Üye Paneli

Özel Konya Farabi Hastanesi, Konya ili Selçuklu ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Özel Konya Farabi Hastanesi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (332) 221-4444 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Konya Farabi Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Sancak Mah. Veysel Karani Cad. Ebru Sk. No:14 Selçuklu, Konya

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,6
2.162 yorum
 • Sevim Söylemez
  Sevim Söylemez
  bir ay önce

  Öncelikle Farabi Hastanesi ne temizliği ve yemeği için teşekkür ediyorum. Yaklaşık 1 hafta önce hastanenizde Sayın Ahmet Akatekin hocam a ameliyat olmak için geldim. Dediğim gibi verilen hizmetten hatta 5. Katta çalışan hemşirelerden memnun kaldım fakat ameliyathaneye götüren personel Ahmet Hocanın hastası olduğumu bilmesine rağmen İlker hocanın işlemlerinin daha iyi olduğunu hatta keşke biraz daha fazla para vererek İlker hocaya ameliyat olsaydınız gibi bir cümle kurdu. Şöyle ki Ahmet Akatekin işinde başarılı şiddetli deforme olan burnumu mükemmel bir görüntüye ulaştıran harika bir doktor. Fakat hastane personelinin bu davranışı hem bana hem Ahmet hocaya yapılan büyük bir saygısızlık.Ameliyata girmek üzere olan hastaya söylenmesini asla doğru bulmadım. Bunun dışında hastanenin hizmeti hakkında herhangi bir kusur göremedim.

 • Zynp Tkr
  Zynp Tkr
  geçen hafta içinde

  1 yıl önce refika hanimda dogum yaptim. 3. Doğumum olmasina ragmen en zoru bu oldu. Refika hanimin normal dogum tarzini ve ebeye yaklasimini doğru bulmuyorum. Zira egitim almis ve prenses gibi dogum deneyimlemis bir anneydim. Detaya giremesemde ben önermiyorum. Hala dogum animi icimden atamadigim icin yorumum burada dursun istiyorum.

 • Elif Gizem Saraçlar
  Elif Gizem Saraçlar
  bir ay önce

  Geçen hafta cuma günü öksürük ve ateş sebebiyle gittiğim hastaneye zatürre teşhisiyle yatışım yapıldı ve 4 gün boyunca hastanede yattım. Tüm nazıma, pimpirikliğime karşı saygılı, güler yüzlü çalışanlarla karşılaşmak beni çok güvende hissettirdi. Hastalığım boyunca titizlikle benimle ilgilenen, çok çabuk toparlamamda emeği geçen başta Doç. Dr. Tarkan ÖZDEMİR olmak üzere , gece gündüz birçok hastayla ilgilenip enerjilerini düşürmeden bir de benim telaşlarıma koşturan İsa Beye, Rabia Hanıma, İbrahim Beye, Nisa Hanıma, Gamze Hanıma ve adını öğrenemediğim tüm çalışanlara kocaman teşekkürlerimi iletiyorum.

 • Emine Tuncel
  Emine Tuncel
  bir ay önce

  Pazartesi günü 4.sezeryanimi yapan canım doktorum refika selimoglu hocama çok teşekkür ederim ilgisinden ameliyatından çok memnun kaldım sekteri seyda hanıma da ayrıca teşekkür ederim ilgisinden güler yüzlü gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim iyi ki sizi tercih etmisim

 • H T
  H T
  4 ay önce

  Yıllar önce gelmiştim kalabalıktı, bugün belki önlem almışlardır diye tekrar geldim halen çok kalabalık. Doktorlara diyecek birşey yok işini güzel severek yapıyorlar. Ama hasta gözlem odası önünde ki kalabalık gerçekten üzücü. Herkes serum için saatlerce bekliyor. Devlet hastanesine gitsen daha kısa zamanda sıra gelir. Birde hasta gözlem odasında ki hemşireler çok kaba ve ilgisiz. İşini sevmiyorsan yapmayacaksın! Acil de tedavi olmayı düşünüyorsanız saatlerce beklemeyi göze almalısınız. Ona göre tercihinizi yapın

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.