Üye Paneli

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 2002 yılında temeli atılan ve 15 Kasım 2006 tarihinden itibaren hasta kabulüne başlanan hastanemiz 12 bloktan oluşmaktadır ve deprem yönetmenliğine uygun olarak inşa edilmiştir. Bağcılar, Esenler ve Güngören ilçelerinin kesiştiği yerde yaklaşık 2.000.000 nüfus kitlesine hitap etmektedir. Hastanemiz ayrıca bağlı üç semt polikliniği bölge halkına hizmet vermektedir.

Mayıs 2006’da geçici kabulü yapılmış olan hastanemiz; 70000 m2 kapalı alana sahip olup tam otomasyonla akıllı bina teknolojisiyle üretilmiştir. Hastanemizde pozitif basınçlı HEPA filtreli komple klimatizasyon, hemşire çağrı sistemi, dahili kamera sistemi, CCTV kapalı devre televizyon ve radyo sistemi, yangın ihbar algılama sistemi, PDKS sistemi, Q matik sistemi mevcut olup data kablolama ile internette görüntü transferi yapılabilmektedir.

İleri Teknoloji, Bilgi ve konforu en üst seviyede hizmete dönüştüren personellerimizle, hizmetinizdeyiz. Hastaya güleryüz, hekime saygı prensibiyle hastata haklarını korumak ve tıbbi hatalardan uzak güvenli sağlık hizmeti sunmak için çalışmaktayız. 438 yatak kapasitesine sahip olan hastanemizde günde ortalama 5000, Yılda ise ortalama 2000000 hasta muayene edilmektedir. 1600 Personeli bulunan hastanemiz aynı zamanda 100’ün üzerinde poliklinikte hizmet vermekte ve teknolojik imkanlar açısından özel hastanelerde bile bulunmayan bir çok özelliğe sahip bulunmaktadır. Hastanemizde bulunan 213 hasta odasında 1 ve 2 şer kişilik özel yataklar, merkezi ısıtma sistemi, 24 saat sıcak su ve havalandırma gibi özel imkankarıyla birlikte, hasta yakınları ve ziyaretçiler için ayrılmış ziyaretçi odaları, çocuk oyun salonları, açık ve kapalı otoparkla, 300 kişilik konferans salonuyla hertürlü ihtiyacın tek bi yerden görüldüğü tam bir kompleks vazifesi görmektedir. 36 Yoğun bakım yatağıyla İstanbul’da en çok yoğun bakım yatağı olan hastanesi olmasıyla birlikte, hasta naklinde kullandığı 112 hava ambulansı hizmetiyle de İstanbuldaki nadir hastanelerden biridir.

Kamusal sağlık hizmetine ihtiyaç duyulan, yaklaşık 3 milyon nüfusun ikamet ettiği bir bölgede konuşlanmış olan hastanemiz genel dal eğitim hastanesi olarak kurumsal yapı, bilişim ve tıbbi hizmetlerin kalitesinde en üst düzeyi yakalamak amacındadır.

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Merkez Mah. Dr. Sadık Ahmet Caddesi Bağcılar, İstanbul

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,8
805 yorum
 • Merve Kocaer
  Merve Kocaer
  bir hafta önce

  Hiç ilgilenmiyorlar üstüne insanla dalga geçiyorlar. Bir tane kadın ağrılarım var serumum bitti diye bağırırken gülüşüp eğleniyorlar üstüne hemşirenin biri “taburcu edelim gitsin bağırıp duruyor” diyor. Babam başının döndüğünü söylüyor yaşlılıktan diye dalga geçiyorlar , biz ve daha birçok tanıdığımız gördüğümüz onca rezalet. Kesinlikle bir düzen verilmeli.

 • inci Çuğalır
  inci Çuğalır
  2 ay önce

  İnsanı rezil etmekten başka bir şeye yaramayan müdahale edilene kadar kendi kendinize iyileştiğiniz bir yer kadın hastalıkları ve doğum jinekoloji polikliniği Dr Besime Özdemir e acilden yönlendirme ile gittiktik konulan onca teşhise rağmen bir muayene etme gereği bile görmedi rahimde 3 kist yoğun kanama ve iki büklüm eden ağrılara rağmen rapor yazmaya bile tenezzül etmediler ayakta hasta olarak devam edileceğini söyledi halbuki önceki hastane bizi ameliyat isteği ile araştırmaya yani bağcılara yönlendirdi çalışan birisi olarak iş yeri raporsuz izin için ne yapar ben söyleyeyim işten çıkarır umarım bir gün sizlerde aynı şeyleri yaşarsınız 2 günüm hiç oldu ne tedavi yapıldı ne bişey sdece paso kan verdik zaten kanama mevcut üstüne kan vermekten yürüyemez olduk birde azarlandık beş para etmez

 • Başak Semercioğlu

  Acil olarak sevk edilmesek asla tercih etmeyeceğim hastane beyin cerrahı servisini tecrübe etmek zorunda kaldık. Vizit saati refakatcileri dışarı çıkardıkları için doktorla karşılaşma ihtimalin Allah'a kalmış asistanlar da vizit saati doktorların peşinde görüyorsunuz asistan odası ya boş ya kilitli hep meşguller taburcu ettikleri hastaya iki günlük ilaç yazıp yatalak hastamı bırakıp tekrar hastaneye gitmemize sebep olmalarına rağmen beşte ilaç yazacağını üç saat beklemem gerektiğini söyleyen kendini bilmez asistana diyecek söz bulamıyorum.Kontrol günümüzdede sedyeyle gelen hastayı muayene bile etmeyen görmeyen doktor vekili asistanın hastayı getirmenize gerek yoktu demesi hani hastanın kendisi olmadan işlem yapmayan sisteme ne oldu? Beyninden tümör aldığınız hastayı muayene etmeyecekseniz de ne yapacaksınız? Sağlık kurumlarında çalışan en alttan en üst kademesine önce insan ilişkileri eğitimi verilmeli. Temizlik hijyen konusunda ise çarşaflarla paspasın aynı sepetin içinde gördüm diyecek başka sözüm yok.

 • MLP Havva Nur
  MLP Havva Nur
  bir ay önce

  Çocuk hastalıkları doktoru Aysel vahapoglunun hastayı aşağılayıcı alaycı konuşma tarzı var hastaya normal süresini aşan nerdeyse 10 dk bile fazla zaman ayırıyor bundan dolayı randevu saati geçip dakikalarca bekleniyor yanındaki sekreteri bile hasta yakınlarının yanında azarlıyor çocuk doktorlarının çocukların yanında konuşmalarına dikkat etmesi gerekir

 • نور الدين
  نور الدين
  2 ay önce

  Hastaları umursamayan, işin bitmesini bekleyen ilgisiz bir hastane. Sağlık kurulu çalışanlarının umurunda değil. Engelli çocuğuma tıbbi bakım sağlamak için bu hastaneye gittiğimden beri benim için kötü bir deneyim oldu....

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.