Üye Paneli

Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gümüşsuyu Binası, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Osmanlı padişahı Abdülmecid tarafından 1849 yılında topçu askerlerinin tedavileri için yaptırılan Gümüşsuyu Askeri Hastanesi, 15 Temmuz Darbe Girişimi sonrası 669 ve 670 sayılı OHAL KHK’leri ile Sağlık Bakanlığı’na devredilmiş ve günümüzde Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gümüşsuyu Binası olarak sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gümüşsuyu Binası, İstanbul ili Taksim/Beyoğlu semtinde bulunmakta olup, ulaşım yönünden çok merkezi bir noktadadır. Taksim Meydanından Dolmabahçe’ye inişte solda yer almaktadır. Taksim Meydanı’na İstanbul’un birçok yerinden otobüs ve metro ile ulaşılabilmektedir. Ayrıca Beşiktaş ve Kabataş İskelelerine yakın olması sebebi ile deniz ulaşımı da tercih edilebilir. İETT toplu taşıma araçları ve Yenikapı-Hacıosman Metro aracı ile Taksim durağından Taksim Meydanına gelerek Beşiktaş yönüne İnönü Caddesi üzerinden yaya olarak ulaşılabilir. Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gümüşsuyu Binasında acil servisi yoktur.

Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gümüşsuyu Binası için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gümüşsuyu Binası resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Gümüşsuyu Mah. İsmet İnönü Cd No:61 Taksim Beyoğlu, İstanbul

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,8
40 yorum
 • Berna Balci
  Berna Balci
  bir ay önce

  Gizem Kutlutürk’e annem için randevu aldım. Ancak İlker Höşmerim ilgilendi. Yardımcısı Çiğdem Kolukısaoğlu da çok yardımcı oldu. Hiç beklemedik, herkese hızlıca nereden ne yapmamız gerektiğine dair yönlendirmede bulundu. Göz numaramızı öğrenip çıktık. Tavsiye ederim.

 • Emre Tribbiani
  Emre Tribbiani
  6 ay önce

  Eski Askeri Hastaneyi Göz Hastanesi'ne çevirdiler. Göz hastalıkları bölümüne gittim danışmadan kayıt açıyorsunuz randevu almadan rağmen. Hastane hiç hijyenik değil ve tam anlamıyla korkunç. Haseki hastanesinden daha da korkunç bir hastane olmaz diyordum oldu. Tam anlamıyla Gümüşsuyu göz ek binanın girişi tam anlamıyla felaket hastaneye gelmeden önce herhalde burası olamaz diyip etrafıma bakındım ama evet burasıydı. Hastanenin nasıl bir dış yapısı var anlamadım. Girişten girince upuzun tadilatı bir koridor yerlerde mermerler sarkan kablolar sıvası düşmüş duvarlar çok ilginc bir hastane. Biraz yürüdükten sonra normal polikinliğe giriyorsunuz ama aşırı hijyensiz yani o kadar kötü ki çok kötü yani. Göz ölçümde 2 tane ne olduğu bellli olmayan üniforma giymeyen insan gözünüzü ölçüyor.Tabii ki de Devlet hastanesi olduğu için personel ilgisizliği mevcut doktora bir şey soruyorsun yüzüne bakmıyor.Tek güzel özelliği konum açısından kamuya ait olması.

 • G T
  G T
  2 ay önce

  Tolga Yılmaz hocaya teşekkür ederim. Hastalarıyla ilgileniyor… Hastane çalışanları da genel olarak iyi ama biraz düzensizlik oluyor ara ara… Daha organize olabilir

 • Talha Yıldırım
  Talha Yıldırım
  geçen hafta içinde

  Hizmet sıfır muayene saatim 11 di saat 12 oldu hala bekliyorum içerde ne bir klima var ne bir şey rezalet tavsiye etmem

 • Semih Özdemir
  Semih Özdemir
  4 ay önce

  Doktorlar ilgili işlerini gayet güzel yapıyorlar. fakat beyaz masa dedikleri yerde çalışanların bazıları kendilerini çok bilmişler, aşağılayıcı tavırlar sergileyip sesini cıkarmazsan üste çıkıyorlar. Dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.