Üye Paneli

Dilovası Devlet Hastanesi, Kocaeli ili Dilovası ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 2013 tarihinde hastane binamız Kocaeli Dilovası ilçesi, Çerkeşli köyü mevkii, Turgut Özal Mahallesi toplum sağlığı merkezi olarak açılması planlanmıştır. Daha sonradan toplum sağlığı merkezi olarak planlanan bina Dilovası Devlet Hastanesi olarak açılmasına karar verilmiştir. 12.03.2014 tarihinde 49 yıllığına bakanlığımıza tahsis edilen 54.060 m2 yüz ölçümlü alanla hizmete açılmıştır.

Dilovası Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Dilovası Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Çerkeşli Köyü Mevkii Turgut Özal Mah. No:34 Dilovası, Kocaeli

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,2
66 yorum
 • Kadir Kaya
  Kadir Kaya
  3 ay önce

  Berbat diyebilirim.Acilin önünde biriken insanlar acil doktorunun bu kadar hastaya yetişememesi ve bir tahlil için 2 saat beklemek ayrıca sorun

 • Feyza Aslan
  Feyza Aslan
  3 ay önce

  Asla memnun kalmadım Dr.Pelin hanımdan bir daha kapısından geçmem burası kadın doğum polikliniği ben hazır olduğumda aynı anda başka bir hastayı içeri alıp onunla konuşuyor o kişi beni gördü içerdeyken tamamen bir rezillik doktor da çok ilgisiz hiç memnun kalmadım.

 • Arzu Elitas
  Arzu Elitas
  3 yıl önce

  Hastanede dr lar gayet güzel bakıyolar bekleme yok yanlız hijene biraz daha dikkat

 • Dila
  Dila
  10 ay önce

  Ben bu kadar sorunlu hastane görmedim devlet hastanesi mi kafeterya mi belli degil 22:00 da girdik sırada 15 kişi var yok 01:00 da aldılar muanebaldilar sözde acil herkes keyfine göre hareket ediyor biran önce disiplin gelmesi yetersiz bu kadar kötü olamasz

 • Gamze Bicar
  Gamze Bicar
  bir yıl önce

  İlk kez gittiğim de yiğenim için gitmiştim çok iyi ilgilendiler. Bayan bir doktor vardı acilde hafif toplu Güler yüzlü bir bayan. İkinci kez gittiğimde elim yandığı için gitmiştim ve girişteki kayıt yapan kadın bana sarı vermesi gerekirken yeşil verdi.. canım yana yana 45 dk bekledim. İçeri girdiğimde yine o bayan doktor vardı ve çok sevinmiştim bana kullandığı kelime sen neden bu kadar zaman dışArda bekledin senin işlemin sarı dedi bende buna dışardaki arkadaşa söyleyin dedim. Kayıttaki arkadaşların daha verimli olması gerekiyor bence.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın