Üye Paneli

Özel Konya Farabi Hastanesi, Konya ili Selçuklu ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Özel Konya Farabi Hastanesi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (332) 221-4444 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Konya Farabi Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Sancak Mah. Veysel Karani Cad. Ebru Sk. No:14 Selçuklu, Konya

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,6
2.160 yorum
 • Zeynep. K K
  Zeynep. K K
  2 hafta önce

  Refika hocamdan çok menmunum severek geliyorum ilk doktorum du ve hep o kalacak. Asistanı şeyda hanım ayrı ilgi gösteriyor hocam ayrı, resmen süper ilgililer allah ikisinden de razı olsun ❤ hastanemizde ferah ve temiz herkese tavsiye ederim

 • Bekir Kalkan
  Bekir Kalkan
  2 hafta önce

  Dr.refika Selimoğlu ilgi ve alakali güler yüzlü bir doktor 8 yıldır kendisini tanıyoruz ilk doktorumuz muayne yeri ve odası ferah temiz yanında ki sekreter Şeyda Hanim da ilgili her geldiğimiz de güler yüzle karşılıyor bizi herşey için teşekkürler.

 • ATACAN ÖZTÜRK
  ATACAN ÖZTÜRK
  4 ay önce

  Bugün 5 Aralık 2023 annemi ciğerlerini muayene için buraya geldik gözlem odasında 25/30 kişi var içerisi havasızdı yetkiliye söyledim Malesef çalışmıyor dedi :) hocaya söyledik acil doktoruna oda yönetime söyledim yapmıyorlar dedi peki dedim Buradan şunu anlıyoruz paranızla ahıra girmek isterseniz gidin konya farabiye gidebilirsiniz muayene 400 tl kan rötgwn 300 tl muamele o biçim yönetim müşterilerini ahır gibi kokusu olan havalandırmasıda bozuk yada olmayan bir alanda sizi rahatsız iken daha da kötü yapacaklar bilginize

 • Ali
  Ali
  geçen hafta içinde

  16.00 deki randevu için 15.30 da hastaneye geldik bizi 18.00 a kadar beklettiler. Bu kadar sorumsuz bu kadar iş bilmez insanların olduğu 2. Bir hastane yoktur eğer randevu ile gelirseniz randevu saatinden 2 saat sonra gelin boşa vakit kaybetmeyin.

 • ESRA T.
  ESRA T.
  2 ay önce

  12 şubat tarihinde akşam 9 buçuk sıralarında 1.5 yaşında bebegimin yüksekten düşmesi sebebiyle acile giriş yaptık. Düşme üzerinden 12 saat gectigi için ayakta hasta olarak giriş yaptık. Ödememizi yapıp sıra numaramızı aldıktan sonra orada ki sekreter burada oturun bekleyin seslenecekler dedi. 15 dk bekledik, tekrar sorduk evet seslenecekler dendi. sonra bir baktık ki gelen ödemeyi yapan içeri giriyor. Doktora girip sorduğumuzda isminizi okuduk gelmediniz sıranız geçti diye tepkiyle karşılaştık. Yani doktorun dediğine göre yapmamız gereken " o dar koridorda kucagimizda bebegimizle kapıda beklemekmis. Üstelik orada oturak vs yok. Ayakta kapı önünde bekleyeceğiz. Bunu derken de içeri de 7 8 hasta yada hasta yakını bekliyordu. Ortami hayal ederseniz zaten hasta olursunuz. Madem sıra çok oluyor, yoğunluk var. Oraya bir numarator yada bir görevli koymak çok mu zor çok mu zahmetli?Yani bu hizmeti alacaksak devlet hastanesine de gidebiliriz neden özel Farabi Hastanesini tercih edelim. Sonrasında doktor Ali Gün doğan bey ile tartışıp ödememizi geri alıp daha iyi hizmet alabileceğimiz bir hastaneyi tercih ettik. Doğum yaptığım, Bebeğimin dünyaya geldiği bu hastaneden böyle bir hizmet asla beklemezdim.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın