Üye Paneli

Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Nevşehir şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 25 Ünitlik Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2021 ylında yeni yerinde hizmet vermeye başlamıştır. Yeni yapılan Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi(ADSM) yeni görünümü, alınan tam donanımlı modern diş ünitleri, diş röntgen cihazı ve diğer teknik ve donanımlı cihazları ve deneyimli diş hekimlerimizle yeni binada halkımıza hizmet vermektedir. Nevşehir ADSM yeni binası, Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis girişinin, yanında bulunmaktadır.

Hastalara en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlayan Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, diğer alanlarda da sağlamış olduğu yüksek kalite standartlarıyla her geçen gün ülkemizin sayılı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinden biri olma yolunda hızla ilerlemektedir. Kliniklerimizde modern diş hekimliğinin gerektirdiği her türlü tedavi uygulanmaktadır. Hastanemiz entegre sisteme göre çalışmaktadır. Buna göre bütün diş hekimlerimiz; Diş çekimi, cerrahi müdahale, uygun endikasyonlu aşırı madde kaybı, tedavisi mümkün olmayan diş kanal tedavisi yapılamayan yada kanal tedavisi başarısız olan dişler için kemik kaybı, aşırı sallanma, çiğneme fonksiyonlarının ve estetik görüntülerinin düzeltilmesi için dişlerin durumuna göre sabit (estetik veya porselen) yada hareketli (total, metal destekli parsiyel) protezleri yapılmaktadır.

Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: 15 Temmuz Mah. Sıhhat Sok. No:12 Merkez, Nevşehir

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,4
64 yorum
 • Beyzanur Gör
  Beyzanur Gör
  bir ay önce

  Aşırı şekilde azı diş ağrısıyla gece gittim hiçbir dişci açık olmadigi için zor durumda kalıp gittim doktor ömer gezen vardı hiçbir şekilde ilgilenmedi hiçbirsey yapmadı ağrı kesici iç dedi komik bir şekilde lokal anestezi yap dedim onu da yanlış yere yaptı 2 gün sonra akademya kliniğine gittim dişimi gayet güzel bir şekilde kanal tedavisi yaptılar Allah bunların eline düşürmesin

 • Esra Kakilli
  Esra Kakilli
  4 ay önce

  Benim kızım uzun zamandır diş ağrısı çekiyor 182 arıyorum randuvi verilmiyor mrhs almaya calisiyorum orada vermiyor. size geliyorum sizde cocuk dişcisinden randuvi vermiyorsunuz. Ben bir anne olarak ne yapacagimi şaşırdım. Bu nasıl bi sistem acil olmasina rağmen kimse yardimci olmuyor!!!! !!!!!!!!!!!!!

 • Fatma A
  Fatma A
  5 ay önce

  Hastane temizher yerde temizlik personeli var.kaç doktor gezdim kaplamam ağrıyor diye çene filmi çekip bakmalarına rağmen bişey yok dediler, dr.ayşe budak eski filme bakıp çürük var hepsinde dedi söktü kaplamalarımı kanal tedavisi yaptıağrılarımdan kurtuldum sayesinde diğer doktorların göremediğini bi bakışta gördü Allah razı olsun.

 • Fatma Celepoğlu
  Fatma Celepoğlu
  6 ay önce

  Berbat ötesi bir çok doktor kocaman hastene ama bir tane ise yarar doktor yok kanal tedavisi gerek disinize denildi iki doktordan randevu almanız lazım dediniz o iki doktor bir sene boyu dolu nasıl alıp ne zaman yaptircam aceba disi sadece çekim ve dolgu yapıyorlar oda düşüyor zaten 🤦

 • Suzan
  Suzan
  6 ay önce

  Geçen sene gittiğim C.Ö isimli dr.dan hiç ama hiç memnun kalmadım.Tavsiye etmiyorum.Ağrıyan dişime dolgu yaptı hiç iyi yapamadı dişim hava aldı ağrıdan duramadım aynı anda ağrımayan dişime haberim olmadan dolgu yaptı ve bunu bana söylemedi.Uyuşturmak için iğneden sonra ağzımın içine sık sık ilaç sıktı derken dilim şişti yutkunmakta zorlandım ağzımı açamadım konuşamadım bildiğiniz felçli gibi oldum.Onun sayesinde şimdi dr.gitmekten korkuyorum.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın