Üye Paneli

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Onkoloji Merkezi, İzmir ili Bornova ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. İzmir’de kapanan Şifa Hastanesi binaları kamuya ve halka kazandırılırken Bornova’da bulunan İzmir Şifa Üniversitesi Hastanesi binası, İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne devredilerek Tepecik EAH Bornova Ek Hizmet Merkezi adını aldı.

Verilen sağlık hizmetinin özel hastane değil de kamu hastanesi hizmetine dönüştüğünü, MHRS ile kolayca randevu alınarak bu hastanelerde özel hastane konforunda kamu sağlık hizmeti verilmektedir.

SBÜ Tepecik EAH Bornova Ek Hizmet Merkezinde Cerrahi, Dahiliye, Çocuk Hastalıkları, Fizik Tedavi, Jinekoloji- Onkoloji ve genel kliniklere ait 6 adet servis bulunmaktadır. Aynı zamanda Erişkin, Çocuk, Yenidoğan Yoğun bakım servisleri, Koroner Anjiyo, Endoskopi-ERCP, Tıbbi Onkoloji, Genetik Laboratuvarı, Kronik Diyaliz Ünitesi, son teknoloji cihazlarla donatılmış Görüntüleme, Nükleer Tıp ve Laboratuvar birimleri hizmet vermektedir.

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Onkoloji Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Onkoloji Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Kazım Dirik Mah. Sanayi Cad. No:7 Bornova, İzmir

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,2
255 yorum
 • orkide tepe
  orkide tepe
  2 hafta önce

  Annem için randevu aldık doktor bey ultrason istedi ve ultrasonyandaki görevli kişiler 20 kişiye yolcular uçakları var vs diye öncelik verip 65 yaş üstü annemi beklentiler birde verdiğimiz kağıdı kaybedip 1 saat sonra pardon burdaymış alın yine bekleyin dediler ben böyle iğrenç bir ekip görmedim asla burayı tavsiye etmiyorum güvenlikten tutun tüm çalışanları terbiyesiz ve haksız olduklarını bildikleri halde üste çıkmaları inanılmaz. Yedikleri ekmek aldıkları maaş bunlara haram, bu devleti resmen sömüren parazit gibiler hizmet vermekle yükümlü kişiler terbiyesiz yapmak hastaların hakkına girmekten başka işe yaramıyorlar, gerçekten bu işi hakkıyla yapabilecek atama bekleyen bir sürü gencin önünde engeller resmen umarım nesliniz tükenir👊

 • Erdoğan Bektaş
  Erdoğan Bektaş
  7 ay önce

  Bu hastane kapatılıp Sağlık Bakanlığına devredileli yıllar oluyor. Şu anda, Sağlık Bilimleri Üniversitesi İzmir Tıp Fakültesi bünyesinde hizmet veren Eğitim ve Araştırma Hastanesidir.

 • Irmak Bora
  Irmak Bora
  4 ay önce

  alt tarafı bir muayene olup röntgen çekilecektim burnumuzdan getirdiler. Çalışanlar ve doktorlar oldukça kaba ve umursamaz, kimse işini düzgün yapmıyor, hastane kirli ve fare vardı, iş etiği desen yok danışanlar hastalarla kavga ediyor doktorlar hastalara bağırıyor çok kötü bir yer.

 • Aslıhan Pekin
  Aslıhan Pekin
  7 ay önce

  Yaklaşık bir hafta öncesinde Kbb servisinde yakınım ameliyat oldu. Servisimiz oldukça temiz ,hemşirelerimiz oldukça ilgili ve güler yüzlüydü. Sadece yemek servisini yapan erkek sorumlu çok kabaydı. Diğer çalışanlara teşekkür ederiz…

 • Gürkan Karakoc
  Gürkan Karakoc
  8 ay önce

  Çalışan memurlar çok laçka ve kabalar... Katlar basık kalabalık ve çok kirli. Eşimin genetik tespit kan tahlili için doktorumuz aracılığıyla E-devletten randevu aldık, gittiğimizde doktor hanım hastanenin yakın zamanda taşınacağı için laboratuvar kısmının kapandığını bu nedenle kan örneği alamadıklarını söyledi. Bu onun suçu değil tabii ki, devlet kurumlarımızdaki işletme sisteminin eksikliği ve mantıksızlığı. 08:40 da randevu verildi, doktor mesaisi 09:00 da başlıyor ve hatta önümüzde bir kişi daha vardı... Komedi...

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.