Üye Paneli

Fatih Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Fatih ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz Fatih Haseki Merkez Yerleşkesi, Fatih-Haseki Semtinde yer almaktadır. 2019 yılının Temmuz ayına kadar ayaktan ve yatarak sağlık hizmeti sunumu bu yerleşkemizde verilmiş olup; Sultangazi Yerleşkesi Binası’nın hizmete açılmasıyla yataklı birimlerimiz yeni binamızda hizmet vermeye başlamıştır. Fatih Haseki Merkez Yerleşkesi’nde sadece ayaktan poliklinik hizmeti ve tetkik hizmetleri verilmeye devam etmektedir.

Fatih Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Fatih Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Aksaray Mah. Adnan Adıvar Caddesi Fatih, İstanbul

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,8
370 yorum
 • Emin D
  Emin D
  bir hafta önce

  Doç. Dr. Onur bey 12 temmuz cuma günü saat 2 de randevu alımına bütün doktorlar başlarken kendisi içeride uyuya kalıp 2.30a kadar kimseyi almayıp herkesi mağdur etti.

 • Oxlayde Cafuu
  Oxlayde Cafuu
  5 ay önce

  MHRS'den fatih eğitim ve araştırma Hastanesi'ne randevu aldıysanız o hastane burası. Eski adı Haseki olduğundan ve şimdiki tabela isminde "FATİH" yazmadığı için insanlar biraz karıştırıyor. Hacıosman - Yenikapı metro güzergahını kullanacak olanlar Yenikapı'da indikten sonra yürüyerek 10-15 dakikada ulaşabilir. Doktor ilgisizdi maalesef.

 • filiz deniz
  filiz deniz
  bir ay önce

  Dahiliye 1 Merkez Uzman Doktordan randevu aldım. Ancak asistanının, devlet adabına yakışmayan çirkin tavrına maruz kaldım. Yanımda tanımadığım hastalar dahil birçok kişi bu saygısızlıktan nasibini aldı. Ayrıca hastane temiz değil, hastane yönetimi hizmet ve kalite politikasını ivedilikle gözden geçirmeli.

 • gamze çolak
  gamze çolak
  2 hafta önce

  az önce polikliniklerin saat kaçta açıldığını sormak için hastaneyi aradım ve telefona cevap veren kişi iğrenç bir üslupla bana karşılık verip soruma cevap vermeden yüzüme kapattı üzerine bir kez daha arayıp az önce bir soru sordum fakat yüzüme kapandı poliklinikler kaçta açılıyor ve doktorlar saat kaçta iş başı yapıyor diye sorduğumda ise "ablacım saat 8de açıldığını herkes biliyor saat 8de açıldığına göre doktorlar kaçta başlar" diyip tekrar yüzüme kapandı. bu denli iğrenç kişilikli insanları neden sağlık merkezinde çalıştırırlar anlam veremiyorum.

 • Fırat Şeker
  Fırat Şeker
  2 ay önce

  BU YORUMU OKUYORSAN BENİ İYİ DİNLEYİN . Bu hastaneye gitmeyin hiç bir iş çözmezler ve canlı giren morgdan ölüsü çıkar . Sekreterleri sanki başhekim havasında . Burda ilgi vesaire yok doktorlar yerinde değil . Biz böyle sistem görmedik şimdi kadın doktoru Ali Abacıya halkalıdan kalkıp geldik yerinde yok diyerek gönderdiler bizi . Şikayetçiyiz

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.