Üye Paneli

Hacıbektaş İlçe Devlet Hastanesi, Nevşehir ili Hacıbektaş ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Nevşehir’in Hacıbektaş ilçesinde hizmet veren 25 yataklı Hacıbektaş Entegre İlçe Hastanesi 2016 yılında açılmıştır. Hacıbektaş İlçe Devlet Hastanesi, Hacıbektaş Aile Sağlığı Merkezi ve Hacıbektaş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği aynı kurum bünyesinde hizmet vermektedir.

Hacıbektaş İlçe Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Hacıbektaş İlçe Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Bala Mah. Yunus Emre Sk. No:4 Hacıbektaş, Nevşehir

Şehir

Google Yorumları

5,0
9 yorum
 • Esra Yetkin
  Esra Yetkin
  3 hafta önce

  Acile geldik..Hemşiresi doktoru ayrı ayrı ilgili ve güler yüzlü böyle hizmet alabilmek bizi çok mutlu etti keşke tüm hastaneler hep böyle olsa…sayınız çoğalsın inşALLAH …teşekkürler

 • Eyüp Geçit
  Eyüp Geçit
  bir hafta önce

  Hastaneye acile gittiğim zaman doktor olsun ve çalışan sağlık personeli güler yüzle karşıladı çok memnun oldum.

 • Bekir Gülhan
  Bekir Gülhan
  6 yıl önce

  Hastaneyi köye değil de daha uygun bir yere yapsalar isabetli bir yatırım yapmış olurlardı... Köy olma yolunda emin adımlarla ilerleyen güzide ilçemiz Hacıbektaş' ı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum...

 • mustafa korkmaz
  mustafa korkmaz
  3 yıl önce

  Güzel bir hastane. Başhekim Yusuf bey çok yardımcı oldu çok sağolsun

 • ibrahim dogan
  ibrahim dogan
  11 yıl önce

  Çok iyi

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.