Üye Paneli

Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İzmir ili Çiğli ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. İzmir’in ilk dijital hastane olması özelliğiyle, hizmet vermeye başlayan Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi 517 yatak kapasitesi ve 23 Bloktan oluşan, toplamda 70.192 m² alana kurulu modern binasıyla, 21 Mayıs 2016 tarihinden itibaren tam teşekküllü olarak sağlık hizmeti vermeye başlamıştır.Fiziki şartlarının uygun olmaması sebebiyle kapatılan Karşıyaka ve Çiğli Hastaneleri böylelikle yeni hizmet binasına taşınmıştır.

İzmir Kuzeybatı bölgesinin en büyük hastanesi olan Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi; teknolojik donanımı, modern binası, 112 Poliklinik odası, 112 Yoğun bakım yatağı, 21 Yenidoğan yoğun bakım, 405 klinik yatağı, 19 Suit Oda, 153 tek kişilik oda, 111 çift kişilik nitelikli oda, 18 ameliyathane, anjiyo ünitesi, Endoskopi ve Bronkoskopi üniteleri, KVC (Kardiyo Vasküler Cerrahi) ve FTR (Fizik Tedavi Rehabilitasyon) merkezleri, Laporoskopik cerrahi, palyatif bakım servisi, 17 cihaz kapasiteli diyaliz ünitesi, periton diyaliz, KBRN(Kimyasal Biyolojik Radyasyon ve Nükleer tehlikeli maddeler) ünitesi, Uyku Laboratuarı, Evde Sağlık Hizmetleri, 500 araçlık otoparkı, 2 BT (Bilgisayarlı tomografi) cihazlarımız, 2 Mr (Manyetik Rönesans) görüntüleme, diğer görüntüleme sistemleri ve anjiyo ünitelerimizle kentin kuzeybatı bölgesinin sağlık ihtiyacını karşılayan tam teşekküllü bir hastanedir. Geniş ve ferah alanları, üst segmentteki teknolojik donanımı ve en önemlisi güler yüzlü çalışanları ile sağlık alanında yaşanan değişimi burada hissedebilirsiniz.

İçinde anne otelinin de bulunduğu hastanemiz, bebek dostu sağlık kuruluşu olup, vermiş olduğumuz hizmetimizi ve kalite standartlarımızı yükseltmeye devam etmekteyiz. Anne otelimizle beraber yoğun bakım ünitesinde tedavi gören bebeklerimizin, anne sütüyle beslenmelerini ve annelerin hastaneden başka bir yerde kalmaya gerek kalmadan bebekleri ile daha rahat vakit geçirebilmelerini amaçladık.

Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi her anlamda profesyonel, kaliteli bir hizmet sunabilmek için yenilenmeye ve sürekli kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Yeni Mahalle 8780/1. Sok. No:18 Çiğli, İzmir

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,8
966 yorum
 • Yasemin Erdem
  Yasemin Erdem
  2 ay önce

  Bugün ilk kez geldim. 11.40'taki randevuma 12.10'da girmem dışında bir sorun yaşamadım ki bu tür gecikmelere devlet hizmetlerinde sıklıkla rastladığımız için de beklemeyi garipsemedim bile. Büyük ve temiz. Merdiven boşluklarındaki güvenlik önlemleri dikkatimi çekti 👍 En çok aklımda kalan da girişte kaydınız için fiş veren kiosklar oldu. Bence o da başarılı. Olumsuz yorumlara baktığımda gördüğüm acil durumlardaki uzun bekleme süresi umarım minimize edilmiştir.

 • Aleyna G. Özdemir

  23 ocak tarihinde anneme tomografi çektirmemiz gerekti odanın haline bakın rezil bir halde. muşambalar yırtık pırtık pislik içinde. bu kadar zor mu her hastadan sonra muşambaları değiştirmek? iğrenç bir halde gerçekten çok rahatsız olduk bu görüntülerden. hijyen namına hiçbir şey yok.

 • Bihter BİLİR
  Bihter BİLİR
  bir hafta önce

  21.03.2024 günü gerekli tahlilleri yaptırmak ve sonrasında eşimin by pass olması için hastaneye yattık. Girdiğimiz andan itibaren (özel güvenlik dahil) tüm personelin yakın ilgisi ile karşılaştık. 25. Mart günü sabah 08.25 de Prof.Dr Şahin Bozok ve ekibi tarafından gerçekleştirilen ameliyat saat 13.45 de bitti. İlk iş bizleri bilgilendiren doktorumuz ve beklenen kritik saatler. 26.03.2024 sabah saatlerinde aranıp bilincinin açık olduğu bildirildi. Hatta saat 11.00 de görebileceğimiz de söylendi. Dört günlük yoğun bakım serüvenimiz bitince tekrar servise geçtik. Kanatsız melekler,hemşirelerimiz sağlık personelimizin sabırlı,sevecen tavırları kendimizi daha iyi hissetmemize sebep oldu. 02.04.2024 günü artık iyileştiniz diyerek bizi uğurlamaları. Yapacağımız işler,izleyeceğimiz yol haritası hem doktorumuz,hem fizyoterapistimiz hem de hemşirelerimiz tarafından bilgi olarak verildi. Yürüyerek girdiğimiz Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesinden önce Allahın izniyle,sonra doktor ve sağlık personelinin desteğiyle yürüyerek çıkıp evimize şükrederek geldik. Başta Prof Dr Şahin Bozok ve ekibine, Kalp ve Damar Cerrahisi servisi doktor,hemşire,sağlık personeline yürekten teşekkür ederiz. Bizleri bırakıp bir yerlere gitmeyin. Zira hepiniz çok kıymetlisiniz Bihter&Dural Bilir

 • hayati ertugrul
  hayati ertugrul
  bir hafta önce

  08/04/2024 sabahı saat 03.30 da hasteneye geldik eşim rahatsiz ve titriyor yarı şok halinde açık dr'u Senem hanım mükemmel, serum takılması gerektigini söyledi ve bizi sarı alana sevk etti serum takmaya gelen ebe nurdan çelik serum takarken kendinde olmayan eşime kurduğu cümle - kafanızı diğer tarafa çevirin nefesiniz bana gelmesin 1 adım geri atıp a açıdan kendisi cikabilecekken zaten rahatsız birisinin moralini böyle bozmasına hiç hakkı yok. Çok kaba bir davraniş. Tüm sağlik çalışanlarına teşekkürler. Ebe nurdan hariç.

 • Gezen Rehber
  Gezen Rehber
  6 ay önce

  Su an hastanedeyim ve acil serviste benimle birlikte yaklaşık 20 kişi sırada bekliyor. Hastane kayıt sistemi arızalanmış diye yer olan acil odasından kimseyi içeriye almamak kaydıyla sırada bekletiyorlar. Tek söylenen sistemi beklememiz gerektiği. Bu arada burnundan kan akan,7 aylık çocuğu nefes alamayan insanlar sırada. Benim durumum neyse, fakat bu insanlar zulüm oluyor. Çözüm üretemeyen personel , gerginlesen hastalalar. Yani hakim kayıt yok diye durursmaya girmemezlik etmez, mubasire o zaptj tutturur. Yani TC kimlik numara veismimizi bir kağıda yazıp bizleri tedavi etmek zor olmasa gerek, ya da başka çözümler. Allah çalışana da, hastaya da sabır versin .

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın