Üye Paneli

Sarıyer Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Sarıyer ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 2020 yılnda açılan 350 yataklı Sarıyer Çayırbaşı Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 210 polikliniği, 12 ameliyathanesi, 71 yoğun bakımı, 67 acil yatağı ve 357 araç kapasiteli kapalı otoparkı ile halkımıza sağlık hizmeti sunmaktadır. 54 bin metrekare alanda 100 bin metrekare kapalı alana sahip hastane tam teşekküllü ve otel konforunda ve tüm çalışmalarda örnek alınacak bir sağlık kurumudur.

Sarıyer Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Sarıyer Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Kazım Karabekir Paşa Mah. Bahçeköy Cd. No:64 Sarıyer, İstanbul

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,9
573 yorum
 • Ayşenur Özkul
  Ayşenur Özkul
  bir hafta önce

  Hastaneye acilden karın ağrısı ile giriş yaptım. Gece acilde 23-24 yaşlarında çocuklar çalışıyor. Hemen hepsinde sanki profesör bilgileri varmışcasına ukalalık boş bakmalar sorulan soruya yanıt vermemeler ve en son tehdit ettiler… An itibariyle hastanede tehdit edilerek rehin tutuluyorum adeta. Sebep, ilaçlı tomografiyi kabul etmemiş olmam. Böyle bir hasta-sağlıkçı iletişimi hiçbir ülkede yok. 184’ü aradım, acilden girdiğim hastaneden acilden çıkamıyorum. Dönüş olacak mı diye bekliyorum. Doktor “isterseniz gidin, hasta yönergeleri yerine getirmedi, hastaneyi terketti” diye not düşerim dedi. Acil doktoru Alp Güngör ve tomograficisi beni hastanede tehdit yoluyla tutmaya çalışıyor. Tomografi çekecek olan uykudan uyanıp agresif tavırlarla hareket ederken, bizim sorularımıza “siz doktorla konuşup gelmediniz mi, gidin ona sorun” vb yanıtlar veriyor. Oflayıp pufluyor. En son kabul etmeyip kendisine ismini soruyoruz ona da “n’apacaksınız adımı siz çıkın” diyor. Böyle bir sistemde insan hiçbirine güvenmiyor. Bakan ise Acıbadem’de yer peşinde. Yazıklar olsun. Devletin en büyük hibesi size yapıldı. Covidde sizleri idare ederek en büyük hatayı yapmışız. Ülkeden giden doktorlarımızın kıymeti biliniyor şu günlerde…. Çok üzgünüm. Hem ülkem; hem de şu hastane rehin olaylarının bu defa hukuk tehditleri ile geri dönmüş olmasına…

 • iconrambo
  iconrambo
  2 ay önce

  Doktorları bekleme alanına sandalye koymayan bir zihniyet. En azından yaşlılar için büyük kolaylık olurdu insanlar fayansın üstünde oturuyor. Sonra da hizmet yaptık diye avunuyorlar.

 • Fatih D
  Fatih D
  2 hafta önce

  Çok yetersiz ve düzensiz bir hastane. Bu kadar yeni olmasına karşın işimizi halletmek bir hayli çaba gerektiriyor. Raporlu akciğer grafisini dispanserler en fazla 1 günde hallederken bu hastane 3 gün bekletiyor.

 • Adem Htcsdldlflflflfffl
  Adem Htcsdldlflflflfffl
  bir hafta önce

  20 Gün randevu bekledim doktora gittim göründüm iki dakka kan tahlili istedi verdim tahlilleri göstermek için bir dakka için tekrar randevu alıp 15 20 neyse bekleyip gelmem söylendi ## Allah bu düzenin taa belasını versin

 • KAAN KAYA
  KAAN KAYA
  2 ay önce

  Merhabalar, Rahatsızlanan 4 yaşındaki kızımızın tedavisi için hastanede yaşadığımız zorbalıkları bir anne ve baba olarak size aktarmak ve şikayet etmek istiyoruz. 15 mart günü Sarıyer hamidiye etfal hastanesine yatışımız yapıldı. İlk baştan itibaren ayağının neden şiştiğini bilmediğimiz için paniklediğimizden sorular sormaya ve bir muhattap bulmaya çalıştık. Fakat her defasında bizi tersleyerek hiçbir cevap verilmedi. Gün içerisinde değişen tüm doktorların tavrı aynıydı. Biraz sorguladığımızda ise ‘siz nerden bileceksiniz?’, ‘Tıp mı okudunuz da bu soruları soruyorsunuz’, ‘Tedaviyi istemiyorsanız gidebilirsiniz’ gibi ters cevaplarla karşılaştık. Sadece kapalı bir hemşire ve kırmızı gömlekli gezen bayan bir doktor vardı onların davranışları düzgündü. Maalesef isimlerini bile soracak iletişim kuramadığımızdan isimlerini belirtemiyorum. Sabahları gelen asıl doktorumuz prof. Nazan Dalgıç’ a teşekkür ediyoruz. Ondan böyle tavırlar görmedik ama gün içerisindeki bütün doktorların resmen mobbing’i vardı. Doktor dövülmez ama bu şekilde insanları aşağılayarak konuşan insanlar hakkediyor. Benim terbiyem buna müsaade etmediği için tabi ki yapmadım ama yazıklar olsun. Bu ülkede insana değer vermediklerini maalesef yine kanıtladılar. Son yaşadığımız olayda ise 21 mart sabahı Nazan hoca geldi ve yarın sorun olmazsa taburcu edeceğim dedi. 2 saat sonra gün içinde olan farklı bir doktorun kararıyla 5 gündür kaldığımız odayı değiştirmek ve farklı bir hastanın yanına geçirmek istediler. Bizde ‘enfeksiyon katı olduğu için ve kızımız yeni iyileştiği için farklı bir hastanın yanına geçmek istemediğimizi zaten 1 son sonra taburcu olacağımızı söyledik. Yeni bir enfeksiyonlu hastadan bir şey kapmak istemediğimiz için bunu dile getirdik. Kat hemşiresine bunu dile getirdikten 5-10 dk sonra erkek bir doktor gelip siz daha mı iyi biliyorsunuz kararlarımı sorguluyorsunuz diye bize bağırdı. Yine aynı şekilde tıp okumadığımızı nerden bileceklerini ve isterseniz gidebilirsiniz gibi bir çok saçmasapan cümleler kurdu. Bizde tedavi red hakkımızı kullanıp hastaneden ayrıldık. Tek söyleyeceğim yazıklar olsun. İnsan gibi açıklama yapan gün içi hiçbir doktorla karşılaşmadık. Bu konuda özellikle 21 mart günü öğlen 13:00 civarında çalışan erkek doktor ve hemşirelerin insanlarla olan iletişim konusunda uyarılmasını rica ediyorum. Bu ülkenin onlar gibi çalışanlara ihtiyacı yok. Sonuçta bu işten aynı zamanda para kazanıyorlar. Helal para kazanmak çok önemli. Saygılarımla. Hasta adı: Beren Kaya 3. kat çocuk enfeksiyon bölümü. iOS için myMail tarafından gönderildi

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.