Üye Paneli

Bayındır Devlet Hastanesi, İzmir ili Bayındır ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz 61 yatakla hastalarına hizmet vermektedir. Akademik boyutlardaki işlemler dışındaki her türlü operasyon ve tetkikin yapılabildiği hastanemiz 5050 m2 lik kapalı alanda hizmet vermektedir. 14 odası tek kişilik olan hastanemizin diğer odaları 2 ve 4 kişiliktir. Tüm odalarımız banyo, tuvalet, merkezi ısıtmalı – soğutmalı klima, havalandırma, buzdolabı, televizyon, hemşire çağırma sistemi, merkezi oksijen ve aspirasyon sistemi, hasta yakınları için tek kişilik çekyat içermektedir.

Tüm uzman hekimlerimize poliklinik sağlanmış, böylece hastalarımıza hekim seçme özgürlüğü tanınmıştır. Hasta hakları birimimiz hastalarımızın kolaylıkla ulaşabileceği bir yerde özenle hizmet vermektedir.

Bayındır Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Bayındır Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Mithatpaşa mh. Hastane Cad. No:35 Bayındır, İzmir

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,8
28 yorum
 • Olcay Özfırat
  Olcay Özfırat
  6 ay önce

  Kolay randevu alınabilen fakat bazı cerrahi hizmetleri bulunmayan devlet hastanesi. Yine de bölge ihtiyacını karşılıyor.

 • Burcu
  Burcu
  6 ay önce

  Bayındır Devlet Hastanesi Acil Bölümü Bugüne kadar -ozellikle son yıllarda- hiçbir Devlet Hastanesi acilinde ya da polikliniğinde görmediğim ilgi, güler yüz, hasta psikolojini bilen ve ona göre telkinlerde yönlendirmelerde bulunan kurum oldu benim için. Sadece bana değil, acildeki diğer hastalara karşı da hem doktorların hem sağlık personelinin yaklaşımları, iletişimleri çok iyiydi. Özlemişiz her şeye rağmen güler yüzlü iletişim kurabilen sağlık calisanlarini. İşleri hiç kolay degil. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

 • Yeşim sönmezer
  Yeşim sönmezer
  3 ay önce

  3. Katta annemin rahatsızlığı sebebi ile bir haftaya yakın kaldık şu ana kadar gördüğüm en temiz hastane tüm personele başta Müdür Bey olmak üzere ve Hemşire mız Akide Hn a tüm üçün cü ve ikinci kat hemşire hasta bakıcı ve personele emeği geçen herkeze ayrı ayrı sonsuz şükran ve teşekkür ler

 • ilker kuzey
  ilker kuzey
  3 ay önce

  Merkez ilçelere kıyasla, randevu bulmak ve nitelikli sağlık hizmeti almak daha mümkün.

 • Ali Başpınar
  Ali Başpınar
  6 ay önce

  Hastane eski ve küçük. Otopark alanı yok. Diş polikliniği küçük ama doktorlar ilgili. Ahmet Burak hocaya teşekkürler.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın