Üye Paneli

Konya Şehir Hastanesi, Konya ili Karatay ilçesinde Şehir hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Sağlık Bakanlığı tarafından kamu-özel sektör iş birliğiyle inşaatı başlatılan ve yapımı tamamlanan Konya Şehir Hastanesi 2020 yılında hizmete açılmıştır. Bir YDA Group iştiraki olan ATM Sağlık Konya Yatırım ve İşletme A.Ş. tarafından yapılan Konya Şehir Hastanesi Konya ve çevresine hizmet verecek bir sağlık üssü olarak planlanmış olup 420 bin m2 kapalı alana sahiptir. 278 poliklinik, 609 hasta yatağı, 130 yoğun bakım, 10 KVC yoğun bakım, 48 yeni doğan yoğun bakım, 14 adet tek kişilik doğumhane, 12 perinatal servis, 19 tutuklu servisi, 3 İyot tedavi birimi, 17 yanık merkezi olmak üzere 416 yatak kadın doğum ve çocuk 433 yatak genel hastane olarak hizmet vermektedir.

Hastanede yataklı servisler dışında 32 genel, 12 gün, 2 sezeryan, 2 tüp bebek ve 1 yanık olmak üzere toplam 49 ameliyathane, endoskopi birimi, nükleer tıp birimi, meme mükemmeliyet merkezi, fizyoterapi birimi, hemodiyaliz ünitesi, sağlık kurulu ve kapsamlı bir radyoloji birimi mevcut. Konya Şehir Hastanesi, 187 yataklı Onkoloji Hastanesi ve 201 yataklı KVC hastanesi ile birlikte toplam 1250 yatak sayısına sahiptir.

2800 araçlık otoparkı, beş yıldızlı otel konforunda tasarlanmış, modern mimarisi ve akıllı bina özellikleriyle dikkat çeken Konya Şehir Hastanesi’nde her hasta ve hasta yakını hastaneye adım attığı andan itibaren eğitimli ve güler yüzlü Hasta Yönlendirme ve Refakat Hizmetleri personeli tarafından karşılanmaktadır.

Konya Şehir Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Konya Şehir Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Akabe Mah. Kanal Cad. No:260/A Karatay Karatay, Konya

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,1
1.067 yorum
 • zey Zey
  zey Zey
  5 ay önce

  Kendim ve bebeğim için normalde özel hastaneye giden biri olarak GebeOkulu için şehir hastanesine gelme fırsatım oldu . Hastane çoğu özel hastaneden çok daha güzel , temiz , mescitleri , imkanları gerçekten çok güzel. İnsanların her şeyi eleştirmesinden dolayı bura hakkında baya önyargılı olduğumu gördüm . Gebe okulu konusunda da uzman ebe Kübra hanım gerçekten tam bir profesyonel. Böyle güzel bir diksiyon ile üç gün dolu dolu eğitim aldık . Gerçekten çok faydalı bir eğitimdi. Kendisini böyle güzel geliştirmiş ve ifade edebilen kişilerin kıymeti umarım biliniyordur. Bu imkanları sunan herkesten Allah razı olsun.

 • Mehmet Süntar
  Mehmet Süntar
  3 ay önce

  Bi kere Acile Gittim. Saat gece üçte Test verdim. Saat sabah 7 ye kadar sonuç labaratuvar dakilerin keyfini bekledik. Bütün çalışanlar lakayıt hepsinin elinde telefon kimseye nerede ise cevap vermeye tenezzül bile etmiyorlar ağızlarının içinden birşeyler dedikleri gibi milleti yolluyorlar.. Herkes tutturmuş bi şekilde ama bu işin bide öteki tarafı var. Rezalet...

 • halil ekiz
  halil ekiz
  2 ay önce

  Büyük hastanelerde yol ve iz bulmak çok zor oluyor. Sağ olsunlar bir de uygulama geliştirmiştir nereye gitmek istediğinizi filan giriyorsunuz ama uygulamayı yüklediğim halde çalışmadı. Bu hastane yapısı ticarethaneleri işe beraber bana çok ilginç geliyor. Büyüklüğü ayrı dert park yeri ayrı dert. Tekerlekli sandalyeye ihtiyacınız olduğunda bodrum katta bomboş duruyorlar. Kimsede yukarı çıkarıp danışmanın oraya bırakmıyor.

 • Nebi ayhan
  Nebi ayhan
  bir ay önce

  Çok büyük ve donanımlı bir hastane güzel Konnyamıza çok iyi olmuş yalnız hastanenin temizliği kötü koltuklar sandalyeler leş gibi

 • RRR rr
  RRR rr
  bir ay önce

  Asla gelmeyin. Annem beyin kanamasi geçirdi ve ambulans direkt buraya getirdi. Mecburen geldik yani. Once 2 saat kadar oylece acilde bekledik yogun bakımda oda açılması için. Genel yogun bakıma geçici olarak yerlestirildi. Iki gun sonra nöroloji yogun bakıma aldılar. Tabi bunun için aramadilar, bilgi edinmek ve görmek için gelince öğrendik. Ama genel olarak yogun bakimi gayet ilgili ve düzenli. Iki hafta yogun bakımda kaldıktan sonra servise çıkardılar. Annemin sol tarafı hareketsiz, yarı felç gibi hareketsiz. Vucudunun yarisi asiri şiş ödemli.Yemeğinin yedirilip, altının değişmesi gerekiyor. Hareketsiz yatalak bir hastanın altını tek başına değiştirmek asiri zor bir iş. Ve burada asla yardım etmiyorlar. Personel asla ortalıklarda gorunmuyor. Damarları sertlestigi için serumlari damarından akıyor. Dolayisiyla çarşafı herseyi ıslanıyor. 3 saat personelin peşinde koştuktan sonra pike yerine incecik bir çarşaf alabildim annemin ustune örtmek için. Bir tane hemşiresi hariç (ismini bilmiyorum tesetturlu genç uzun boylu bir hanim) diğer tüm vardiyalardaki hemşireler ilgisiz ve ters. Serumunu değiştirmeleri kapayıp açmaları bile saatler sürüyor. Resmen dilenci etti buradaki personel beni kendilerine. Ama dediğim gibi tesetturlu hemsire hariç. Bir tek o hanim gereğini hemen yapıyor, hem ciddi hem ilgili sagolsun. Rezalet bir yönetim rezalet bir hastane. Ustelik cok pis. Güya odaları günlük temizliyorlar ama her yer çöp içinde. Iki dk biri geliyor , temizler gibi yapıp gidiyor. Yemek dağıtan personel bile cok kaba. Odaya giriyor yarim saat için de boşları alacağım hızlı yeyin diye bağırıp gidiyor. Annemin yarim saatte çorbasını bile bitirmesi imkansiz. Agzini yarim yamalak aciyor, vs... Burada kimse keyfi kalmıyor neticede. Eger hastaniza ve kendinize değer veriyorsanız asla buraya gelmeyin baska imkan varsa. Tıp fakültelerine gidin numuneye gidin, en azından insan muamelesi görürsünüz.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.