Üye Paneli

Avanos İlçe Entegre Hastanesi 15.05.2016 tarihinde faaliyete başlamıştır.Hastanemiz bünyesinde bir Laboratuvar,bir röntgen birimi ile 24 saat kesintisiz acil sağlık hizmeti verilmekte olup,içme ve kullanım sularının kontrolleri,kanserde erken teşhis taramaları,okul sağlığı ,tütün ve mamullerinin kamuya açık alanlarda kullanılmasının engellenmesi ve kontrolü,mevsimlik tarım işçilerinin sağlık taramaları ,aşılama faaliyetleri ,okullarda ağız ve diş sağlığı taramaları,halk eğitimleri gibi alanlarda da koruyucu sağlık hizmeti veren bir sağlık kurumudur.Hastanemiz yaklaşık 35 nufuslu bir ilçeye sağlık hizmeti vermekte ,fakat yaz aylarında turizm nedeni ile bu nufus 3-4 katına çıkabilmektedir.Nevşehir merkeze 16 km. mesafede olup,ulaşım imkanları çok kolaydır.

Avanos İlçe Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Avanos Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Cumhuriyet Mah., Zelve Cad. No:22, Avanos, Nevşehir

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,7
12 yorum
 • Buket Gülhan
  Buket Gülhan
  bir yıl önce

  Misafir hasta olarak geldim doktorundan personeline ilgili işini layıkıyla yapan bir kadrosu var. Tek yıldızı vermeme gerekçem böylesine güzel bir ilçeye daha donanımlı bir hastane yapılabilirdi alınan kan tahlillerinin sonucu Nevşehir merkeze gidiyor.

 • GOA
  GOA
  10 ay önce

  5 yıldır gidip geliyorum. Çocuğum burnundan röntgen çekilmesi gerekiyordu bizde röntgen yok nevşehir'e gidin dedi. Çocuğun ateşi yükseldi. Serum takılması için götürdük biz damar yolu açamıyoruz nevşehir'e götürün diyor bu ne biçim bir hastane. Damar yolu bile açacak bir hemşire bulunmaz mı bir hastanede tek kelime ile berbat bir yer. Tek yıldızı da yorumu yayınlayacağım için verdim yoksa tek yıldız'ı bile hak etmiyor.

 • Ünal Bakan
  Ünal Bakan
  2 yıl önce

  Enjeksiyon odasında çalışan sağlık personelleri hastalara karşı çok alâkasızlar. Odaya girdiğimde personeller telefonla oyun oynuyorlardı ve iletişimleri çok kötüydü. Yapılan enjeksiyon işleminde ilacın yarısı dışarı döküldü nasıl olduysa. Onun dışında normal bir kalitesi var belki normalin altı

 • Bekir Gülhan
  Bekir Gülhan
  5 yıl önce

  İlçemizin eski sağlık ocağının bulunduğu yere sil baştan inşa edildi. Yatak kapasitesi ve fiziki şartları açısından ilçenin ihtiyaçlarına cevap verebilecek büyüklükte. Doktorlar ve diğer personel hastalara karşı ilgililer. Tek eksik yönü bazı ekipmanlar gibi gözüküyor şu an için. Ekipman yetersizliği Nevşehir'e sevk edilmenizin temel sebeplerinden. Yolumuzun düşmemesi tek temennimiz...

 • sar
  sar
  2 ay önce

  gayet ilgililer temiz duzenli tesekkurler ilgileri icin

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.