Üye Paneli

Fatih Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Fatih ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz Fatih Haseki Merkez Yerleşkesi, Fatih-Haseki Semtinde yer almaktadır. 2019 yılının Temmuz ayına kadar ayaktan ve yatarak sağlık hizmeti sunumu bu yerleşkemizde verilmiş olup; Sultangazi Yerleşkesi Binası’nın hizmete açılmasıyla yataklı birimlerimiz yeni binamızda hizmet vermeye başlamıştır. Fatih Haseki Merkez Yerleşkesi’nde sadece ayaktan poliklinik hizmeti ve tetkik hizmetleri verilmeye devam etmektedir.

Fatih Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Fatih Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Aksaray Mah. Adnan Adıvar Caddesi Fatih, İstanbul

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,8
363 yorum
 • Oxlayde Cafuu
  Oxlayde Cafuu
  2 ay önce

  MHRS'den fatih eğitim ve araştırma Hastanesi'ne randevu aldıysanız o hastane burası. Eski adı Haseki olduğundan ve şimdiki tabela isminde "FATİH" yazmadığı için insanlar biraz karıştırıyor. Hacıosman - Yenikapı metro güzergahını kullanacak olanlar Yenikapı'da indikten sonra yürüyerek 10-15 dakikada ulaşabilir. Doktor ilgisizdi maalesef.

 • Yavuz Maden
  Yavuz Maden
  3 ay önce

  ARKADAŞLAR FATİH ARAŞTIRMADA, HASEKİ ARAŞTIRMADA BURASIDIR! SADECE BLOKLARI FARKLI BEN DİŞ İÇİN GELDİM FAKAT YÖNLENDİRME YETERSİZ OLDUĞUNDAN BİRAZ UĞRAŞTIM BİLGİLENDİRME OLARAK SİZLEREDE PAYLAŞIYORUM.

 • Nur Banu S.
  Nur Banu S.
  bir hafta önce

  acayip kötü bir sistem var gastroenteroloji İsa Sevindir adlı doktora zor randevu aldım, kan tahlili istedi doktor yanındaki sekreter kan alımı bitti diye doktora ısrarla verdirmedi, kan alımı çeyrek kala bitiyormuş randevu saatim 14:50 de siz nasıl aldınız diyor doktor bana gelmiş 5,10 dknın muhasebesini yapıyolar o zaman ona göre odaya alın veya iceriye birilerini dahil etmeyin.Muayene etmeden ilaç yazıp gönderiyorlar kafasına göre.. Muayene odasına güvenlik veya başka birileri odaya girip hasta varken sürekli doktora birşey danışıyor !!!! Cimere kadar incelenmesi için başvuruda bulunucam !!! REZİL KEPAZE BİR HASTANE

 • M K
  M K
  5 ay önce

  Yer yusufpaşa tramvay durağına beş dk yürüme mesafesinde, Kadın Doğum polikliniği B blok 1.katta, hastane daha temiz olabilir

 • Defnenin Oyuncaklari

  Bugün 4.kattaki göz hast.bölümünde randevumuz olmasına rağmen ne saatinde girebildik içerideki işleyiş tam bir kabus kargaşa çekim yapılan oda yol geçen hanı gibi ne olduğu belli olmayan ilkay hanım adındaki doktorun sürekli aradan hastalarını sokmak istemesi ve mevcut programı bozması ayrıca orada çalışanlarıda canından bezdirmesine şahit oldum.İtiraz ederek birşekilde zamanında yapılmayan çekimimizi çoook geçte olsa yaptırabildik.Hadi aldık sonuçlarımızı mesele doktor odasına girebilmekte.Sıra bana gelmesine rağmen kapıda bekleyen yabancı uyruklu insanların görgüsüzlüğünden birde onlarla tartışmam gerçi arapça bilmediğimden onlarda beni anlamadı.İtiş kakış odaya girebildim.Tam muayene olurken zart diye odaya bir doktorun farklı bir hastayla içeri girmesi ve herşey normalmiş gibi o hastayı muayene etmesi donakaldım afalladım.İzin almaması müsaitlik durumunu sorgulamaması bir hekime yakışmayan hareketler.Burada neler oluyor?Hasta haklarına aykırı bir durum ve ayrıca muayene olduğum doktorada (Zeynep hanım)büyük saygısızlık olduğunu düşünüyorum.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın