Üye Paneli

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 2002 yılında temeli atılan ve 15 Kasım 2006 tarihinden itibaren hasta kabulüne başlanan hastanemiz 12 bloktan oluşmaktadır ve deprem yönetmenliğine uygun olarak inşa edilmiştir. Bağcılar, Esenler ve Güngören ilçelerinin kesiştiği yerde yaklaşık 2.000.000 nüfus kitlesine hitap etmektedir. Hastanemiz ayrıca bağlı üç semt polikliniği bölge halkına hizmet vermektedir.

Mayıs 2006’da geçici kabulü yapılmış olan hastanemiz; 70000 m2 kapalı alana sahip olup tam otomasyonla akıllı bina teknolojisiyle üretilmiştir. Hastanemizde pozitif basınçlı HEPA filtreli komple klimatizasyon, hemşire çağrı sistemi, dahili kamera sistemi, CCTV kapalı devre televizyon ve radyo sistemi, yangın ihbar algılama sistemi, PDKS sistemi, Q matik sistemi mevcut olup data kablolama ile internette görüntü transferi yapılabilmektedir.

İleri Teknoloji, Bilgi ve konforu en üst seviyede hizmete dönüştüren personellerimizle, hizmetinizdeyiz. Hastaya güleryüz, hekime saygı prensibiyle hastata haklarını korumak ve tıbbi hatalardan uzak güvenli sağlık hizmeti sunmak için çalışmaktayız. 438 yatak kapasitesine sahip olan hastanemizde günde ortalama 5000, Yılda ise ortalama 2000000 hasta muayene edilmektedir. 1600 Personeli bulunan hastanemiz aynı zamanda 100’ün üzerinde poliklinikte hizmet vermekte ve teknolojik imkanlar açısından özel hastanelerde bile bulunmayan bir çok özelliğe sahip bulunmaktadır. Hastanemizde bulunan 213 hasta odasında 1 ve 2 şer kişilik özel yataklar, merkezi ısıtma sistemi, 24 saat sıcak su ve havalandırma gibi özel imkankarıyla birlikte, hasta yakınları ve ziyaretçiler için ayrılmış ziyaretçi odaları, çocuk oyun salonları, açık ve kapalı otoparkla, 300 kişilik konferans salonuyla hertürlü ihtiyacın tek bi yerden görüldüğü tam bir kompleks vazifesi görmektedir. 36 Yoğun bakım yatağıyla İstanbul’da en çok yoğun bakım yatağı olan hastanesi olmasıyla birlikte, hasta naklinde kullandığı 112 hava ambulansı hizmetiyle de İstanbuldaki nadir hastanelerden biridir.

Kamusal sağlık hizmetine ihtiyaç duyulan, yaklaşık 3 milyon nüfusun ikamet ettiği bir bölgede konuşlanmış olan hastanemiz genel dal eğitim hastanesi olarak kurumsal yapı, bilişim ve tıbbi hizmetlerin kalitesinde en üst düzeyi yakalamak amacındadır.

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Merkez Mah. Dr. Sadık Ahmet Caddesi Bağcılar, İstanbul

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,8
789 yorum
 • Başak Semercioğlu
  Başak Semercioğlu
  bir ay önce

  Acil olarak sevk edilmesek asla tercih etmeyeceğim hastane beyin cerrahı servisini tecrübe etmek zorunda kaldık. Vizit saati refakatcileri dışarı çıkardıkları için doktorla karşılaşma ihtimalin Allah'a kalmış asistanlar da vizit saati doktorların peşinde görüyorsunuz asistan odası ya boş ya kilitli hep meşguller taburcu ettikleri hastaya iki günlük ilaç yazıp yatalak hastamı bırakıp tekrar hastaneye gitmemize sebep olmalarına rağmen beşte ilaç yazacağını üç saat beklemem gerektiğini söyleyen kendini bilmez asistana diyecek söz bulamıyorum.Kontrol günümüzdede sedyeyle gelen hastayı muayene bile etmeyen görmeyen doktor vekili asistanın hastayı getirmenize gerek yoktu demesi hani hastanın kendisi olmadan işlem yapmayan sisteme ne oldu? Beyninden tümör aldığınız hastayı muayene etmeyecekseniz de ne yapacaksınız? Sağlık kurumlarında çalışan en alttan en üst kademesine önce insan ilişkileri eğitimi verilmeli. Temizlik hijyen konusunda ise çarşaflarla paspasın aynı sepetin içinde gördüm diyecek başka sözüm yok.

 • Mesut KOPARIR
  Mesut KOPARIR
  bir hafta önce

  12 nisan saat 11 de acile giriş yaptım sistem saat 8 beri yok kayıt yapamıyoruz dediler şaşırdım 12:30 a kdr bekledim gelmeyince ayrıldım saat 18 gibi yine geldim hâlâ sistem yok araştırma hastanesi Allah'tan

 • Meryem Bilican
  Meryem Bilican
  3 ay önce

  Bir hastane bu kadar pis olamaz sedye pis kanli pamukla dolu yerler desen aynı büyük bir sorumsuzluk

 • Ayşegül Süder
  Ayşegül Süder
  3 ay önce

  Ben böyle rezil bir hastane görmedim astım hastasıyım acille gittim doktor hava ve serum odasına acil hasta diye yazdı ama 20 dakika bekledim herkes acilmis evet herkes acil ama nefes alamıyorum doktor acil yazmasına rağmen dalga geçiyorlar herkes çıksın hava alsın daha iyi diye ya bu rezil hastane neden kimse görmüyor illa birinin canı yanacak öyle mi

 • Sercan Uzumcu
  Sercan Uzumcu
  7 ay önce

  Çok kalabalık, bu kalabalığa hizmette muhakkak sıkıntılar olacaktır ancak sorunumu çözen HASTA İLETİŞİM MERKEZİ'ne teşekkürler. Personel ilgili ve çözüm odaklı, böyle bir birim kurulması güzel olmuş.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın