Üye Paneli

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi, halk arasında bilinen eski adıyla Taksim İlk Yardım Hastanesi, İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde bulunan T.C. Sağlık Bakanlığına bağlı bir eğitim ve araştırma hastanesidir. 2015 yılında yıkılarak yeniden yapımına başlanılan Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 2018 yılında açılan yeni ve modern binasında hizmet vermeye devam etmektedir.

46 bin 423 metrekare alana sahip olan hastanede 50 Poliklinik, MR ve BT ile, diğer radyolojik hizmetler, laboratuvarlar, kan merkezi, 250 yatak kapasiteli yataklı servisler, 20 yataklı 3. Düzey yoğun bakım, ikinci ve birinci düzey yoğun bakımlar, üçüncü düzey acil ünitesi 7 ameliyat salonu ve 3 katlı kapalı otopark bulunuyor.

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Katip Mustafa Çelebi Mah. Sıraselviler Cad. No:48 Beyoğlu, İstanbul

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,2
452 yorum
 • S D
  S D
  bir ay önce

  O kadar pis bir hastaneki anlatamam hijyen sıfır sözde temiz odayı verdiler bize ama temizlikle alakası yok wc berbat halde. Hasta odasından yemek tablolarını toplarken toplayan kişi yere su döktü ıslak yeri dahi silmediler. Hasta önlemi bile yok. Hasta carşafları bile yok yatağa ameliyathane yeşil bez sermişlerdi neden çarşaf yok dediğimizde elimizde olmadığı için serilmemiştir dediler böyle bir saçmalık yok rezalet ötesi bir hastane buraya denetim hiçmi yapılmıyor bu nasıl bir sorumsuzluk resimleride paylasıyorum herkes görsün temiz verilen odanın halini koltukların ve wc nin halini nerde bu denetim? insan sağlığı?

 • Adem Aydın
  Adem Aydın
  bir ay önce

  Eski Rezil Hastane Gitmiş Yerine Temiz Sıfır Bakımlı Bir Hastane Gelmiş . 22 Yıllık Ameliyat Raporunu dahi 4 Gün içinde Eskipriz Telefon açarak İlgilenip Verebilen Taksim ve Cihangir için bulunmaz Nimet olan Büyük devletimin Güzel hastanesi İlgi güzel Servisler Güzel

 • Uğur ELİBOL
  Uğur ELİBOL
  bir ay önce

  İlgi çok kötü! Cimer'e gerekli şikayeti yapacağım. Ayakta duracak halim yok ama doktor hanım 3 saniyede muayene edip gönderdi. Serum talebinde bulundum, belki biraz iyi gelir diye. Hastanede kullanılan serum bende etki etmezmiş. İşe gidebilecek durumda olmadığımı belirtip rapor talep ettim. Onu da veremiyormuş, halbuki verildiğini gayet iyi biliyorum. Zaten mantıken serum bende etki etmeyecek düzeydeyse gerçekten hastayım anlamı çıkıyor ortaya ama doktor hanım mabadını sandelyesinden kaldırmaya aciz olduğu için oturduğu yerden cep telefonunun ışığıyla boğazıma bakıp gönderdi. Yalnız kaldığım için tek başıma hastaneye giderek doktor hanımı hasta olduğuma inandıramadım herhalde! Ben de geri zekalı olduğum için can sıkıntısından gecenin bir yarısı hastaneye gitmek istedim sanırım. Gerekli uyarıyı yapmanızı rica ediyorum, kimse gecenin bir vakti zaman geçirmek için hastaneye gitmez. Doktor: Merve ALTAY KARABULUT

 • Çiçek Müjgan
  Çiçek Müjgan
  geçen hafta içinde

  İlk kez bu hastaneye gideyim dedim.bankoda alakasız bir adam iki lafı konuşamıyor ve lakayıt.doktor hasta randevu iptal edilmiş diyor.çok uzak yoldan geldiğimi belirtiyorum hastaneye ve doktora ilgisizler.psikiyatri bölümündeki kadın doktor uzaktan geldim yardımcı olur musunuz dedim olamam diye kötü bir tavırla söyledi.arkadaşlar bu mesleği yapamıyorsanız ona göre davranın.resmen o hasta halimizle muayene için dileniyoruz.düzgün bir hasta hakları birimi yok.mesaj da gelmedi randevu iptali için.Allah insanlara muhtaç etmesin.

 • Nudem Fidan
  Nudem Fidan
  bir ay önce

  Yorumlardaki öneriyle genel cerrahi bölümünden Dr. Serap Alçiçek’e randevu almıştım. Çok ilgili, bilgili üstelik anaç ve cana yakın bir doktor. Kardeşim için de çocuk hastalıkları ve sağlığı bölümünden Dr. Zeynep Arı’ya randevu almıştık. O da aynı şekilde son derece ilgili çok iyi bir doktordu. Hasret kalmıştık böyle ilgilenen doktorlara. Hastane zaten temiz ve ferah. Daha ne olsun. Ben çok memnun kaldım. :)

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın