbuL
  4 ay önce

  Profesör bey insanların kafasında bir ton sorunla geliyor aceba hatalığım ne seviyede yatcakmıyım ameliyat olacak mıyım geride kalan ailem ne yapacak diye kafamızda bi Ton soruyla geliyoruz hasta olarak soru soruyorum hadi hadi daha çok hasta bakıcm dye yol vermen çok kötü bir durum herkes benim kadar iyi olmayabliyor. Lütfen sağlık personeline şiddet yapılmasın. Lütfen sağlık personelinden biraz empati yapmaları şiddet oranını düşürür diye düşünüyorum. Sağlıklı günLer

 • Yunus Emre Yanar
  Yunus Emre Yanar
  11 ay önce

  Uzaktan gitmiş olmama rağmen Randevüyü 15 gün bekledim ona rağmen Doktorum Kısmen İlgiliydi ancak Bazı Testler verildi Kan alındı Röntgen çekildi herşey buraya kadar İlerledi ancak Nefes Ölçümüne gittim Bomboş içerde oturuyor suratsız Kadın 4 gün sonra birdaha gel diye ayak üstü kağit tutuşturdu elime randevü olarak yani uğraştırmak İçin İlla Birşey yapıyorlar. Allah Kimseyi Düşürmesin ne diyiym.

 • Nuran Kahveci
  Nuran Kahveci
  bir yıl önce

  İstanbul'da Göğüs hastalıkları alanında, Avrupa yakasında bir numaralı hastane, Asya yakasında Süreyya Paşa Hast.olduğunu belirtmek lazım, doktorları mükemmel insanlar, ve tüm personel canla başla çalışıyor, sonsuz sevgiler 🌹

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.