Üye Paneli

Çeltik Şehit Ramazan Gülle İlçe Devlet Hastanesi, Konya ili Çeltik ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Çeltik Şehit Ramazan Gülle İlçe Devlet Hastanesi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (332) 310-4777 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Çeltik Şehit Ramazan Gülle İlçe Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Adres: Bahçelievler Mah. 70025. Sok. No:25 Çeltik, Konya

Şehir

Google Yorumları

2,9
9 yorum
 • Fatma Selvi Karayılan

  Hastanede doktor olan Şule BEKTEŞ isimli doktorun incelenmesini istiyorum. Kanatimce kendisinin ne ettiği yemine ne de mesleğine sadakati yoktur. Hastalara karşı tavırları, ettiği yemine ve iş ahlakına oldukça ters düşmektedir. Bu doktor kendisi hastaları muayene etmemektedir . Bizler halka hizmet etmek için varız. Halkı hor görmek için değil. Zannımca doktorumuz aldığı para ile ilgilenmektedir ve hiç bir etik kuralı tanımamaktadır. Bir günde tartıştığı hasta sayısı 3' ün altına düşmemektedir. Çeltik bu kadar küçük bir yerken bile bu kadar şikayet alan bir doktorun gerekli makamlarca incelenmesi gerekmektedir. Acile gelip aciliyeti olan hiçbir hastanın mağdur olmasını istemiyorum. Gereğini yapın .

 • Selcuk Tekyildiz
  Selcuk Tekyildiz
  4 ay önce

  Buradan Sözde Doktor olacak, torpille bir yerlere gelmiş ŞULE mi herneyse Hanıma sesleniyorum, belki Dr. Olmuşsun ama insan olamamışsın. Ego tavan yapmış bi havalar bi havalar. Hastaya bakmamalar, Hastayı ciddiye almayıp başka şeylerle uğraşmalar. Senin gibi kendini beğenmiş sözde Doktorların Güzelim Çeltik de işi yok.

 • İlker Ceylan
  İlker Ceylan
  bir yıl önce

  40 km köyden ateşli çocuğumu acile götürdüm. Doktor bey muayene etmekten imtina gösterdi, gazel den nasihat de bulunup gönderdi. Artık ülkemizde liyakatli donanımlı doktorun bir kez daha kalmadığını anladım. Kendini kendinizin doktoru olun hayal kırıklığına ugramayin.

 • Songul Er
  Songul Er
  bir yıl önce

  Tuğba akdağ hemşiremizi bilgi edinmek için aradım çok güzel ilgilendi tsklr ediyorum

 • İlyas Akilli
  İlyas Akilli
  2 ay önce

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.