Üye Paneli

Aliağa Devlet Hastanesi, İzmir ili Aliağa ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz yaklaşık 13000 m2 alan üzerine zeminde 2300 m2 olmak üzere toplam 6723 m2 kapalı alan içermektedir.

Bodrum, zemin ve iki kattan oluşturulmuştur. Hastanemiz 50 kadro yataklı iken Sağlık Bakanlığı’nın 04/10/2005 tarih ve 8227 sayılı Makam Onayı ile İlçemizde bulunan Aliağa Petkim Devlet Hastanesi ile birleştirilerek, 150 kadro yatakla İzmir Aliağa Devlet Hastanesi adı ile hizmetine devam etmektedir.

Aliağa Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Aliağa Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Yenimahalle Rumeli Cd. No:7 Aliağa, İzmir

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,2
175 yorum
 • Yusuf Gürdal
  Yusuf Gürdal
  bir ay önce

  E nabız üzerinden almış olduğum 12.20 cildiye randevsuna istinaden 12.15 te cildiye polikliniğine kayıt açtırmak için geldim , burada bulunan kadın sekreter öğle arası tatili olduğu ve kayıt açamıycağını söyledi, 12.20 ye olan e nabız randevu girişimi yapmadı. Cildiye doktorunun yanına gidip durumu anlattım , herhangi bir sekreterden buraya giriş yaptırabilirsin dedi fakat hiç bir çalışan yerinde olmadığı için o kadar yolu boşuna geldim.

 • ranger 35
  ranger 35
  bir ay önce

  15/04/2024 tarihinde genel cerrahi servisinde yatmakta olan melahat erenler adlı hastayım kalça ameliyatı oldum yoğun bakımdan çıktıktan sonra yatağa yatmamda yardımcı olan aynı zamanda genel hzimetlerinden sorumlu RÜMEYSA Hanimefendiye odamızın temizliğini ve düzenini harika bir şekilde yapip yardimci olduğu için kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum her daim böyle insanlara ihtiyacimiz var allah başımızdan eksik etmesin.

 • Ramazan
  Ramazan
  bir ay önce

  Cildiye bölümü icin söylüyorum telefondan sıra alınamıyo ayaktan sırada verilmiyo ilaç yazdirmam lazimdi acil yazabilirmiş ilacı yazdı lakin acilde yazilan ilaç devlet tarafindan karşılanmıyormuş o zaman neden vaktimi(zi) çalıyorlar kardeşim

 • İlhan Demirci
  İlhan Demirci
  4 ay önce

  Aliağanın yüz karası bir hastane Daha küçük kırsal alanlarda bile daha kaliteli hastaneler varken burasının böyle küçük ve geri kalmışlığı gerçekten şaşırtıcı. Doktorlar bilgisiz ve ilgisiz kimse yüzünüze bakmaz gittiğine pişman eden bir kurum

 • Esra Altundal
  Esra Altundal
  5 ay önce

  Aliağa devlet hastanesinde çalışan kadın doğum uzmanı Dr.alaattin bey ve ekibine çok teşekkür ederim işini layıkıyla yapan bir doktor. Ebe ve hemşirelerde çok iyiydi çok memnun kaldım ellerine emeklerine sağlık Allah razı olsun

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.