Üye Paneli

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Kartal ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Klinik araştırma ve Kardiyovasküler cerrahide Türkiye’de çağdaş gelişmeyi yakalama ve en karmaşık cerrahi tedavi yöntemlerinin yerleşmesinde ve koroner cerrahisinin ilk geniş uygulamasının başlatılmasında en aktif uygulayıcıları Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi ekibi olmuştur.

Hastanemiz, 2005 yılı Haziran ayında Kartal’da bulunan 40308 m2 kapalı alana ve 441 yatak kapasitesine sahip yeni binasına taşınarak daha önce Kardiyoloji, Kardiyovasküler cerrahi Anestezi ve Reanimasyon dallarında verdiği eğitime, Cerrahi Gastroenteroloji eğitimini de ekleyerek Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi adını almıştır. Hastanemiz halen 441 yatak kapasiteli olup 96 yoğun bakım yatağı mevcuttur. Hastanemizde 12 ameliyathane 6 angiografi kateterizasyon laboratuvarı mevcut olup kardiyovasküler hastalıkların tanı ve tedavisinde ülkemizin sayılı merkezlerindendir.

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Denizer Cad. Cevizli Kavşağı No:2 Cevizli Kartal, İstanbul

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,4
359 yorum
 • Game World
  Game World
  bir ay önce

  6 aydır çarpıntı, kendiliğinden yükselen tansiyonum, sırtımda göğsumde ağrıyla, kardiyolojiye, dahiliye gidiyorum. Bütün klap testlerini yaptılar ama biseyin yok dediler psikiyatriye yönlendirdiler. Şikayetlerim çok arttı bu zaman icerisinde. Taaki geçen hafta tekrar yine carpintim başlayıp Marmara Hastanesi'nde kardiyolojiye gidene kadar. Benim 7 aydır anlattığım ama ısrarla anlamadıkları akciğer embolisi çıktı ve çok ilerlemiş. Artık konuşacak kadar bile nefes alamıyorum. Kan sulandirici başladılar bunu anlamayan doktorlara şimdi ne demeliyim ben. Beni mahvettiniz. Ve kimbilir kaç insanın teşhisini koyamadiniz da süründürdünüz. Gittiğim diğer hastanelerde çapa tıp fakültesi kardiyoloji ve dahiliye öğretim üyeleri, Ersoy hastanesi göğüs hastalıkları, ... 7 aydır gitmedigim kalmadi. Sonunda bir tane doktora rastladım şükürler olsun.

 • Abkhazian 1983
  Abkhazian 1983
  bir ay önce

  Başkalarının yapmaya cesaret edemediği ameliyatımı 26.02.24 tarihinde başarılı bir şekilde yapan Göğüs cerrahinin kutsal ekibine sonsuz teşekkürler. Hekimlerinden,hemşirelerine,temizlik personeline gayrisiz hepsine yürekten sevgiler. Yalnızca mesleki olarak değil,insani olarakta kendilerini yetiştirmiş güzel insanlar topluluğu sizi tanımak gerçekten güzel ❤️

 • Cinnamoon
  Cinnamoon
  6 ay önce

  Kartal yüksek ihtisas eğitim ve araştırma h. Çocuk hastalıkları polikliniği Randevu aldık 10.15'e yarım saatte erken geldik ama saat 11:15 oldu halâ bekliyoruz. Boşuna randevu alıyoruz herhalde, önüne gelen herkes bir şey sorma bahanesiyle girip 15-20 dk sonra çıkıyor. Ekran donmuş,bozukmuş hangi hastanın sırası belli değil.Bu ne saçma sistemdir. Gerçekten sinirlenmemek eldi değil !....

 • murat polat
  murat polat
  bir yıl önce

  Koşuyolu Gastroenteroloji Cerrahisi bölümü, Sekreterinden hemşiresine, doçentinden, uzmanına, varana kadar, hepsi işini severek tam bir hasta odaklı olarak çalışan, Ender kurumlardan bir tanesi, Personel eksikleri olmasına rağmen, var güçleriyle çalışıp, hastalara ve yakınlarına destek olmaya çalışıyorlar, işlerinde son derece başarılılar ne kadar açıklama yazsam burada yetersiz olacağını biliyorum. hepsine sonsuz teşekkürler ediyorum başka hastanelerin hatasını Buradaki doktorlar el biriyle çözdüler.

 • Harun Göktepe
  Harun Göktepe
  bir yıl önce

  maalesef diğer hastaneler gibi genellikle dolu oluyor personel bakımından iyi bir hastane diyorlar Fakat maalesef personel de yoğun çalışmaktan dolayı pek ilgilenemiyorlar konum olarak Kartal Lütfi Kırdar şehir hastanesine hemen yanında

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın