Üye Paneli

Türk Kalp Vakfı Tıp Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Türk Kalp Vakfı, kalp ve damar hastalıkları ve genel sağlık konusunda dünya standartlarında hizmet veren bir kuruluştur. Vakfımız kendi alanında ileri düzeyde deneyimli uzman doktor, hemşire ve sağlık teknisyen kadrosuna sahiptir.

Vakfımız, Kalp ve Damar hastalıklarının ve genel sağlık sorunlarının tanı ve tedavisinde güvenilir bilgiler ile teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak saygıdeğer hastalarımıza en iyi sağlık hizmetini sunmaktadır.

Hizmetlerimiz, acil durumlar haricinde sizlere daha güvenilir bir şekilde ulaşabilmemiz için “randevu” sistemi ile yapılmaktadır. Tüm Sağlık Birimlerimiz; hastalarımıza modern tıbbın gerektirdiği en iyi sağlık hizmetini verecek şekilde organize edilmiştir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Türk Kalp Vakfı Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: 19 Mayıs Cad. No:8 Şişli, İstanbul

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,3
559 yorum
 • Hasan Selisik
  Hasan Selisik
  3 hafta önce

  Holter takılması icin müracaat ettik, hemen takıldı, cok iyi bilgi verildi, 24 saat sonra rapor alınacak.

 • Sultan Kalaz
  Sultan Kalaz
  3 ay önce

  Gayet güzel temiz eko çekim için zirayaret ettik SSK anlasmalı çocuk kardiyolojisi ve yetişkin dr ları mevcut memnun kaldık teşekkür ederiz

 • Safiye Karakolcu
  Safiye Karakolcu
  5 ay önce

  Berbat Bi klinik dr kardiyoloji değil sanki akciğer uzmanı asla buraya muayene olmanızı tavsiye etmiyorum ilk girdiğinizde muayeneye para alıyorlar 2. Ci ödeme olarak kalbinize para yatırın cihazla bakalim diyor asla ma asla tavsiye etmiycegim saçma sapan Bi klinik

 • Mehmet erdoğan
  Mehmet erdoğan
  bir ay önce

  İçten ilgi ve gösterilen anlayış karşısında çok memnun kaldım

 • kerem senol
  kerem senol
  7 ay önce

  Çok berbat bir yeri var.merkezden çok uzakta ve aşağıda kalmış.Bence daha uygun bir yere taşınabilir.Sonuçta hastane hizmeti veriyor ve birde önünde bitmek bilmez bir yol çalışması başlamış.Her yer toz içinde.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın