Gölcük Devlet Hastanesi, Kocaeli ili Gölcük ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz; Yemyeşil bir tabiat ve İzmit Körfez manzarasıyla Kocaeli’nde birçok ilklerin hastanesidir Gölcük Devlet Hastanesi. Ülkemizdeki birçok İl hastanesinden daha fazla hizmet üreterek ilimizde de farklı bir misyona sahiptir. Hizmet potansiyeli ile sadece tüm Kocaeli’ne değil, çevre iller Yalova ve Adapazarı başta olmak üzere adeta tüm bölgeye hizmet sunmaktadır.
Gölcük Devlet Hastanesi 19719 m2 arsa üzerinde 14000 m2 bina alanı olmak üzere zemin ve bodrum katlarıyla birlikte olmak üzere 4 kat 2 blok ibaret olup, 172 yatak kapasitesi ile 1989 yılının Aralık ayında hizmete açılmıştır. Ayrıca Halıdere Fizik Tedavi ve Toplum Ruh Sağlığı Merkezi ve Gölcük Merkez Semt Polikliniğinde de halkımıza hizmet sunumu yapılmaktadır.
Gölcük Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.
Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Gölcük Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Adres: Ihsaniye Hastane Caddesi Gölcük, Kocaeli
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız.
Şevval Tutar
3 ay önceVahdi murat kaya fizik tedavi doktoru annemi bugün götürdük sağolsun yerinden kalkıpda kadını kontrol bile etmedi. Boşuboşuna sıra alıpta zamanınızı boşa harcamayın annemin bacakları yürümekten daha kötü olduğuyla kaldı.
Birol ÇALIŞ
4 ay öncesabahın köründe günlük kan tahlili için kadın doğum doktoru esra yıldız çağırıyor geliyoruz.ameliyat günüymüş.hasta kabulden başka bir doktora yönlendiriyorlar resmen kovmaktan beter ettiler.tahlil için onay vermediler.lanet olsun. 5 para etmez doktorlar 5 para etmez bir işleyiş. sağlık bakanlığına şikayet edicem ivedi olarak
Efe Aydemir
3 ay önceHergün gelip göz randevusu almaya çalışıyorum sabahın köründe yürüdüğümü bilirim önümde 50 60 kiş oluyor ayaktan randevu alamıyoruz internette randevu yok kaç aydır bu insanalr neye göre randevu alıyor acaba rezillik 1970 nostalaji yaşattığınız için sağ olun
fatih anlaş
5 yıl önceKüçük bir hastane. Gölcük e göre küçük kalmış. Yanında ücretsiz otopark falan var. Temizlik açısından iyiydi yerler gayet temizdi. Çoğu özel hastaneden temizdi. İyi doktorlar da var sanırım. Kantini için aynı şeyi söyleyemem pahalı geldi. 1 çay 1 tadellr 5.5 TL. Ben beğendim hastaneyi.
TahirFatma Cüce
5 ay önceYiğenim heyet raporu için başvurdu normalde askerlere randevusuz müraccat alıyorlar ama şuan heyet doktorları değişecek denip 8 marta randevu vermişler 5 gün içinde heyete kayıt açtırması gerek ama açmıyorşar insanların geleceğiyle oynamak bu kadar basit mi?