Özel Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi, İzmir ili Çiğli ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi iletişim ve adres bilgileri aşağıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz.
Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Adres: Ataşehir Mah. 8019/16 sk. No:4 Çiğli, İzmir
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız.
Barıs
3 ay önce1 Parmağımda dolama olmuştu.Cildiye randevusu aldım. Uzm dr sadrettin aksoy 1 dk lık muayene sonucunda hemen operasyon fiyatı için bir kişiye yönlendirdi ve apar topar gitti. Hocayı sadece 1dk görebildim. Soracağım sorular vardı soramadım. Bu tutum beni çok rahatsız etti ve çiğli araştırma hastanesi ne giderek ücretsiz tedavi oldum. Ne yazıkki ticarethaneye evrilmiş bir hastahane daha Muayene ücreti için çok pişmanım
Arzu Bozdoğan
3 ay önceKardeşim tiroid ameliyatı için yatış yaptı. 11.00 de dedikleri ameliyata saat 17.00 da aldılar. Asla gelip açıklama yapma gereği de duymuyorlar. Aç karnına bütün gün bekletip soru sorunca da trip yapıyorlar. Yıllar önce de sabah 8 de burda olun diyip 22.00 de aldılar. Yıllardır sistemsiz çalışmalarına bir çözüm bulamamışlar.
Cesur Daye
4 ay önce1 yıldızı da yorum yazmak için verdim yoksa onu bile vermezdim 05/03/2024 akşam saatlerinde ateş ve halsizlikten hastanemin acil bölümüne gittim muayene için başvurdum işlemler bittikten sonra kontrol eden dr mu teknisyen mi belli değil. Ne ateşimi ölçtü ne tansiyona baktı ne ilaç yazdılar sırf para kazanılsın diye röntgen çekime gönderdi 1700 lira 600 muayene ücreti 800 lira serum yani tuzaktan başka birşey değil kimseye tavsiye etmiyorum
Onurhan Yılmaz
geçen hafta içindeÇALIŞANLARI ÇOK GÜLER YÜZLÜ VE SEMPATİK HEM HASTANEDE GÜZEL VE TEMİZ BURUN TIKANIKLIĞI AMİLİYATI VE EK OLARAK ESTETİK AMİLİYATI OLDUM 1 GÜN KALMA KARARI VERDİM ŞU AN O GÜNÜN GECESİNDEYİM MUAYNE İÇİN NASILDIR BİLEMEM FAKAT ÇALIŞANLARI ÇOK İLGİLİ BEN BEĞENDİM AMİLİYAT İÇİN TERCİH EDİLEBİLECEK Bİ YER
Onur Ünlü
bir ay önceSabaha karşı köpek sürüsü nedeni ile acil kapısından zor girdik hastane önünde bu kadar itin ne işi var