Üye Paneli

Mucur Devlet Hastanesi, Kırşehir ili Mucur ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 25.04.2002 tarihinde, fizik tedavi ve rehabilitasyon ünitesi (20 yataklı) ve genel dal hastanesi hizmetlerinde (30 yatak) kullanılmak üzere 50 yatak kapasitesi ile hizmete açılmıştır. Bakanlığımız Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün 02.07.2010 tarih ve 2010/50 sayılı genelgesi ile 2011 yılında 25 yatak kapasiteli hastane olarak yeniden belirlenmiştir. 01.02.2016 tarihi itibarı ile hastanemiz, Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bağlı olarak Mucur Ek Hizmet Binası adı altında hizmet vermekte iken 01.09.2020 tarihinde Mucur Devlet Hastanesi olarak hizmet vermektedir.

11.728 metrekare arsa içerisinde, 1963 metrekare oturma alanı üzerine, toplam 6723 metrekare kapalı alana sahiptir. Bodrum, zemin (Poliklinikler) ve servis (Dahiliye ve Diyaliz Ünitesi) katları olmak üzere 4 kattan ibarettir. 25 yatak kapasiteli olup, 18 hasta odası mevcuttur. 11 hasta odası tek kişilik, 7 hasta odası çift kişiliktir. Diyaliz ünitesi, 4 diyaliz cihazı ile hizmet vermektedir.

Mucur Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Mucur Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Karşıyaka Mah. Acıöz Cad. No:28/1 Mucur, Kırşehir

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,0
13 yorum
 • Demet Sakarya
  Demet Sakarya
  3 ay önce

  Bursa Sivas Yolculuğumuzda sabaha karşı saat 5 te tesadüfen girdiğimiz hastane, bir ara özel hastaneye geldiğimizi düşündüm, hemşire Serpil hanıma ilgi alaka ve sabrindan dolayı çok teşekkür ederim.Naif, cana yakın, işini hakkı ile yapan, surat asmayan çok tatlı birisi. Başarılariniz daim olsun. Gülen yüzünüz solmasın inşallah.

 • Serkan Sahverdi
  Serkan Sahverdi
  bir yıl önce

  Hızmet konusunda genelde memnun kaldigim Mucur Devlet Hastanesinde 24.02.2023 günü ismini buradan yayınlamak istemedigim bayan diş hekiminin diş tedavisi esnasında eşimin canını yakması ve çocuk azarlar gibi muamelesi sonucu tedaviyi reddedip polemiğe girmeden aynı hastanedeki Ahmet Yesevi hocamızda tedaviyi tamamladık.Allah ondan razı olsun.Koltuguna oturan hastasıyla empati kurmayı beceremeyen bu insanlara başhekimlik lütfen gereğini yapsın.

 • Musa Yücesan
  Musa Yücesan
  3 yıl önce

  Belim ağrıyor diye gittim ciğerimin röntgenini çektiler ben böyle bir şeyi ilk defa yaşadım vesselam

 • Recep Drrr
  Recep Drrr
  3 yıl önce

  Personel hastane sahibi gibi davraniyo sert ve kabalar

 • Aslı YILDIZ
  Aslı YILDIZ
  bir yıl önce

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.