Üye Paneli

Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Avcılar ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Merkezimiz 2014 yılında 19 Ünitli, üç katlı Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmete başlamış olup 01.05.2014 Tarihinde Küçükçekmece ilçesinde 9 Ünitlik, tek katlı Yeşilova Diş Tedavi Merkezi, Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimize bağlanmıştır.

Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 3 katlı olup -1. katta sterilizasyon, röntgen, medikal-ayniyat depo, temizlik depo, personel dinlenme odası, emzirme ve bebek bakım odası, mescit, teknik birim, kalite verimlilik, istatistik, arşiv, engelli lavabosu ve lavabo bulunmaktadır. Giriş katta güvenlik, karşılama yönlendirme, tuvaletler, 2 Poliklinik ve sicil-özlük birimi bulunmaktadır. 1.Kat 19 poliklinik, Protez Transfer Odası, Hastane Yöneticisi Odası, İdari ve Mali İşler Odası, İdari Birimler, Yemekhane, Hekim Dinlenme Odası, Hasta Kayıt, Vezne bulunmaktadır.

Yeşilova Diş Tedavi Merkezi tek katlı olup poliklinikler, hekim dinlenme odası, protez transfer odası, idari birim, hasta kayıt vezne bulunmaktadır.

Merkezimize Merkezi Hastane Randevu Sisteminden (MHRS) randevu alarak başvuran hastalarımıza 08-00-16.30 saatleri arasında Poliklinik-Klinik hizmetleri verilmektedir. Kliniklerimizde Ağız ve Diş Sağlığı konusunda koruyucu sağlık hizmeti, muayene ve tedavi hizmetleri sunulmaktadır. Diş çekimi, diş dolguları, diş taşı temizliği, kanal tedavisi, sabit- hareketli protez uygulamaları yapılmaktadır. Poliklinik hizmetlerinden yararlanmak için Hasta Kayıt Kabul Birimine başvurulur. Bu birim 08.00-16.30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Günde ortalama 400-500 hasta Kurumumuzdan hizmet almaktadır. Hastalarımızın randevularına en erken bir saat önceden gelmeleri gerekmektedir. Polikliniklerde yer alan monitörler aracılığı ile hastalar sırayla içeri alınmaktadır. Acil engelli, yaşlı, çocuk, gazi, şehit dul ve yetimleri önceliğin tanınması gereken hastalardır.

Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Cihangir Mah. Kirazlı Cad. Gökler Sok. No:60/2 Avcılar, İstanbul

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,4
174 yorum
 • Tekin Şenyurt
  Tekin Şenyurt
  5 ay önce

  Boşuna Buraya, yada başka Diş Hastanelerine koşup gitmeyin, Zamanınıza yazık, 2 tane Diş Hastanesine gittim 3 Farklı Doktora Randevu Aldım Hepsi de Farklı bahane ile hiç işlem yapmadan geri gönderdi, ama sgk dan işlem olmuş gibi parasını alıyorlar mesaj geliyor, işi kolaylaştırmak yerine zorlaştırıyorlar, "ALLAHIM" Herşeyi Görüyor.

 • Melisa Öztürk
  Melisa Öztürk
  4 ay önce

  07.02.2024 saat 15:10 da randevum vardı dr öznür çınar a.Anestezi için dişime iğne yaparken 7 8 kere iğneyi batirip çikardi ve yerini bulamadigini söyledi.20 dk kadar etkisini gostermesini bekledim o sirada da okulum 16:30 da kapaniyor işlem ne kadar sürer dediğim için sinirlenmiş.Normalde tedavi için doktor randevu verir ama o vermeyeceğini söyledi,dişimi çekerken agzım normal olarak kanadı ne tükürmeme ne temizlemeye izin verdi direkt yut dedi.2 gün boyunca rükürme yoksa dişin ağrir dedi bana ki bu mümkün değil.İstesem bu işlemi de yapmam sana randevu vermiyorum git kimden aliyosan al dedi.Doktorluktan bir haber kendisi sinir dağitmaya gelmiş hastaneye.Sakın gitmeyin.

 • Adem Durmaz
  Adem Durmaz
  4 ay önce

  Dr Aşkın Yiğitoğlu'na randevu alabildik sıfır ilgi telefondan kafasını kaldırıp yüzümüze bakmadı ağız çene cerrahisine randevu almanız gerek diyerek telefona daldı tekrar gerekli yönlendirmeyi de yapmadığı için şuan randevu da alamıyorum lütfen mesleğinize karşı biraz ilgi alakanız olsun doktor bey belki o gün bir sorun sıkıntısı vardı bilemeyiz tabi ancak randevu alamıyorum şuan yonlendirme yapmadığı için mağdur oldum.

 • hülya kıryazı
  hülya kıryazı
  5 ay önce

  Kanal tedavisi ve dolgu için Endodontis e gidilmesi gerekiyor denilmesi üzerine Avcılar ağız dişte randevu bulduk, Dt.Gülfizar Kesici Yamak bir endodontis olarak burada diş temizleği, diş çekimi gibi basit işlemlerin yapıldığını, isterseniz yaparım ama memnun kalmazsınız o yüzden bir uzmana gitmeniz gerekiyor diyerek hiç bir işlem yapmadan hastamı göndermiş, Endodontis kanal tedavisi üzerine uzmanlik yapan kişilere denir. Kendisi bu işin uzmanlığını okumuş iken nasıl olurda yaparsam memnun kalmazsiniz siz bir uzmana gidin der aklım almiyor, Bana bunu biri açıklayabilir mi.Malzemesimi yok, aletimi yok, yoksa kendisine güveni mi yok.Neden eğer Aletlerin veya malzeme kalitesizliği ise yöneticiler nasıl göz yumar insan sağlığının sizler için değeri bu kadar mı önemsiz. Allah size vicdan ve merhamet duygusu versin.

 • Büşra Hn
  Büşra Hn
  3 ay önce

  Benim 13 yaşında otizimli oğlumun gece ağrısı tuttu ve kara kara düşünerek sabahına buraya götürdüm,bi kırmızı halımız eksikti özel çocuk olduğu için hiç bekletmeden hemen alıp güzelce ilgilendiler,Doktorumuz Tolga Beydi ilgisine ve güler yüzüne teşekkür ederim

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.