Üye Paneli

Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Kurumumuz 1999 yılına kadar Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bağlı diş polikliniği olarak 12 diş üniti ile hizmet vermekte iken 1999 yılında Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne bağlı olarak hizmet vermeye başlamıştır. Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine bağlı olarak hizmet veren Merkezimiz 2001 yılında müstakil Başhekimlik olmuş ve Kadıköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak II. Basamak Sağlık Kurumu kimliğini kazanmıştır.

Kurumumuz 2011 tarihinden itibaren 76 Diş Hekimi ve 23 diş üniti kapasitesi ile hizmet vermekte iken, 25.10.2008 yılında 84 diş hekimi ve 89 entegre diş klinik odası ile toplam 184 personelle yeni binamızda hizmete başlamıştır.

Kurumumuzun 2011 yılında ismi değişerek Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak 102 diş üniti, 106 diş hekimi ve 102 hizmet alımı yöntemi ile çalıştırılan personel ile hizmet vermektedir.

Kurumumuz 2014 yılı 22 Aralık tarihinden itibaren 101 ünit, 11 yataklı servisi ile Ataşehirdeki yeni hastane binasında hizmete başlamıştır, 25 Şubat 2015 yılında isim değişikliği gerçekleşerek Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi olmuştur.

Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Barbaros Mah. Fesleğen Sk. No:6 Batı Ataşehir Ataşehir, İstanbul

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,9
783 yorum
 • Muzaffer Çevik
  Muzaffer Çevik
  bir ay önce

  Diş konusunda oldukça maharetli doktorların bulunduğu benim gördüğüm en büyük diş hastanesi. Çok hasta olduğu için mutlaka randevu almanızı öneririm. Hastanenin hem içinde hem de dışında tamamen güvenlik önlemleri alınmış ve engelliler için erişebilir bir hale getirilmiştir. Hatta görme engelliler için brill alfabesi uygulaması bile mevcuttur. Otopark alanı olarak hastahane'nin yan tarafında bulunan sokakları kullanabilirsiniz. Ayrıca hastane çevresinde ücretli olarak İspark hizmet vermektedir.

 • Erdener yalçın
  Erdener yalçın
  3 ay önce

  Çok sayıda diş hekiminin hizmet verdiği, oldukça iyi sayılabilecek bir diş hastanesi. Çevresinde ispark mevcut, park sorunu yok. 10 sene arayla 2 kez diş yaptırdım, ikisinde de memnun kaldım.

 • ESRA YAMAN
  ESRA YAMAN
  geçen hafta içinde

  Sinem Gökmen dr hanıma bugün randevumuz vardı. 6 yaşında ki oğlumun azı dişi ağrısı ile gittim. Azı dişinin kökünde sorun varmış.Direk marmara üniversitesi diş hekimliğine yönlendirdi. Çocuğum geceleri ağlayarak uyanıyor. Randevuyu birinin iptal etmesi üzerine zor bulmuşum. Bu hastanede ne yapılıyor merak ediyorum. Eve gelince çocuğum yine ağrıdan dolayı ağlayınca özele götürdüm. Altta bir şişlik ve iltihaplanma olduğunu söylerek antibiyotik verdi ve 1 hafta sonra dolgu yapılacağını belirtti. Ağrıyan dişin 9-10 yaşında düşmesi gereken bir diş olduğunı süt dişlerinede dolgu yapışabildiğini söyledi. Neden bu hizmeti ben Sinem hanımdan alamadım. 2 kelam edip hastayı bilgilendirmek çok mu zor? Allah merhamet ve vicdan versin. Ayrıca bu hastanede çocuklara dolgu yapılıyor beni neden başka bir hastaneye yönlendirdi anlamış değilim. Kimseye önermiyorum. Kapıda bir kaç kişi ile görüştüğümdede kimse memnun değil bu dr dan. Araştırılması gerek diye düşünüyorum. Her hastaya ayrılan sürede 2 dk içinde hastayı sallayıp akşama kadar ne yapılıyor. Bu dr un ciddi anlamda şikayeti fazla. Sb na durumu bildireceğim.

 • Eylül U
  Eylül U
  4 hafta önce

  Bugün annemin randevusu vardı Gamze Hanıma kendisi mükemmel bir doktor ona bir sözüm yok fakat kendisi yoğun olduğu için bizi Emel Çelik isimli yan tarafında ki doktora yönlendirdi. Ben hayatımda böyle saygısız bir doktor görmedim. Annemin dişleri takılacaktı annemin yanında ben de girdim çünkü annem doktorun söylediklerini anlamiyor ya da doktorlar annemi anlamadığı için yardımcı oluyorum. Kendisi beni çirkin bir üslupla dışarı çıkardı. Önce içeride dedim ki annem ağzına büyük geldiğini söylüyor dedim. Kendisi sert bir üslupla öyle şey olmaz biz ölçüsünü aldık ona göre yapıyoruz dedi. Sanki daha önce yanlış ölçü alınmamış gibi ki yanlış ölçü alındığı için ikinci ggidişimiz.Sonra teknisyen geldi bana sen burda oturma dışarı çık dedi sert bir dille ben yine alttan aldım dışarı çıktım. Kapının önünde bkledim. Bana kapının önünde bekleme dedi. Ben de beklemeye devam ettim. Kapıyı suratıma kapayıp burda diklme git otur dedi çirkin bir uslupla ben de burda bekleyeceğim dedim. Kapının önünde dikilemezsin dedi ben de yan tarafta dikilirim o zaman dedim kapıyı suratıma kapattı sert bir şekilde. Kendisinin psikolojisini hiç iyi görmedim. Doktora şiddeti kınıyoruz ama hastaya yapılan şiddete de dikkat edelim. Yaptığı kesinlikle psikolojik şiddetti.Kendisi doktorumuz bile değil Gamze hanım rica ettiği için mecbur kaldık ben sakinliğimi korudukça üslubunu daha da bozdu. Kendisi öncelikle hasta iletişimi konusunda egtim almalı. Gamze Hanım çok kibar çok tatlı bir insan fakat Emel hanım asla tercih edebileceğim bir doktor değil. Eğer olurda randevu alirsaniz azarlanmak istemiyorsanız kendisine almayın saygısız bir insan. Kendisini hasta hakları birimine ve saglik bakanligina da şikayet edecegim. Herkes işine ve hastasına saygı duymalı bizlerden saygı bekledikleri gibi aynı şekilde bize de saygı duymalilar.

 • Emine Yerlikaya
  Emine Yerlikaya
  4 hafta önce

  Çocugumun uzin zamandir dis.agrilari var ve 17 randevumuz vardi Gülbahar selen sambur diye bir dis doktoru cocugum dort yasinda diye hic bir sekilde ilgilenmedi cocugum braz hareketliydi dye ben buna nasil bakicam baksam da bsey yapmam baska yere gidin çurutmeseydiniz gbi degisik bi tarzda knustu zaten zayf buna gaz versemde uyanmaz dedi insan dusmanina bile o cumleyi kurmaz benim bildigim cocuk doktorunsefkatli yaklasir ozele goturun dedi goturduk bize 47bin tl masraf ckardilar ben napim vereceksiniz dedi bakmamissiniz dedi ben cocugumu anadolu yakasindan buyuk cekmeceye getirdim ve orada doktorumuz bizi cok guzel karsiladi ayrica cocuguma yaklasimi beni cok mutlu etti ve bize gtmemiz gerekwn yerlere yonlendirdi ben burada kemdi deneyimimi yazdm

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın