Üye Paneli

Konya Şehir Hastanesi, Konya ili Karatay ilçesinde Şehir hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Sağlık Bakanlığı tarafından kamu-özel sektör iş birliğiyle inşaatı başlatılan ve yapımı tamamlanan Konya Şehir Hastanesi 2020 yılında hizmete açılmıştır. Bir YDA Group iştiraki olan ATM Sağlık Konya Yatırım ve İşletme A.Ş. tarafından yapılan Konya Şehir Hastanesi Konya ve çevresine hizmet verecek bir sağlık üssü olarak planlanmış olup 420 bin m2 kapalı alana sahiptir. 278 poliklinik, 609 hasta yatağı, 130 yoğun bakım, 10 KVC yoğun bakım, 48 yeni doğan yoğun bakım, 14 adet tek kişilik doğumhane, 12 perinatal servis, 19 tutuklu servisi, 3 İyot tedavi birimi, 17 yanık merkezi olmak üzere 416 yatak kadın doğum ve çocuk 433 yatak genel hastane olarak hizmet vermektedir.

Hastanede yataklı servisler dışında 32 genel, 12 gün, 2 sezeryan, 2 tüp bebek ve 1 yanık olmak üzere toplam 49 ameliyathane, endoskopi birimi, nükleer tıp birimi, meme mükemmeliyet merkezi, fizyoterapi birimi, hemodiyaliz ünitesi, sağlık kurulu ve kapsamlı bir radyoloji birimi mevcut. Konya Şehir Hastanesi, 187 yataklı Onkoloji Hastanesi ve 201 yataklı KVC hastanesi ile birlikte toplam 1250 yatak sayısına sahiptir.

2800 araçlık otoparkı, beş yıldızlı otel konforunda tasarlanmış, modern mimarisi ve akıllı bina özellikleriyle dikkat çeken Konya Şehir Hastanesi’nde her hasta ve hasta yakını hastaneye adım attığı andan itibaren eğitimli ve güler yüzlü Hasta Yönlendirme ve Refakat Hizmetleri personeli tarafından karşılanmaktadır.

Konya Şehir Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Konya Şehir Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Akabe Mah. Kanal Cad. No:260/A Karatay Karatay, Konya

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,1
1.007 yorum
 • Mehmet Süntar
  Mehmet Süntar
  2 hafta önce

  Bi kere Acile Gittim. Saat gece üçte Test verdim. Saat sabah 7 ye kadar sonuç labaratuvar dakilerin keyfini bekledik. Bütün çalışanlar lakayıt hepsinin elinde telefon kimseye nerede ise cevap vermeye tenezzül bile etmiyorlar ağızlarının içinden birşeyler dedikleri gibi milleti yolluyorlar.. Herkes tutturmuş bi şekilde ama bu işin bide öteki tarafı var. Rezalet...

 • zey Zey
  zey Zey
  2 ay önce

  Kendim ve bebeğim için normalde özel hastaneye giden biri olarak GebeOkulu için şehir hastanesine gelme fırsatım oldu . Hastane çoğu özel hastaneden çok daha güzel , temiz , mescitleri , imkanları gerçekten çok güzel. İnsanların her şeyi eleştirmesinden dolayı bura hakkında baya önyargılı olduğumu gördüm . Gebe okulu konusunda da uzman ebe Kübra hanım gerçekten tam bir profesyonel. Böyle güzel bir diksiyon ile üç gün dolu dolu eğitim aldık . Gerçekten çok faydalı bir eğitimdi. Kendisini böyle güzel geliştirmiş ve ifade edebilen kişilerin kıymeti umarım biliniyordur. Bu imkanları sunan herkesten Allah razı olsun.

 • Oguz “Ovee” Efsun

  6. Kat Dahiliye servisinde kaldık birkaç gece Bölüm temiz, hemşireler ilgili Refakatçi yemekleri oldukça lezzetli ve bol çeşit servis ediliyor.

 • Mustafa AKÇAY
  Mustafa AKÇAY
  4 ay önce

  Göğüs hastalıkları uyku biriminde kalıyorum o da gayet temiz hijyen ve düzenli çalışanlar gayet ilgili gerçekten çok emek verilmiş güzel hazırlanmış buradan göğüs hastalıkları uyku merkezi çalışanlarının tebrik ediyorum

 • Betul Boydak
  Betul Boydak
  3 ay önce

  Her yer tertemiz ve sistematik bir şekilde devam ediyor...ulaşım kolaylığı,hastahane içinde market,kafe,dönerci olması çok güzel...

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın