Üye Paneli

Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Nevşehir şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 25 Ünitlik Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2021 ylında yeni yerinde hizmet vermeye başlamıştır. Yeni yapılan Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi(ADSM) yeni görünümü, alınan tam donanımlı modern diş ünitleri, diş röntgen cihazı ve diğer teknik ve donanımlı cihazları ve deneyimli diş hekimlerimizle yeni binada halkımıza hizmet vermektedir. Nevşehir ADSM yeni binası, Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis girişinin, yanında bulunmaktadır.

Hastalara en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlayan Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, diğer alanlarda da sağlamış olduğu yüksek kalite standartlarıyla her geçen gün ülkemizin sayılı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinden biri olma yolunda hızla ilerlemektedir. Kliniklerimizde modern diş hekimliğinin gerektirdiği her türlü tedavi uygulanmaktadır. Hastanemiz entegre sisteme göre çalışmaktadır. Buna göre bütün diş hekimlerimiz; Diş çekimi, cerrahi müdahale, uygun endikasyonlu aşırı madde kaybı, tedavisi mümkün olmayan diş kanal tedavisi yapılamayan yada kanal tedavisi başarısız olan dişler için kemik kaybı, aşırı sallanma, çiğneme fonksiyonlarının ve estetik görüntülerinin düzeltilmesi için dişlerin durumuna göre sabit (estetik veya porselen) yada hareketli (total, metal destekli parsiyel) protezleri yapılmaktadır.

Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: 15 Temmuz Mah. Sıhhat Sok. No:12 Merkez, Nevşehir

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,4
66 yorum
 • Beyzanur Gör
  Beyzanur Gör
  4 ay önce

  Aşırı şekilde azı diş ağrısıyla gece gittim hiçbir dişci açık olmadigi için zor durumda kalıp gittim doktor ömer gezen vardı hiçbir şekilde ilgilenmedi hiçbirsey yapmadı ağrı kesici iç dedi komik bir şekilde lokal anestezi yap dedim onu da yanlış yere yaptı 2 gün sonra akademya kliniğine gittim dişimi gayet güzel bir şekilde kanal tedavisi yaptılar Allah bunların eline düşürmesin

 • Hamdiye Tolu
  Hamdiye Tolu
  2 ay önce

  Koşkocamam hastane ve onlarca Doktor var hiç biri dolgu veya tedavi yapmıyor. Her gittiğimde beni özele yolluyorlar.. Peki devletimiz neden iş yapmayan hekime maaş veriyor anlamış değilim

 • Esra Kakilli
  Esra Kakilli
  6 ay önce

  Benim kızım uzun zamandır diş ağrısı çekiyor 182 arıyorum randuvi verilmiyor mrhs almaya calisiyorum orada vermiyor. size geliyorum sizde cocuk dişcisinden randuvi vermiyorsunuz. Ben bir anne olarak ne yapacagimi şaşırdım. Bu nasıl bi sistem acil olmasina rağmen kimse yardimci olmuyor!!!! !!!!!!!!!!!!!

 • Fatma A
  Fatma A
  8 ay önce

  Hastane temizher yerde temizlik personeli var.kaç doktor gezdim kaplamam ağrıyor diye çene filmi çekip bakmalarına rağmen bişey yok dediler, dr.ayşe budak eski filme bakıp çürük var hepsinde dedi söktü kaplamalarımı kanal tedavisi yaptıağrılarımdan kurtuldum sayesinde diğer doktorların göremediğini bi bakışta gördü Allah razı olsun.

 • özgü gamsız
  özgü gamsız
  bir yıl önce

  Kanal ve dolgu için uzman hekimden randevu alıp gideceksin dediler aldim gittim. Ancak öğürme refleksi nedeniyle yaptıramadim.. öncesinde ise uzman arkadaş bana tavsiyede bulundu. Dişin çok kötü çektir implant yaptır. 22 yıldır değişik şehirlerde çok değişik doktorlara gittim kimse bana böyle bir tavsiyede bulunmadi.. hatta ben dediğimde çektirip implant mi yaptırsam diye beni kesin bir dille reddettiler. Orda bende de kabahat var tâbi doktor öyle deyince saf saf manipüle olup çekime gittim ancak hayatımda böyle bir şey görmedim. Herhalde 40 dakika kızcağız diş çekmeye başladı. Madem diş çok kötüydü nasıl bu kadar zor çekildi o kadar kötü olsa kökü gevşek olur çekilir gider. Sonuç geçmeyen ağlatan ağrılar ve alveolit oldum sayelerinde. İlaç da yazmadilar. Artık kendi diş hekimime gittim de adam düzeltti beni. Siz siz olun herkese diş çekimi tavsiyesinde bulunan onu da beceremeyen diplomayı üç harfli marketten almış:)) meslek etiğinden uzak bu kişilerden Uzak durun. Son 22 yıldır devlette diş hekimine gitmemiştim ve çok yerinde bir karar vermişim. Diş özel işidir nokta. Bildiğimi unutmuştum tekrar aşırı kötü ve ağrılı bir tecrübeyle hatırladım.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.